Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzum kuruma çizgisi olabilir

Bende bu test hep bozuk çıktı

Aminnnnn kuzu inşallah
Herkesin bekleyişleri sağlıkla son bulsun
Mutlu huzurlu bayramlar

Yoksun cnm ne zamandır, nasılsın nasıl gidiyor

Yoksun cnm ne zamandır, nasılsın nasıl gidiyor
Kuzum Valla o kdr yogun geçiyor ki fırsat bulupta yazamadım hiç iyiyim çok şükür kuzum son 2 haftadır Bi tık ağırlaştığımın farkındayım sanırım bel sırt agrılarım fln oluyor iş ev arası mekik dokuyorz Bi yandan bebiş ve kendi alışverişimi tamamlıyorum sn nasılsın kuzum neler yapıyorsun nası geçiyor bulantın kusman aşermen var mı

İş de olunca zor olur cnm haklisin, ay mas ne güzel alisverise başlamışsıniz darısı başıma ins bulantilarim yoğun cnm ya aşırı kusmam yok ama öğürmelerim cok, bianda geliyor, cok evden çıkmıyorum zaten halim de olmuyor hasta gibi yatıyorum valla, aserme olmuyor cnm ya bişey yiyemiyorum ki bi sabahları iste, aksam hep corba ekmek falan kilo da verdim zaten, cok özledim yemek yemeyi ama cok tiksindim herşeyden

İnşallah bbgm hem o günleri görmek hem de aldıklarımızı da üstlerinde görmek nasip olsun evet kuzum yavaştan başladık baya şey aldık Bi kaç bsy eksk işte onları hallediyorum vakit buldukça burası çok sıck oldugu için bizim agustos ve eylül de nefes aldırmaz o zmn hiç yapamam diye erken olsun dedm kuzum aynen bbgm bizde de öyle oldu bnde kuru bulantı çektim çok az kustum 5 parmağımı geçmez ama o bulantılar kötü oluyor bna tek iyi gelen şey tuzlu çubuktu eve stok yap bnce biraz sık dişini geçick inşallah.. Kuzum ilk yorgun hissediyorsun ya o yzdn hastaymışsın gibi geliyor kndni motive edcek şeyler bul.. Bnde ilk zmnlar hep çok yedm şimdide iştahsızlıgım var ama sıcaklardan bnce yne de kendimi zorlayıp yiyorum eskisi gibi yeseydim yuvarlanırdım glba

Bende ayrintili ultrasondan sonra baslarim heralde almaya ya son aylarda daha ağırlasir insan, rabbim sağlıkla giymeyi nasip etsin ins valla cubukdan da iğrendim şu sira naneli seker iyi geliyor bakalim sirada ne var ya ne zaman yemeye başladın cnm? Ne zaman geçti bulantilar? Ne zaman yicem diye merak eidyorum da

Herkese merhaba bayadır yazmıyodum bu konuya. Her zaman yardımcı oldunuz belki gene fikir verirsiniz
15. Hafta içindeyim 1 haftadır idrarımla beraber kahverengi akıntım var ve içinde pütürcükler var sanki bişeyin kalıntıları gibi. Doktorum bir sıkıntı yok kese de veya bebekte dedi ama bu kadar uzun sürmesi canımı sıkıyor. Proluton iğne vuruldum haftada bir bugün de kontrolden önce son iğnemdi.Neden olabilir sizce? Eski kan diyor doktor ultrasonla bakılınca gözükmüyor. Gözükmeyen bi tarafta diyor. Korkuyorum

içiniz rahat edecekse kanama bitene kadar proluton a haftada bir devam edin zaten 1 hafta etkisi sürüyor. Parlak kanama olmadıkça sorun yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…