Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kız olucak kısmetse bbgmm 🙈 evet sen baya yoktun özlettin kndni bizde esksi gibi girmiyoruz ama arada takip ediyoruz özellikle C Capanin Gururu Teyom nisam içinnnn 🥰🥰 çok şükür başldı tüp bebegeee
Ben özelden konuştum kuzum teo yla haberim var 😌 çok şükür diyelim onun da sırasını savdık eminim ben 🤲🏻

Kız demekk🤗🥰 isim belli mi peki? Sağlıkla gelsin anne kuzusu 🤲🏻

kuzu iyi ya o bayağı almak değil ki.
kuzu her aya 1 kilo ile gidiyorum şimdilik bakalım son zmnlarda daha çok alınıyormuş bnm ztn eger ögün atlarsam ve bisey atıştrmazsm ögün aralarında elim ayagım birbirine dolanıyor ögn atlamamaya çalışıyorum o yzdn az sık yedgm icin belkide formda gittim ama ynede doktorum dkkt et dedi 🥰🥰🙈🙈

Ben özelden konuştum kuzum teo yla haberim var 😌 çok şükür diyelim onun da sırasını savdık eminim ben 🤲🏻

Kız demekk🤗🥰 isim belli mi peki? Sağlıkla gelsin anne kuzusu 🤲🏻
inşallah balım inşallahhhhh hadi darısı sana olsun şimdi ne düşünüyorsun bbgm nasıl ilerleyeceksn 🥰
evet bbgm 🥰🥰 henüz net degil isim kuzum kayınvalidemin ismi olursa ynna ek ayrı bi isim yoksa tek isim düşünüyorum henüz karar veremedk 🙈

inşallah balım inşallahhhhh hadi darısı sana olsun şimdi ne düşünüyorsun bbgm nasıl ilerleyeceksn 🥰
evet bbgm 🥰🥰 henüz net degil isim kuzum kayınvalidemin ismi olursa ynna ek ayrı bi isim yoksa tek isim düşünüyorum henüz karar veremedk 🙈
Histeroskopi oldum bu ay. Ufak bir polip vardı o alındı. Tüp bebek düşünüyoruz bakalım hayırlısı 🤗

C Capanin Gururu Teyom canımmm inşallah Allahın izniyle tedavin hayırlara çıkar embriyolar sağlıkla ilerler inşallah 🤲🏻❤️
Cookiie Cookiie kuzum o günden beri moralim alt üst bugünde adet oldum pek girmedim yazamadımda kan vermişsin galiba inşallah güzel haberlerini alırız 🥰
Geçmiş olsun canım 😞 devam edicekmisinntedaviye. İnşallah canım hayırlısıyla darısı başına 🤗

ayyy kaç gün gecikti bbgmmm inşallah yarabbm sağlıkla ilerlesinnn daahaaa çok kücük annesiiii tedrgin olma güzel güzel geçir poztf ol ❤️❤️
10 gün falan gecikti kuzum ama değer 36 çıktı gerçi ben ilk düşük yaptığımda da böyle öğrenmiştim hayırlısı olsun🥰 geç döllenme muhtemelen
Bugün tekrar mı kan verdin canım
Vermedim canım cuma gidicem direk

Zaten başıma gelenler 😂😂 değiiştiricem bu aile hekimini 😒 birdaha da ne için gidiyorsam hastaneye lavaboya girmeden gidicem. İdrar testide istemiş evden çıkmadan da yapmıştım🙄 of birde sağlık ocağı o kadar eski o kadar piski. Tuvalete bir girdim kolum kadar hamam böceği. Ay may ay diyerek çıktım geri e çıksam nolcak mecbur vercem idrarı bereket hayvanda benden korkmuş kaçmışta korka korka girdim gelmiyor. 1 2 damla yaptım çıktım sordum biraz daha olsun dedi. Bekledim bekledim neyse 1 2 damla daha ekledim verdim :KK70: :KK70: :KK70:

X