Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet canim bunu hic gundeme getirmedi doktor ben sordum cevaplamadi bende oyle dusunmek istiyorum insallah iyidir
Bak ben mesela doktorların genelleme yaptığı günde hiçbir zaman yumurtlamam. Vücut ısısıyla takip ettiğim için biliyorum canım çatlatma iğnesi bile bir gün gecikmeli çatlama yapmıştı ki geriden gelen yumurtalar da olabiliyor. Hiç hamile kalmadım hiç tecrübem yok ama içimden geleni söyledim. Allah meleğine sağlıklı uzun ömür versin çok üzülürüm aksi bi durumda. Yüzün gülsün stres yapma derim ben çok zor ama stres de kötü etkiler

O birtane gelişme gösteren altın yumurta dediğimiz yani her ay 1 tane büyür ve çatlar ya canım.
Bazı kişilerde 20 folikül bile çıksa sona 1 tane yaşıyor, o da asıl gebelik oluşacak olan oluyor, ve genelde de o 1 tane hep tutuyor
Kısmet 1 taneyeyşmiş nese ikiz değil de tek bebek annesi olursun
İçin rahat olsun canım ben araştırırken bu yazdığım bilgilere ulaştım. 1 tanenin sağlıklı gelişim olması demek diğerlerinin enerjisini hepsini tek bir yumurtada buluşması demek öyle düşün.
İnşallah herşey istediğin gibi olacak

C Capanin Gururu Teyom canım bak edaecoo nun mesajı tam demek istediğim gibi.
edaecoo nun O kimyasal olan gebeliğinde aslında diğer embriyoyu koysaydılar aslında ilk defasında pozitif sonuç alacaklardı, çünkü altın yumurta diğeriydi
Sende en azından yanılma olmayacak en güçlüsü bu ve diğerlerinin döllenme enerjilerini almış bile keretaya bak sen

inşallah canım benim. Kızlar aradılar hala yaşıyormuş şükür

Allah razi olsun guzel yorumûn icin rabbim sana en hayirli zamanda tez vakitte evlat nasip etsin insallah Iki gundur mahvoldum istemesem bile
doktorlar da maalesef tek adet gununden baz alip yorum yapiyor onlara gore suan sekiz haftalik olmaliydi degil kucuk sorun var
Ama alti haftaliksa geriden geliyorsa zaten kalbinin atmamasi normal degilmi bunu kimse soylemiyor yarin kanla belli olacak insallah sakin kalmaya calisiyorum aklim hep onda cok ugrastim ignelerle insallah bebegim tutunur bana

Kızlar ben çıldırcam artık yaa. Bugün çatlatma iğnesinden sonraki 9. Gün kan verdim sonuç 3 çıktı. Bari ilk on gün iğne etkisiyle 5 in üstünde bir değer görseydim. Olmuyo kesinlikle nasip olmuyo

İnşallah canım benim Rabbim evladını korusun beta artışı nasıl oldu bugüne kadar kaçla başladı nasıl arttı? 6 haftalıksa anca duyarsın zaten kalp atışını bi de ben düzeltilmiş adet tarihi diye bir video izlemiştim bağlantı bırakıyorum mutlaka izle . Tam senin konunda bilgi vermiş doktor

inşallah canım benim. Kızlar aradılar hala yaşıyormuş şükür
5.güne gidecek kuzum dualarım seninle. Yatıp kalkıp dua ediyorum o bir tane için ki oda tutacak emin ol gönlünü hep ferah tut. Bol bol İnşirah oku sende gönlün ferahlasın. Perşembe günü transfer saatine mutlaka etiketle beni okumamı yapcam unutma

Bayiliyorum bu doktora ama izlememistim bu videoyu izleyim canim ben adet olmadim o Ay ama gene de baslatti ilaclara cok sukur rabbim nasip etti zaten 14. Gun sonunda kan verdigimde 48 di betam 1 haftalikti sonra 150 sonra 300 lerdeydi bundan 3 hafta once de kanama oldu acile gittim yerlesme kanamasi sandim gene beta 7 binlerdeydi bugunki sonuc 62 bindi
Ama doktor igneden sonrasini soyledigi icin fazla cikiyor acikcasi bana umut oldun rabbim hayirli evlatlar versin cifter cifter insallah dedigin gibidir

Çok teşekkür ederim bitanem dualarım seninle beta harika yükselmiş maşallah bi hesap yaptım son değerini ikiye bölerek ilerlerim hergün iki kat arttığını var saydım rahmine ortalama olarak 62 bin gördüğün günden 16 gün önce yerleşmiş.(ikiye bölerek geri doğru gittim) Bir haftada yerleşme süresi olsa 16+7=23 gün öncesi yumurtlama gününü verir iki hafta önce de standart adet gören bi kadın için hamileliliğin ilk günüdür. 23+15 dersek 38 hadi 40 olsun. Böl 7ye. Hafta çıkar karşımıza 5 hafta 7 gün gibi bişey olur o da Tam olarak 6 haftalıksın hesaplara göre. Sıkma canını güzel anne İnşallah yanılmıyorumdur Allah bu konuda utandırmasın beni inşallah

Al
Ne guzel bir insansin ya sen Cogu doktora tas cikartirsin hesabini cok hakli buluyorum cunki ebe gecen hafta 5 haftalik demisti bu hafta olasilik 6 hafta buna gore 10-15 gunluk gec dollenme var sanirim insallah dedigin gibidir hesap yapman bile cok buyuk benim icin Allah razi olsun

Senden de Allah razı olsun canım benim. O doktor senin ne çektiğini bilmez ki ben bilirim bak hala belirti peşinde koşuyorum oldu mu olmadı mı diye kolay mı evlat hakkında atıp tutmak. Dediğim gibi hiç tecrübem yok ama araştırmalarıma göre böyle çıktı hatta haftalara göre değerleri de inceledim 5-6 hafta arasına denk gelmiş. İnşallah duyarsın o kalp atışını. Vajinal muayne ol. Daha rahat yakalanır diye düşünüyorum kalp atışı O bebek canlı şuan içinde çok şükür. O orda olduğu sürece Allahtan umut kesilmez durumdan beni haberdar et olur mu canım

Gercekten rabbim en kisa zaman da sana ikiz nasip etsin insallah Evet doktorlar dinlemiyor bile ki halimizi bilsinler Evet bende baktim 5-6 haftalik diyor buda doktorun dedigine denk geliyor insallah dedigimiz gibidir Yarin kan verip artis varsa mutlaka haber etcem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…