Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim daha başladı sayılmaz ozaman canım pek gelmiyor şuan . Gerçekten garip evet. Benim bir düşüğüm var ama onda oluşmuştu bebek,kalp atışı falan.
Benim sıfır değeri görmem 3 haftamı aldı. Öğrendiğimden itibaren her kan vermede bi umut bi umut, sonra sağlıksız olduğu anlaşılınca yine bi umut bu sefer düşsün hemen ki dış gebelik ihtimali olmasın. İnsanoğlu çok nankör gerçekten, 3 haftada ayri seyler icin dua ettim ki. Hayırlısını dilemek ne demekmiş çok acı öğrendim.
O yüzden vardır bunda da bi hayir canım benim, hayırlısı olsun hakkımızda

Gerçekten öyle önce yükselsin sonrada düşsün diye beklemek… senin değerin daha büyükmüş ama benim bir haftaya sıfırlanır gibi düşünüyorum dün 57 ydi

Gerçekten öyle önce yükselsin sonrada düşsün diye beklemek… senin değerin daha büyükmüş ama benim bir haftaya sıfırlanır gibi düşünüyorum dün 57 ydi
Canim pzt 53 du cumaya 0 olmustu, ama 360 dan düşüşü zordu benim icin. Aynen bi haftaya düşer

Merhaba kızlar klomen kullanımından sonra 23 ve 16 boyutlarında yumurtam oluştu. Doktorum bugün çatlatma iğnesi verdi bugün sabah 9.30 da vuruldum , artık beklemedeyim bende. İnşallaj vesile olur 2 senedir bebek demiyoruz hiç gebe kalamadım. Eşimde ve bende hiç problem yok. Hsg temiz ama olmadı 2 sene boyunca

İnşallah güzel sonuçlar alırsın

Günaydınn kızlarrr
İğne gününü saymadan 12. Günüm bugün
Testimi değerlendirir misiniz
Dün falan hiç çizgi yoktu ama sanki bugün var gibi

Eklentiler

• IMG_20210626_095716.jpg
    195,2 KB · Görüntüleme: 33
  • IMG_20210626_095620.jpg
    75 KB · Görüntüleme: 38
Canım erken doğum riski var maalesef.
Yemek ve lavabo için sadece kalkıyorum.
Geri kalan kısmı hep yatarak geçiyor oturmak yasak.
10 gün annemde kaldım dün evime geldim.
Son hazırlıklaro tamamlamak için
Bel ağrım mide bulantılaro kusmalarım oluyo.

Silik çizgi görünüyor canım. Adet ağrısı ile hamilelik benzer diyorlar. Yarın tekrar yap istersen
Bakalım her an gelicek gibi ama umarım gelmes
Yapıcam yapıcam test durumuna görede kan veririm pazartesi
Sende kendine çok dikkat et emi
Sende güzel haberler bekliyor burda herkes=)

Kızlar selam.
Bu gün doktora gittim.
Bulantılar ve kusmalarım için serum takıldım.
İdrar kan testi verdim birşey çıkmadı.
Nst mizde düzenli ve hafif sancılar çıktı.
P.tesi tekrar nst var.
Bel ağrısı ve adet ağrısı gibi sancılar ara ara geliyor.
Çok erkenci ve sabırsız bir oğlan..

Canımcım hamileliğinin başlarını hatırlıyorum da o zamanlar da stresli geçmişti. Ama geçti gitti çok şükür.
Bu da geçecek inan. Elinden geleni yap gerisi takdir-i ilahi
Seni çook iyi anlıyorum inan bana, haftalarca benim bebeğim daha çok küçük diye ağladım... Moralini yüksek tutmaya çalış yalnız kalma senin enerjini yükseltecek kişilerle ol. Oğluşuna da sağlıcakla kavuş inşAllah
Az daha sabır oğlum biraz daha bekle de ona

Kuzumm, ilk 2 günden sonra yavaştan ev işleri VS yapmaya başladım. Çok yorucu şeyler olmamak kaydıyla günlük hayatına devam edebilirsin. Günde 20dk yürüyüşü sağlıklı beslenmeyi bol su içmeyi ihmal etme

Hiç yatmadım kuzum normal hayatıma devam ettim misafirliğe gittim çarşı pazar gezdim. Dikkat ettiğim şey ani hareket etmedim. Ağır kaldırmadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…