Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
insan hayatı ümit etmek üzerine kurulu. ben yumurta toplamadan sonra tedaviye histereskopi için ara verdim o boş ayda bile kendiliğinden olabileceğini düşündüm. hatta tedaviye başlamadan evvel keşke bir mucize olsa da hiç ilaca falan gerek kalmasa dedim. Rabbimden ümit kesilmez canım ne desek içindeki hüzne engel olamiycaz belki ama sakın vazgeçme. Rabbim geciktiriyorsa güzelleştiriyordur.

kuzumm bnmmm sana ne desem ne söylesem fayda etmez ama vardır elbette allahın bir bildiği şu Ayseee1987 nin dediği gibi bağışıklık testini yaptır bakalım ztn raporlu deneyecem demiştin belkide bu sfer olucak her zmn dualarımdasın allahtan ümit kesilmez adet oldugumuz sürece umut hep vardır eşimin teyzesini söylemiştim 20 sene snra bebk sahibi oldular vazgeçmediler vazgeçmek yok teommm herşey güzel olucakkk

hamd olsun beklediğimden iyiyim canım. Zaten beklediğim sonuçtu. Sadece kafam karmakarışık. Nasıl hareket edeceğimi bilmiyorum. Doktor müsait olunca arayacak. Ona göre bir yol haritası oluştururum inşallah

Kuzum ya hayırlısı böyleymiş vardır Rabbimin bir bildiği. Ne desem için ferahlamayacak belki ama inşallah tedavi sonrası kendiliğinden olsun ilaçların etkisi ile
kendiliğindene hiç umudum yok kuzum. Çok ara vermeden tekrar deneyeceğim bir aksilik olmazsa. Vardır bir hayır.

hamd olsun beklediğimden iyiyim canım. Zaten beklediğim sonuçtu. Sadece kafam karmakarışık. Nasıl hareket edeceğimi bilmiyorum. Doktor müsait olunca arayacak. Ona göre bir yol haritası oluştururum inşallah
Allah sana dgru yolu gösterir kuzum emin ol o karmakarışık yolların aydınlığa çıksın inşallah hayırlısı ile bizide haberdar et olaylardan mrk ederiz

tamam canım inşallah.
Sırf senin için girdim belki iyi haberini duyarım diye cnm. Sen bir riskli gebelij druna gitsen bir arkım vardı onun abısının hanımı 7 bebek kaybetmıs bı test yaptılar o kızların dedıgı bebegı vucudu mıkrop olarak görüyormuş yada tanı amaclı hısterskopı sımdı benım dr a gelıyolar gebelık beklıyolar yakında tedavı oluyor senın ıcın cok dua edıyorum.Allahım sana öyle güzel bir evlat nasil etsin ki beklediğine değsin içinin acısını dındırsınSabret mükafatını göreceksin eminim

kendiliğindene hiç umudum yok kuzum. Çok ara vermeden tekrar deneyeceğim bir aksilik olmazsa. Vardır bir hayır.
Allah bundan sonrada yollarını hep hayra çıkarsın canım benim. Hepimiz üzüldük ama elden birşey gelmiyor. Biz en azından elimizden gelen herşeyi yapalım gerisi tevekkül. Dualarım seninle dilerim mucizesini bir an önce göstersin Rabbim

Birdaha deniyeceğinde bağışıklık sistemini baskılatarak yap, sen söyle böyle istediğini. Bazı doktorlar test falan istemeden bağışıklık sistemini baskıılayarak tedavi yapıyorlar ve çok büyük oranla tutuyor.
Birdahaki tedavin pozitif olacak gülüm, benimde pozitif olacak

Doktorla görüştüm canım. Bu dediğini sordum gerek yok dedi. Bizim embriyo sayımız az ona odaklanıp onları genetiğe yollamak daha olumlu sonuç doğurur dedi. 3 ay takviye verdi yine. O arada birkez üniversitede profa da giderim bakayım o ne diyor

Git tabii başka doktorlarlarda görüş canım. Allahım olacak yoku göstersin inşallah o yolda yürü canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…