Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Olabilir yapışıklık sorunu olmasa ben de yaptırmazdım ama iyi ki olmuş vesile oldu, rahmin küçük olduğu anlaşıldı.. bir de sana yazacaktım yazdım mi hatırlamıyorum yine bizim hoca önermese de düşük yumurta sayısında bazı hastalarda prp etkili olabiliyor diyen hocalar var. Ankara başkentten hulusi hocayı falan takip edersen belki oralara gitmeyi de düşünebilirsin. Ben prp düşünmediğim için bir kez daha Adana'da denerim. Bir de sperm sorunu var muhtemelen hala, icsi yöntemi de deneyebilirsiniz
Canım embriyo yaşarsa pgt göndeririz dedi. Onun dışında başka yöntemleri önermedi. Eşimin son değerleri iyiydi. Opu günü de iyiymiş. Yumurta kalitesizliği üzerinde durdu.

Canım embriyo yaşarsa pgt göndeririz dedi. Onun dışında başka yöntemleri önermedi. Eşimin son değerleri iyiydi. Opu günü de iyiymiş. Yumurta kalitesizliği üzerinde durdu.
Bir de lariyle aynı dönemde bizim dr a giden bir arkadaşım bıraktı acıbademde volkan beye geçti onun da çok az yumurta ve embriyo kalıyordu 2 ay toplama yaptılar birer embriyo kaldı geriye. Biri taze biri donmuş 2 embriyo verildi biri tuttu😊 az embriyo varken pgt de biraz zor bir karar ama zaten havuz yapıp dondurulacak bir embriyoysa yapılabilir pgt

Bir de lariyle aynı dönemde bizim dr a giden bir arkadaşım bıraktı acıbademde volkan beye geçti onun da çok az yumurta ve embriyo kalıyordu 2 ay toplama yaptılar birer embriyo kaldı geriye. Biri taze biri donmuş 2 embriyo verildi biri tuttu😊 az embriyo varken pgt de biraz zor bir karar ama zaten havuz yapıp dondurulacak bir embriyoysa yapılabilir pgt
havuz istemeyi düşünüyorum ben de, umarım ikna olur. Bana da zayıfla dedi :-) 40 bedenim şuan kaç olayım:-)

Kızlar burda olan var mı çok acil biri cevap yazabilir mi inanın çok kötüyüm 1 hafta önce 47.84 du değerim şimdi aradım e nabiza yansımadı sonuç aradım hastaneyi 8.6 gibi bı şey dedi kimyasal mi oluyo şimdi bu o kadar inandım ki benimle olduğuna resmen sağ kasigim da şişlik var kamplarını yasiyorum yaşıyodum çok kötüyüm lütfen başına felen yazabilir mi

Kızlar burda olan var mı çok acil biri cevap yazabilir mi inanın çok kötüyüm 1 hafta önce 47.84 du değerim şimdi aradım e nabiza yansımadı sonuç aradım hastaneyi 8.6 gibi bı şey dedi kimyasal mi oluyo şimdi bu o kadar inandım ki benimle olduğuna resmen sağ kasigim da şişlik var kamplarını yasiyorum yaşıyodum çok kötüyüm lütfen başına felen yazabilir mi
Kuzum çok üzüldüm, kimyasal gibi maalesef

Ayyy canım benim çok sevindim çok güzel haber.
Allah'ım sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin 🤲
Bizi gelişmelerden haberdar et 🥰
Sabırsızlıkla Alisa kızdan haber bekliyor olacağım 🥰
Doğdu minnak sağlıkla çok şükür 🥰 sütümde geliyo 🥰🥰 biraz ağrım oldu epiduralden ilaç verdiler tekrar bacaklarım uyuştu onun geçmesini bekliyoruz. Kordonu kısaymış o yüzden doğamamış :)

Doğdu minnak sağlıkla çok şükür 🥰 sütümde geliyo 🥰🥰 biraz ağrım oldu epiduralden ilaç verdiler tekrar bacaklarım uyuştu onun geçmesini bekliyoruz. Kordonu kısaymış o yüzden doğamamış :)
Gözün aydın canım benim, sağlıkla büyüsün, vatana millete hayırlı evlat olsun inşallah ❤️

C Capanin Gururu Teyom clife macun kullandin mi cnm? Benim amh ye göre daha fazla sayıda yumurta görünmüştu clife kullandığımda, bi arkadas da tüp bebek ilaçları yla kullanmış (ne kadar doğru bilmiyorum ama) yumurta sayısı ve kalitesi daha iyi olmus
C life bend etakip ediyorum herkes gebe kalmış bunu kullanan yakından takip ediyorum pcos tiroid herşeye iyi geliyo yumurtalama düzensizliği falan ben dokrouma sordum lullanabilirmiyim diye bana fenomom verdi bu daha iyi dedi clofon kavanozu 80 TL gibi bi fiyati var

C life bend etakip ediyorum herkes gebe kalmış bunu kullanan yakından takip ediyorum pcos tiroid herşeye iyi geliyo yumurtalama düzensizliği falan ben dokrouma sordum lullanabilirmiyim diye bana fenomom verdi bu daha iyi dedi clofon kavanozu 80 TL gibi bi fiyati var
Bana da vesile oldu cok şükür, ben doktoruma sormuştum doğal şeyle kullanabilirsin demişti

Gözünüz aydın canım.
Allah analı babalı hayırlı evlat olmayı nasip etsin 🤲
Maşallah sütüne 🧿

Günaydın kızlarrrr🥰
Size bişey sorcam =)
Bu hafta benim yumurtlama haftam, takvimime göre
Ovulasyon testi yapmıyorum ama takvimden takip etmeye çalısıyorum
Ama normalde olmadığı kadar şeffaf akıntı var bu ay bu haftada
O kadar geliyo ki çok afedersiniz ilişki sırasında o kayganlıktan eşim hiç bişey hissetmediği için bi türlü sonlandıramıyoruz🤦‍♀️🤷‍♀️
Bu ay ilk defa hayıt suyu denim dedim acaba o arttırmıs olabilir mi var mı bunla alakalı bilgisi olan
En değerlendirmem gereken gün dündü ama olmadı 🤦‍♀️

Kızlar bugünle beraber adetim 2 günn gecikti albi marka normal test yaptım nnegatifti 2 buçuk saat sonra pembe Bi çizgi gördüm ama ilk 1 saatten sonra bakmadım hiç teste.. Bi gariplik var iki çizgi bu kadar yakın olabilir mi ki yardımcı olabilir misiniz çok rica ediyorum,🙏😘

Eklentiler

• IMG_20210717_154745.jpg
    IMG_20210717_154745.jpg
    84,5 KB · Görüntüleme: 35
X