Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzum 4lü karışım. Arı sütü, polen, bal, propolis 50gr 110tl, 100 gr 190TL aldım. Gündü 1 çay kaşığı yiyorum. Senin aldığın ne kadar
kuzum karışımları dönüşümlü kullanıyoruz. Saf arı sütünü her gün. Ama hepsinde arı sütü olduğu için saf arı sütü bir çay kaşığı yerine yarım çay kaşığı tüketiyoruz. Günlük dozu aşmayalım diye. İndirimde aldım ilk iki sefer sonrasında indirimi bitirmişler bu fiyata aldım mecbur.

Eklentiler

• Screenshot_20210712_151655_com.android.chrome.jpg
    68,6 KB · Görüntüleme: 54
  • Screenshot_20210712_151642_com.android.chrome.jpg
    65,3 KB · Görüntüleme: 40
  • Screenshot_20210712_151629_com.android.chrome.jpg
    75,1 KB · Görüntüleme: 55
Kızlar herkese merhaba adetime 5 gün var fortune marka test yaptım bugün sabah yaptığım önce beyazlayıp sonra dağıldı gün içinde yaptığımda bişey yok test mi bozuk sizce

Eklentiler

• IMG_20210712_163430.jpg
    159,4 KB · Görüntüleme: 50
Adete 4 gün kaldı canım çıkmazmıydı olsa
Benim geciktigi halde negatif çıktı hem kanda hem testte 1 buçuk hafta sonra döndü pozitife yanlış anlama amacım umut vermek değil ama tedbirini elinden birakma çünkü kendi doktorum geç döllenme diye bir şey var bekleyelim ilaç kullanma demişti iyiki dinlemişim onu sende tedbirini al bu ay olmasa bile her ay yeni bir umut rabbim gönlüne göre nasip etsin inşallah

Sağol canım benim insan herşeye alışıyor negatif çıka çıka inan artık duygum kalmadı üzülme sevinme duygumu kaybettim sanki çok sevindim senin imb adına rabbim doğru zamanı bilir nasip olacak bana da isteyen herkese inşallah 5 gün var adete belki daha sonra çıkar erken daha herkesin hemen çıkmıyormuş hayırlısı inşallah

Umudunu hiç yitirme dua etmekten de asla vazgeçme ben ara vericem biraz dediğim anda rabbim nasip etti mucizeler gerçekten hiç beklemediğin anda nasip oluyor rabbim çok büyük

Umudunu hiç yitirme dua etmekten de asla vazgeçme ben ara vericem biraz dediğim anda rabbim nasip etti mucizeler gerçekten hiç beklemediğin anda nasip oluyor rabbim çok büyük
Doğru diyosun canım Allah en kısa zamamda bekleyen herkesin yüzünü güldürsün

Canım merhaba şimdi gördüm hayırlısı olsun nedir durumun umarım artışlar güzel gidiyordur :)

Canım merhaba şimdi gördüm hayırlısı olsun nedir durumun umarım artışlar güzel gidiyordur :)
Teşekkür ederim 8inde öğrendim doktorum tam 1 hafta sonra gel dedi yarın nasipse gidicem hem kan hemde ultrason da bakarız dedi nasip bakalım dualarınıza ihtiyacım var inşallah hayırlısı ile güzel haberler alırım

Kızlarrrrr uzun bir aradan sonra ben geldimmmm herşey çok iyi gidiyo minnoş prensesimin adı Alisa olucak. 39+1 olduk bugün. En son 37.haftada ölçüm yapılabildi çünkü minnağım kanala girdi doktor baş ölçüsünü alamıyor ultrasonda baş tamamen görünmüyor. Kasılmalarımda 1 haftadır oldukça yoğunlaştı. Normal şartlarda bu konumda bir kaç güne doğması gerekirmiş ama bende açılma olmuyor. O yüzden bugün saat 12.30 da sezaryene giriyorum dualarınızı esirgemeyin. Hep beraber bu sıkıntılı süreçte birbirimize destek olmaya çalıştık, sayenizde kötü anıları hafızamdan kısmende olsa sildim hepinizden Allah razı olsun. Her ne kadar yüzyüze görüşmesekte hepinizi çok seviyorum Rabbim evlatlarımızı kucağımıza sağlıkla almayı bir ömür yanımızda olmalarını nasip eder inşallah

Ayyy canım benim çok sevindim çok güzel haber.
Allah'ım sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin
Bizi gelişmelerden haberdar et
Sabırsızlıkla Alisa kızdan haber bekliyor olacağım

Canım çok sevindim sağlıcakla kavuşun inşallah. Allah analı babalı büyütsün

Kızlar Selam,
Hepinize bir sorum var bilen/yaşayan birileri cevap verirse çok sevinirim. 28 Haziranda yumurtlama gördüm 29 unda çatladı. Normalde 12 temmuzda adet olmam gerekiyordu hamilelik yoksa ama 2 gün geçti hala olmadım. erken gebelik testi ve normal gebelik testi yaptım sonuç negatif. Adet olacakmışım gibi kasık ağrılarım var bir kaç gündür,göğüs hassasiyetim falanda vardı ama o geçti. Yumurtlama günümü bilmeme rağmen bu adet gecikmesi neden olur? Zaten hamilelik olsa çıkardı diye düşünüyorum. Forumda araştırıyorum ama pek bişey bulamadım. Hala pozitife dönme şansı var mı?

kan ver canım, en doğru sonuç öyle belli olur. Mevsimsel değişiklikler ya da aşı olduysan o etkilemiş olabilir

Önermedi canım. Ben de önerir diye düşünüyordum. Muayenelerde bir sıkıntı görmedi ondan mı acaba
Olabilir yapışıklık sorunu olmasa ben de yaptırmazdım ama iyi ki olmuş vesile oldu, rahmin küçük olduğu anlaşıldı.. bir de sana yazacaktım yazdım mi hatırlamıyorum yine bizim hoca önermese de düşük yumurta sayısında bazı hastalarda prp etkili olabiliyor diyen hocalar var. Ankara başkentten hulusi hocayı falan takip edersen belki oralara gitmeyi de düşünebilirsin. Ben prp düşünmediğim için bir kez daha Adana'da denerim. Bir de sperm sorunu var muhtemelen hala, icsi yöntemi de deneyebilirsiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…