Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Omur-un Hatunu Omur-un Hatunu canım dikkat et lütfen kendine. Kardeşinin durumu nasıl bu arada
Kardeşim benden maşallahı var.
Ben hala mide bulantısı ilacı içiyorum o bırakalı 1 ay oldu.
Benden kilolu olmasına rağmen şeker flen bişi çıkmadı.
Yayla bayır geziyor habire maşallah.
Bende balkona zorla çıkıyorum 🙈

Canlar aradılar. Durum iyi değil maalesef. 4 taneden 1 tanesi gelişme göstermiş sadece. Diğerlerini de takip edecekler. Kızlar bir bilginiz var mı peraares peraares M Muallimezzz . Elimizden geleni yaptık. Rabbime sığınıp beklemekten başka çaremiz yok.
Allah tan ümit kesilmez canım 1 tane olsun bebek olsun.. inşallah Allah'ın izniyle sağlıcakla oda ilerler

Canlar aradılar. Durum iyi değil maalesef. 4 taneden 1 tanesi gelişme göstermiş sadece. Diğerlerini de takip edecekler. Kızlar bir bilginiz var mı peraares peraares M Muallimezzz . Elimizden geleni yaptık. Rabbime sığınıp beklemekten başka çaremiz yok.
Boğazım düğüm düğüm cidden inşallah o 1 tanesi can olur sana

Aradılar canım. Maalesef 4taneden 1i gelişme göstermiş sadece. Bekleyip göreceğiz. Üzülmedim desem yalan olur
Canım benim bize 1 yumurta ve 1 sperm yeterli. Belki bir yumurta transfer olursun ama bölünür iki tane evladın olur. O yüzden sonuç alana kadar modunu hiç düşürme lütfen. Üzülmeni anlıyorum ama şu an hiçbir şey kesin değil yıpratma kendini sakın

Çatlatma ignesinin 12. Günü yani bugün test yaptım idrar tek çizgi, beta HCG 0,15 😆 herzamnki gibi. 🙇 Dün camasirimda lekelenme görmüştüm. Her semptomu yaşadım. Sık idrar, göğüs ağrısı, 1 haftadır sağ kasık ağrısı, midem bı garip bulantı değil sadece şişkinlik gibi, gaz sancısı, lekelenme. Yoruldum artık kizlar. Çok yorgunum 😔

Canım kaç gündür seni takip ediyorum Rabbim insallah beklemenin mükafatını versin. Tanımadan senin için dua ediyorum başkaları da.Diğerleri de gelişir inşallah sağlıcakla kucağına almak nasip olur

Çatlatma ignesinin 12. Günü yani bugün test yaptım idrar tek çizgi, beta HCG 0,15 😆 herzamnki gibi. 🙇 Dün camasirimda lekelenme görmüştüm. Her semptomu yaşadım. Sık idrar, göğüs ağrısı, 1 haftadır sağ kasık ağrısı, midem bı garip bulantı değil sadece şişkinlik gibi, gaz sancısı, lekelenme. Yoruldum artık kizlar. Çok yorgunum 😔
Bende😭

O bir tane embriyo çok güçlü olur ve annesine sıkı sıkı tutunur inşAllah 🤲🏻🤍

Kuzum bak güzl örnekler var karşında bnde senin gibiydim 6 tane den 2 tane kaldı elimizde 1 kimyasal 1 poztf sonuç aldık Allah yeter ki ol desin inşallah o güzelce gelişip sana can olur umut olur yoldaş olur gün dogmadan neler dogar Allahtan ümit kesilmez hemn düşürme modunu ❣️❣️❣️💋💋💋

X