Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
bn iim kuzum bebişte en son bıraktıgımda iyiydi çok şükür sen nasılsın herşey yolunda mı

bişey olmaz bbgm hepmz aldık verilir elbet onlar sağlıklı olsunlar gerisi hikayeee bnm detaylı zmnı 6 temmuz kuzum o zmn şeker yüklemesi de yapıcaz işte heycanla beklyrmmmm

bn iim kuzum bebişte en son bıraktıgımda iyiydi çok şükür sen nasılsın herşey yolunda mı
Maşallah kuzum valal büyüttünüz kuzum bende cuma 36 çıktı betam inşallah sağlıkla ilerler çok gecikme olmasına rağmen sayı küçük olunca biraz tedirginim ama hayırlısı diyorum

kuzummm bizler iyiyiz sen nasılsınnnn asıl nasıl gidiyor herşey yolunda mıııı

yavrummm yaaa dkkt et kndne ltfnn rabbm sonuna kdr sevndrsn inşallah bu bebek suyu içtigimiz sular ile alakalı deglmiş aslında o yzdn sıkma canını az daha dayan sık dişini biraz daha büyüsün

Maşallah kuzum valal büyüttünüz kuzum bende cuma 36 çıktı betam inşallah sağlıkla ilerler çok gecikme olmasına rağmen sayı küçük olunca biraz tedirginim ama hayırlısı diyorum
ayyy kaç gün gecikti bbgmmm inşallah yarabbm sağlıkla ilerlesinnn daahaaa çok kücük annesiiii tedrgin olma güzel güzel geçir poztf ol

Kızlar ya ben bugün verdim kan tahlilini ama çıkmadı daha. Geceden beri koyu sarımı desem açık kahverengimi desem tam çözemedim akıntım var bayada yoğun. Sizce ne olabilir kötü birşeymidir

bişey olmaz bbgm hepmz aldık verilir elbet onlar sağlıklı olsunlar gerisi hikayeee bnm detaylı zmnı 6 temmuz kuzum o zmn şeker yüklemesi de yapıcaz işte heycanla beklyrmmmm
Sen ne kadar aldın peki Bu aralar bende bulantı hazımsızlık oluyor sık sık az yiyorum böyle de daha çok kilo almaktan korkuyorum Çünkü birinci trimestrda öyle oldu bulantıdan habire yedim şiştim Senin detaylı randevunu daha ileriye vermişler o zaman, biz daha şeker yüklemesini konuşmadık korkuyorum ondan da kusarım diye

bbgm bn 62 ile hamile kaldım dün sabah tartıda 67.600 geldimm bnde aldım yani baya yapack bsy yok veririz elbett bnmde çok öyle aamn aman iştahım yok öğünlerimi kaçırmıyorum elimden geldigince düzenli beslenmeye özen gösteriyorum. evet bnmki baya ileri tarih oldu cnm anck yer bulabildk bnde hiç tatlı yiyemiyorum nası yaparm onu hc blmyrm ama yapıcaz mecbur

Balımm duyguş bebeğin cinsiyeti neee? Ay çok uzak kalmışım ben bildiğin gibi
kız olucak kısmetse bbgmm evet sen baya yoktun özlettin kndni bizde esksi gibi girmiyoruz ama arada takip ediyoruz özellikle C Capanin Gururu Teyom nisam içinnnn çok şükür başldı tüp bebegeee

kuzu iyi ya o bayağı almak değil ki.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…