Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Herhangıbir catlatma iğnesi falan kullandın mı bariz cizgi var ama en guzelı kan vermek sanırım adete bikaçgün kala çatlamış yumurtan
Mayıs ayında olmuştum iğne ama negatif sonuç aldım en son 25 Mayıs'ta regly gördüm 1 ay ara vermek istedim o ara olduysa nasip oldu kendi haline bırakmıştım normalde 26 Haziran'da regly olmam gerekiyordu gelmedi bugün sabah kan verdim nasip bakalım bekliyorum sonucu ultrason muayesinde görünmedi doktor çok normal belli olmaması dedi

bize de haber ver canım sonucu

günaydın kızlar nasılsınız
Ameliyat sonrasi iyilesme suresiyim kuzu
Doktor birazkendiniz deneyin sonra baslariz demisti
İslerim yogun sezon acildi geri kalan hersey sukur iyi
Sen napiuosin
cnm bende iyiyim şükür bizim burdada sezon açıldı yaz çabuk geçiyor :) ben yumurtaları dondurdum 2 ay sonra transfer inşallah onu bekliyorum.. merak ettim başladınızmı tüpe diye bir sorayım dedim

Hayırli uğurlu olsun inşallah, okudum da hamileymişsin canım bu silik çizgi hemen 5 dk içinde mi çıktı, yoksa bekleyince mi çıktı?
Çok teşekkür ederim rabbim nasip ederse inşallah benim hiç umudum yoktu dehşet bir regly ağrım vardı damlattim duşa girdim boynumdan asagiya 1bucuk 2 dakikada çıktı sonuç çıkınca şok geçirdim hiç beklemiyordum inanın çünkü bu ay ara veririm sonra rahim filmi ve histeroskobi için konuşmuştuk doktorumla regly tarihi bekliyordum nasip oldu sanırım inşallah bekleyen herkese hem umut olsun herkes de dualarım da

İnşallah canım.
34 ü tamamladık çok şükür bu gün.
Dün ki kontrolde de su seviyesi yine aynı.
Kanım düşük yine.
Hayırlısı ile alsak biran önce kucağımıza.

Canım yatıp duruyorum.
Dün kontrol vardı su seviyesi yine aynı.
Kanım düşük.
Şeker ve diyet takibi devam.
Maşallah bebek haftasına göre herşeyi normal.
Afedersin kusmalarım arttı ne yesem çıkarıyorum.

Sen nasılsın.
Nasıl gidiyor bebişle

oh oh aman bebişin herşeyi normal olsun kuzum az daha sabır inşallah 2-3 hfta daha lazım size bak 2 hftası geçti bile
allah yardımcınız olsun bbgm rabbim bi an önce sağlıcakla kucagına almanı nasip etsn inşallah
bnde iim kuzum bildigin gibi detaylı ultrason ve şeker yüklemesi vardı salı günü bir problem çıkmadı çok şükür 3 hfta snra yne gidicez bakalmm rabbim hepmze bebişlerimizle beraber saglıklı günler nasip etsn cnm

İnşallah canım az kaldı neler atlattık biz oğlumla İnşallah sorunsuzda alıp evimze döneceğiz.
Çok şükür sizde de birşey çıkmadığını çok sevindim.
Amin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…