Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yaa canımın içi güçlü ol benim kuzum suyu bittiği halde 7 hafta dayandı. Onlar çok güçlü annesi zayıf olan biziz. Dualarım seninle kavuşacaksınız sağlıkla
İnşallah hele hayırlısı ile 35 36. Haftaları görsem.
Bol su içip yatıyorum işte 24 ünde kontrol var bakalım ne dicek doktor hayırlısı ile.

C Capanin Gururu Teyom canım sperm dna hasar testimiz 22 çıktı bu konuda ne düşünüyorsun? Progeny m diye bir takviye varmış, içeriğinde Q10 (hasarı düzelten takviyeymiş)olan. Bu iyi diyorlar.
Progeny m ilacını eşim sperm azligi ve hareketsizligi sebebi ile tam 5 aydır kullanıyor. Cuma günü sperm testi verdik tekrar daha da düşmüş sperm sayısı şok olduk çok üzüldük ama memnun kalan çok anlamadık bizde

Belki merkezde bir hata olmuştur canım? Yada bu süre içerisinde eşiniz korona oldu mu acaba?
Ama üzülmeyin canım bir üroloğa gidip bikaç takviye ile düzeltilir çokta zor bir durum değil, beslenme alışkanlığını değiştirsin en kötü ihtimal varikösel vardır, yani bir şekilde halkından gelirsiniz bu durumun. Allah hepimizin yardımcısı olsun.
Bir gün hepimiz için güneş doğacak

Varikosel bakıldı çok şükür yokmuş. Inşallah merkezde bir hata olmamıştır çünkü o testi yapan merkez de aynı gun aşılama oldum ilk aşılamam havuç suyunu çok duydum valla denemek istiyorum bende. Hafızayı da kuvvetlendiriyotmus hergun onunla birlikte bende içebilirim aslında. Beslenme aliskanligina gelince artik daha da dikkat ediyor ama işte sigara en büyük etken onu bırakması lazım bırakmaya da çalışıyor ama çok zorlanıyor

Sigarayı bir anda bırakması çok çok zor canım.
Sen üşenme hergün havuç suyunu yap ve keçiboynuzu pekmezini, inşallah çok iyi gelecek.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…