Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ay çok zor bu bekleme kısmı canım ya 😬 günaşırı ilişki bizim bu ay olmadı🙄 bir iki kere oldu sonrasında 3 gün sonra flaan ben hep uyuyakaldım ya 😒
Hahaha olsun kuzum böyle de tutmuş demekki 🥰 ben de bırakmak istiyorum artık kendi haline ama o olmaz da başka yumurta çatlar sonradan üzülürüm diye devam ettim 😅 pko bu ne zaman ne olacağı hiç belli olmaz 🙈

Hahaha olsun kuzum böyle de tutmuş demekki 🥰 ben de bırakmak istiyorum artık kendi haline ama o olmaz da başka yumurta çatlar sonradan üzülürüm diye devam ettim 😅 pko bu ne zaman ne olacağı hiç belli olmaz 🙈
Ay evet canım gerçekten öyle değerlendirmekte fayda var bence sen zorla şartları 😬😂

Selam kızceler 🥰
Nasılsın haberler ne durumda?
Bizde 31+5 deyz oğlum iyi ancak diyete başladık kan şeker ölçüm yapıyoruz
Suyumuz az erkenden rapora çıkaracak bizi.
Endişeliyim iyice
Yaaa kuzum gerçekten mi bol su içiyor musun peki boşver çık yat dinlen hiç kalkma gerekirse sen iymsn peki iyi düşün iyi olsun ya 🤲🤲

Merhaba kızlar. Bende asilama için tedavi görüyordum. Bugün 3tane yumurtamın büyümüş olduğunu öğrendim ve ovitrella çatlama iğnesini vurup yarın sabah 10da asilamam yapilacak😊 inşallah hepimiz çift çizgiyi görüp sağlıkla kucağınıza aliriz

Merhaba arkadaşlar, yarın yumurta toplama işlemim var. Dün 19.00da ganol f cetrotide vurdum sonra 24.00 de gonapeptyl ve ovitrelle vurdum. İğnelerden sonra soguk terleme oldu yüzüm bembeyaz kesildi. Hala da hafiften bas dönmem var sanki agır narkoz almışım kendime gelememişim gibiyim. Sizlerde de böyle oldu mu ?

Merhaba arkadaşlar 7 haziranda çatlatma iğnesi vuruldum. Düne kadar hiç bi belirti yoktu dün ve bugun göğüs hassasiyeti ve kasık ağrısı çekiyorum böyle bi duruö yaşayan var mı

C Capanin Gururu Teyom bugün doktora gidecektin sanırım gittin mi merak ettim iyimisin

Merhaba kızlar. Bende asilama için tedavi görüyordum. Bugün 3tane yumurtamın büyümüş olduğunu öğrendim ve ovitrella çatlama iğnesini vurup yarın sabah 10da asilamam yapilacak😊 inşallah hepimiz çift çizgiyi görüp sağlıkla kucağınıza aliriz
İnşallah güzel sonuçlar alırsın hayırlısıyla 🥰🥰
Merhaba arkadaşlar, yarın yumurta toplama işlemim var. Dün 19.00da ganol f cetrotide vurdum sonra 24.00 de gonapeptyl ve ovitrelle vurdum. İğnelerden sonra soguk terleme oldu yüzüm bembeyaz kesildi. Hala da hafiften bas dönmem var sanki agır narkoz almışım kendime gelememişim gibiyim. Sizlerde de böyle oldu mu ?
Gonal f kullanırken bende tansiyon düşmesi oldu, ilaçlar tansiyonu düşürmüştür belki sizde de, hayırlısıyla toplansın inşallah güzel güzel yumurtalarınız ❤️❤️ kaç yumurtanız vardı

C Capanin Gururu Teyom bugün doktora gidecektin sanırım gittin mi merak ettim iyimisin

Gonal f kullanırken bende tansiyon düşmesi oldu, ilaçlar tansiyonu düşürmüştür belki sizde de, hayırlısıyla toplansın inşallah güzel güzel yumurtalarınız ❤️❤️ kaç yumurtanız vardı
Gittim canım. Bir tahlil sonucu bekliyorum. Ona göre yumurta toplama netleşecek

Selam canım geçmiş olsun önce. Bizim doktorda %90 operasyon yapmayız dedi bakalım ofis hiatereskopi olarak bakılacak adetin 6. Günundeyim henüz randevu alamadım. Bu ay histereskopi ağustosta ikinci tedavi inşallah 🙂🤲🤲
Hadi rast gelsin inşallah 🤲🤲

Amin insallah🤲 hepimiz

Kuzum lutfen kotu olma Allah buyuk olacak insallah ❤️ Az daha sabir sadece
Bebis bes haftalikmis haftaya kalbini dinlemeye gitcem insallah
Sabır camın napalım olacak dediğin gibi ♥️eee senn kaç haftalıkkebm öğrendimb canım geçen ya öğrendin daha 5 haftalık olamaz sanki baya oldu öğreneli sen

Sabır camın napalım olacak dediğin gibi ♥️eee senn kaç haftalıkkebm öğrendimb canım geçen ya öğrendin daha 5 haftalık olamaz sanki baya oldu öğreneli sen
Evet bende oyle saniyordum 8 haftalik diye gittim bes haftalik cikti ben cok erken ogrendim sanirim
Rabbim darartir ama bunaltmaz insallah olacak 😍

X