Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım benim bir tane yeter çok şükür hic umutsuz olma hem olsa da olmasa da hayırlısı olsun da sonradan olumsuz olmasindansa boylesi daha iyi hem ben inanıyorum herşey güzel olacak senin için,dualarim seninle

Canım benim bir tane yeter çok şükür hic umutsuz olma hem olsa da olmasa da hayırlısı olsun da sonradan olumsuz olmasindansa boylesi daha iyi hem ben inanıyorum herşey güzel olacak senin için,dualarim seninle
İnşallah canım. Yaşamazsa herşeye sıfırdan başlamak gerekecek. 20bine yakın ödeme yaptık. Sonucunda transfere dahi gelememek çok yıpratıcı

Aradılar canım, sadece 1 tane kalmış. Onun yaşaması için dua ediyorum. Sende yeni hamişsin duanda unutma beni
Her zaman duamdasın teom. 1 tane de yeterli biliyorsun sakın umudunu yitirme moralini bozma. Allahım inşallah olucak hayırlısıyla sağlıklısıyla

Portiiii porti yaaaaa çok tebrik ederim. Rabbim sağlıklı bir gebelik,evlat ve doğum nasip etsin inşallahhhhh
Larimm inşallah sağlıkla devam eder inşallah larimm iğneden sonra 16. Gün değerim bu şekilde. Doktorum yarın tekrarla dedi. Bakalım inşallah yarın güzel bir artış görürüz

İnşallah canım. Yaşamazsa herşeye sıfırdan başlamak gerekecek. 20bine yakın ödeme yaptık. Sonucunda transfere dahi gelememek çok yıpratıcı
Vardır herşeyde bi hayır canim benim, ne gelirse rabbimden. Demek kolay biliyorum ama tevekkül

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…