Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kız niye sorun olsun en az %60 artması beklenir ve artmış. Sana progestan başlanması lazım sadece. Maşallah portim Rabbim sağlıkla kucağına aldırsın
ProgestAn doktor demedi ama evde vardı ben içiyorum larim kendim oda bitmek üzere gerci gidene kadar yettiricem
Yaa 2 kat değil tam endişe ettim yine doktor farklı laboratuvardan olabişir dedi aynı yerde 2 gün sonra tekrar ver dedi. Ama ben böyle çok stres oluyprum bıraksammı yaa direk haftaya çarşamba doktora kontrole gitsem
İnşallah öyledir larimmm ya çok teşekküt ederim moral verdin bana

Kızlar merhaba öncelikle hamile olanlara hayırlı olsun diyorum çok çok mutlu oluyorum bu haberleri gördükçe ..tanımasak da birbirimizi hep dua ediyorum hepiniz güzel sonuçlar alın diye Benim gibi bekleyen herkese de en kısa zamanda hayırlısıyla nasip olur inşallah 3 ay femara ovitrelle döngüsünden sonra olmayınca bu cuma rahim filmi çekilecek biraz korkuyorum bana dua edin olur mu bir sorun çıkmasın.. Bir de daha önce bunu yaptıran arkadaşlar deneyimlerini yazarsa sevinirim rahatlamaya ihtiyacım var gereksiz bir stres yaptım ..

Aradılar canım. Maalesef 4taneden 1i gelişme göstermiş sadece. Bekleyip göreceğiz. Üzülmedim desem yalan olur
Bütün dualarımız o yumişe o zaman, üzülme korkma inşallah Allah yüzünü güldürecek hayırlısıyla, çok emek verdin çok bekledin herşey istediğin gibi olsun inşallah, ayşenin dediği gibi o en güçlü yumurta, kahraman yumurta, sana tutunup kucağına gelecek inşallah
Kızlar iğneden sonra 16. Günüm 183 çıkmış beta normalmi sizce nasıl
ayy tebrik ederiim bu ne güzel bir haber, aylardır burda görüyorum seni de uğraşlarını da, çabalarının karşılığını aldığını görmek harika, sağlıkla ilerlesin hayırlısıyla kucağına al inşallah
inşallah canım benim. Kızlar aradılar hala yaşıyormuş şükür
Çok şükür, aferim yumişe, cici yumiş, güç yumiş
merhaba, burada çoğumuz rahim filmi çektirdik hiç korkmayın stres yapmayın rahatlıkla geçecek inşallah, rahim filmi çektirmek çok önemli, çok doğru bir karar vermişsiniz, inşallah hayırlısıyla sonucunuz da güzel çıksın da bebeğe giden yolda emin adımlarla ilerleyin ne kadardır uğraşıyosunuz ?

Canımm çok teşekkür ederim rabbim hepimizin bütün emeklerinin karşılığını versin inşallah Bugün biraz düştüm 2. Sonuca ama artık neyse bahtımızda onu yaşıcaz amaann boşverdim

Ben de polikistik over var eşimde de sperm morfoloji sorunu ve hafif derece varikosel çıktı sayılar da sıkıntı yok ancak morfoloji en son 2 çıktı.. Aslında tam olarak benim adet dönemi düzenini sağlayıp sağlıklı yumurtlama döngüsü ve tam olarak düzenli uğraşma 6 ay civarı bişe oldu diyebilirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…