Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Rabbim hamile olan bütün arkadaşlarımızın evlatlarını bağışlasın inşallah bebeğim güzel haberlerini bekliyorum

Selamlar kizlar histereskopi oldum bugün t görünümü gidermek ve rahimi genişletmek için operasyon yapıldı. Ama yarı baygindim doktora çok soru soramadım. Transfer Eylülde korunayim mi bu süreçte yada ne yapmak lazım neye dikkat etmek lazım bilgisi olan var mı Ayseee1987 sende histereskopi olmuştum yardımcı olabilir misin

Geçmiş olsun canım inşallah tüp bebeğe gerek kalmadan hamile kalırsın.
Bende hiç ağrı sızı olmadı, 3. Günü çok hafif sulu pembe akıntı geldi sonra çok hafif sulu bir akıntı ve 5. Günden sonra hiç kanama ve akıntı olmadı, kanaman yada kahve rengi akıntın bittiği zaman cinsel ilişkiye girebilirsin korunmana gerek yok ama sen T şeklindeki rahmi düzelttiğin için senin durumun biraz farklı olabilir.
Rahme çizikte attırsaydın, yaptılar mı?

cnmmm allahtn ümit kesilmez bn kötü birşey oldugunu düşünmüyorum bazı bebekler aynen geriden gelebiliyor ama snradan o açıgı kapatabiliyorlar ki bu geç döllenme ise ztn doktor zamanını blmiyor canını sıkma bebişini de üzmeee bizi hbrdar et dualarımız snnle

Kızlar günaydınnnn herkeseee
Bugün iğneniyi vurulduğum günüde sayarsak 10. Günüm
Bikaç gündür hiç ağrım vs yoktu hatta neden yok olmadı mı falan diye kafaya takmıstım
Ama dün gece Resmen regl ağrısıyla uyandım kasıklarım o kadar çok ağrıdıı ki
Regl oldu zannettim erkenden o kadar
Ama herhangi bi akıntı vs hiç bişey olmamış
Erken olduğunu biliyorum sonuç için ama erken gebelik testi yaptım sabah
Silik çizgi nerdeyse görünmüyor hiç yok gibi
10. Gün bu kadar gider mi iğne etkisi
Yada sizce bikaç gün sonra değişme ihtimali var mı sonucun
Testim ovula erken gebelik testiydi

Allah razi olsun Canim doktor cok kotu konustu insallah dedigin gibidir pat diye soyleyince beynimden vurulmusa dondum
Saat 2 de kan vercem beta takip etcez insallah yukselmis olarak cikar

Allah razi olsun Canim doktor cok kotu konustu insallah dedigin gibidir pat diye soyleyince beynimden vurulmusa dondum
Saat 2 de kan vercem beta takip etcez insallah yukselmis olarak cikar
Kese oluştuktan sonra hcg iki kat artış göstermiyor ama biliyorsun dimi canım yavaşlıyor. Beta baktırmak yerine keşke vajinal ultrasondan baktırsan yada bir hafta beklesen. Bildiğim kadarıyla keseyi gördün

Kese oluştuktan sonra hcg iki kat artış göstermiyor ama biliyorsun dimi canım yavaşlıyor. Beta baktırmak yerine keşke vajinal ultrasondan baktırsan yada bir hafta beklesen. Bildiğim kadarıyla keseyi gördün
Anlamadim doktor bunu dusunmustur az da olsa yukseliyormu yoksa dusuyormu diye bakacak sanirim vajinal ultrasonu bakti ondan bu yola cikti Kafam cok karisik bilmiyorum

Anlamadim doktor bunu dusunmustur az da olsa yukseliyormu yoksa dusuyormu diye bakacak sanirim vajinal ultrasonu bakti ondan bu yola cikti Kafam cok karisik bilmiyorum
Hiç üzme kendini burda Omur-un Hatunu na neler demiştiler çok üzülmüştü ilk haftalar bak şimdi bebişi doğmak üzere seninde öyle olucak insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…