Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Selam kızlar, birazdan ben de iğne olacağım. İkinci klomen tedavim. Birincisinde iğne yapmamıştı doktorum e2 hormonuna bakıp. Ama kist oluşmuştu. Gebelik olmadı. Bu ay başka bir doktorla yine klomen denedik, 5 yumurtam var, birazdan iğne olacağım ama bu doktor kan testi falan istemedi direk iple yapalım dedi. Size ek ilaç vs verdi mi doktorlarınız?

Allah sizlere sabır versin canım 🤲

Ne yapmayı planlıyor peki kuzum? Verdiği. İlaçlara devam edecek misin?
Evet canım, takviyelere devam, 3 ay sonra görüşürüz dedi. Bayağı detaylı anlattı, bizim için yaş faktörünün etkisi büyük. Yumurta oluşması iyi birşey, kaliteleri arttırmak hedefimiz dedi

Evet canım, takviyelere devam, 3 ay sonra görüşürüz dedi. Bayağı detaylı anlattı, bizim için yaş faktörünün etkisi büyük. Yumurta oluşması iyi birşey, kaliteleri arttırmak hedefimiz dedi
Kuzum arı sütü ve bal, polen, propolis, arı sütü karışımlarını da kullansan mı ki?

Ben nisandan beri kullanıyorum bu ay söktürücü doğum kontrol tarzı ilaç falan kullanmadım tam yumurtlama dönemi akıntı dan, karın sancımdan hissettim ovulasyonu sanki. Denemekten birşey çıkmaz kalitesini falan etkiliyor diyor kullananlar.

Kızlar merhaba, mayis ayinda sadece ovulasyonla gebe kalıp 10 Haziran'da kimyasal olmustu malum. Asilama icin adet beklerken bi yandan da bu ay ovulasyon yaptım yine. Dun ustteki gibi yumurtlama görünce hemen bugun doktoruma geldim. Rahim duvar kalinligini vs çok beğendi progestan fitil yazdı, gun aşırı ilişki dedi. İnşallah bayramdan sonra Rabbim nasip eder guzel haberi alırım. Dualarınıza talibim🙏🌱

Eklentiler

• IMG20210711161412.jpg
    IMG20210711161412.jpg
    121,3 KB · Görüntüleme: 19
İnşallah canım.
34 ü tamamladık çok şükür bu gün. 🤲🏻
Dün ki kontrolde de su seviyesi yine aynı.
Kanım düşük yine.
Hayırlısı ile alsak biran önce kucağımıza.
Canım benim bişey kalmadı Allah’ın izniyle tamamlayacaksın dualarım seninle. Yakın arkadaşım hamile aynı sorunu o da yaşıyor. Ağustos başı doğumu olması gerekiyor öyle böyle derken tamamlamak üzere bak. Bol su iç yataktan çıkma. Bi de stres yapma sakın.

Canım benim bişey kalmadı Allah’ın izniyle tamamlayacaksın dualarım seninle. Yakın arkadaşım hamile aynı sorunu o da yaşıyor. Ağustos başı doğumu olması gerekiyor öyle böyle derken tamamlamak üzere bak. Bol su iç yataktan çıkma. Bi de stres yapma sakın.
Hayırlısı ile inşallah canım 37 e gitsem çok şükür 🤲
Öyle yapıyorum bol su yeşillik ve istirahat.

Kuzum arı sütü ve bal, polen, propolis, arı sütü karışımlarını da kullansan mı ki?

Ben nisandan beri kullanıyorum bu ay söktürücü doğum kontrol tarzı ilaç falan kullanmadım tam yumurtlama dönemi akıntı dan, karın sancımdan hissettim ovulasyonu sanki. Denemekten birşey çıkmaz kalitesini falan etkiliyor diyor kullananlar.
Onu kullanmıştım.yine kullanacağım canım

C Capanin Gururu Teyom clife macun kullandin mi cnm? Benim amh ye göre daha fazla sayıda yumurta görünmüştu clife kullandığımda, bi arkadas da tüp bebek ilaçları yla kullanmış (ne kadar doğru bilmiyorum ama) yumurta sayısı ve kalitesi daha iyi olmus
Kuzum takviye ve arı sütü spor yapayım yine. Nedense öyle şeylere inancım yok çok fazla. Yine de aklımda bulunsun

Kullandığın dönem faydasını gördün mü peki kuzum? Bende sanki fayda etti gibi ama doktor birşey demeden kesin faydası oldu diyemiyorum 🙄
Sonuç pozitif olmadı kuzum o yüzden tam fayda etti mi bilmiyorum. Ama ilk denemede tek embriyo oluşmuştu, hepsi 5.güne gitmese de bunda 4 embriyo oluştu. Bu durumda fayda etmiş az da olsa

Sonuç pozitif olmadı kuzum o yüzden tam fayda etti mi bilmiyorum. Ama ilk denemede tek embriyo oluşmuştu, hepsi 5.güne gitmese de bunda 4 embriyo oluştu. Bu durumda fayda etmiş az da olsa
He bu tedavinde kullandın yanlış anlamadıysam.

Aynen canım oluşan embriyo falan arttıysa faydası olmuş illaki. İnşallah son tedavin bekleme sürecin olur. Bende nisandan beri kullanınca merak ediyorum faydasını falan

Yok canım ben kendisi arıcılık yapan biri var, iş arkadaşlarım hep ondan alıyordu yıllardır. O adamdan aldım
Hakiki ise nerden aldığın önemli değil aslında kuzum. Kaç gr olarak Ne kadara alıyorsun peki hemen hemen aynı fiyatları ama tanıdık olunca ucuzdur senin biraz daha 😊

Hakiki ise nerden aldığın önemli değil aslında kuzum. Kaç gr olarak Ne kadara alıyorsun peki hemen hemen aynı fiyatları ama tanıdık olunca ucuzdur senin biraz daha 😊
Kuzum 4lü karışım. Arı sütü, polen, bal, propolis 50gr 110tl, 100 gr 190TL aldım. Gündü 1 çay kaşığı yiyorum. Senin aldığın ne kadar

X