Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzum bak güzl örnekler var karşında bnde senin gibiydim 6 tane den 2 tane kaldı elimizde 1 kimyasal 1 poztf sonuç aldık Allah yeter ki ol desin inşallah o güzelce gelişip sana can olur umut olur yoldaş olur gün dogmadan neler dogar Allahtan ümit kesilmez hemn düşürme modunu ❣️❣️❣️💋💋💋
Öyle canım. 5.güne gitmese de Rabbimin dileği böyle demek. Diyecek bir şeyimiz yok

Benimde polip vardı hatta tam ameliyat olmaya karar vermiştim mayıs gibi polip kendiliğinden kaybolmuş emin olmak için başka dra daha gösterdim çok şükür kaybolmuş
Aslında benimki de bir önceki aya göre küçülmüştü yani beklesem belki kaybolurdu. Ama ben bebeğin tutunması için rahme çizik de attırmak istedim bir de ölü doğum hikayem var maalesef o nedenle tanı amaçlı yapılmasını istedim.

Kuzum bak güzl örnekler var karşında bnde senin gibiydim 6 tane den 2 tane kaldı elimizde 1 kimyasal 1 poztf sonuç aldık Allah yeter ki ol desin inşallah o güzelce gelişip sana can olur umut olur yoldaş olur gün dogmadan neler dogar Allahtan ümit kesilmez hemn düşürme modunu ❣️❣️❣️💋💋💋
Eveeet gerçekten sen en güzel örneksin kuzum 🤲🏻🤍

Aslında benimki de bir önceki aya göre küçülmüştü yani beklesem belki kaybolurdu. Ama ben bebeğin tutunması için rahme çizik de attırmak istedim bir de ölü doğum hikayem var maalesef o nedenle tanı amaçlı yapılmasını istedim.
Hayırlısı olsun belki vesile olur çizik atma

Canlar aradılar. Durum iyi değil maalesef. 4 taneden 1 tanesi gelişme göstermiş sadece. Diğerlerini de takip edecekler. Kızlar bir bilginiz var mı peraares peraares @Muallimezzz. Elimizden geleni yaptık. Rabbime sığınıp beklemekten başka çaremiz yok.
3. Gün transferi yapma ihtimali var mı bi şey dediler mi

X