Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kız olucak kısmetse bbgmm evet sen baya yoktun özlettin kndni bizde esksi gibi girmiyoruz ama arada takip ediyoruz özellikle C Capanin Gururu Teyom nisam içinnnn çok şükür başldı tüp bebegeee
Ben özelden konuştum kuzum teo yla haberim var çok şükür diyelim onun da sırasını savdık eminim ben

Kız demekk isim belli mi peki? Sağlıkla gelsin anne kuzusu

kuzu iyi ya o bayağı almak değil ki.
kuzu her aya 1 kilo ile gidiyorum şimdilik bakalım son zmnlarda daha çok alınıyormuş bnm ztn eger ögün atlarsam ve bisey atıştrmazsm ögün aralarında elim ayagım birbirine dolanıyor ögn atlamamaya çalışıyorum o yzdn az sık yedgm icin belkide formda gittim ama ynede doktorum dkkt et dedi

Ben özelden konuştum kuzum teo yla haberim var çok şükür diyelim onun da sırasını savdık eminim ben

Kız demekk isim belli mi peki? Sağlıkla gelsin anne kuzusu
inşallah balım inşallahhhhh hadi darısı sana olsun şimdi ne düşünüyorsun bbgm nasıl ilerleyeceksn
evet bbgm henüz net degil isim kuzum kayınvalidemin ismi olursa ynna ek ayrı bi isim yoksa tek isim düşünüyorum henüz karar veremedk

Histeroskopi oldum bu ay. Ufak bir polip vardı o alındı. Tüp bebek düşünüyoruz bakalım hayırlısı

Geçmiş olsun canım devam edicekmisinntedaviye. İnşallah canım hayırlısıyla darısı başına

ayyy kaç gün gecikti bbgmmm inşallah yarabbm sağlıkla ilerlesinnn daahaaa çok kücük annesiiii tedrgin olma güzel güzel geçir poztf ol
10 gün falan gecikti kuzum ama değer 36 çıktı gerçi ben ilk düşük yaptığımda da böyle öğrenmiştim hayırlısı olsun geç döllenme muhtemelen
Bugün tekrar mı kan verdin canım
Vermedim canım cuma gidicem direk

Zaten başıma gelenler değiiştiricem bu aile hekimini birdaha da ne için gidiyorsam hastaneye lavaboya girmeden gidicem. İdrar testide istemiş evden çıkmadan da yapmıştım of birde sağlık ocağı o kadar eski o kadar piski. Tuvalete bir girdim kolum kadar hamam böceği. Ay may ay diyerek çıktım geri e çıksam nolcak mecbur vercem idrarı bereket hayvanda benden korkmuş kaçmışta korka korka girdim gelmiyor. 1 2 damla yaptım çıktım sordum biraz daha olsun dedi. Bekledim bekledim neyse 1 2 damla daha ekledim verdim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…