Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım pozitif ama bence 10. Gün erken test için. 13-14. Günlerde tekrarla testi 🤗
Kuzum 3 tane doktor değiştirdim 3.üde benden 10.gün testi istemişlerdi şayet pozitif çıkarsa kan sulandırıcı iğneler başlanacak bakalım yarında yapcam inşallah gittikçe koyulaşır 🤲🏻
çatlatma iğnesi yok değil mi canım. Şayet yoksa evet çizgi görünüyor. :KK200:
canım bugün çatlatma iğnesinde 10.günüm ama doktorlarım hep benden 10.gün testi istediklerinde negatif çıkıyordu ilk defa 6 kere deneme sonunda 10.gün pozitif 🤦🏻‍♀️ Çok umutlanmak istemiyorum ama ilk defa pozitifi gördüğüm için çok heyecanlıyım 🥰

Kuzum 3 tane doktor değiştirdim 3.üde benden 10.gün testi istemişlerdi şayet pozitif çıkarsa kan sulandırıcı iğneler başlanacak bakalım yarında yapcam inşallah gittikçe koyulaşır 🤲🏻

canım bugün çatlatma iğnesinde 10.günüm ama doktorlarım hep benden 10.gün testi istediklerinde negatif çıkıyordu ilk defa 6 kere deneme sonunda 10.gün pozitif 🤦🏻‍♀️ Çok umutlanmak istemiyorum ama ilk defa pozitifi gördüğüm için çok heyecanlıyım 🥰
Aaa ilk defa 10. Gün duydum canım. O zaman yarın tekrarla bakalım bi yine çıkarsa koyulaşırsa kan verip hemen gidersin doktora 😍 hadi inşallah 🥰

Ben hep 14. günde veriyordum canım. İnşallah pozitiftir sonucun :KK200:

Aaa ilk defa 10. Gün duydum canım. O zaman yarın tekrarla bakalım bi yine çıkarsa koyulaşırsa kan verip hemen gidersin doktora 😍 hadi inşallah 🥰
İnşallahhh kuzuuuum inşallah 😍 2 kere kimyasalım olduğu için doktorlar tedbir almak istiyorlardı erkenden ve 3 doktorumunda bana dediği 10.günde varsa var yoksa yoktur diyorlardı 🤷🏻‍♀️ Ben diğer aylarda 10.gün negatif çıktığında üzülerek soruyordum negatif ama yinede pozitife dönermi diye dönmez diyorlardı, gerçektende hiç pozitife dönen olmadı 🤦🏻‍♀️ Yarın ilk işim sabah idrar testi yapmak olcak 😍

İnşallahhh kuzuuuum inşallah 😍 2 kere kimyasalım olduğu için doktorlar tedbir almak istiyorlardı erkenden ve 3 doktorumunda bana dediği 10.günde varsa var yoksa yoktur diyorlardı 🤷🏻‍♀️ Ben diğer aylarda 10.gün negatif çıktığında üzülerek soruyordum negatif ama yinede pozitife dönermi diye dönmez diyorlardı, gerçektende hiç pozitife dönen olmadı 🤦🏻‍♀️ Yarın ilk işim sabah idrar testi yapmak olcak 😍
İnşallah güzel haberi verirsin bize canım 😍

Kızlar bir sorum olacak hamileyim ama bu aralar çok unutkanlığım var ve sabah magnezyum kullanmayı unuttum sonra akşam içerim dedim yemekten sonra ama yemekte ayran içtim sonra yarim saat sonra magnezyum içtim sonradan aklım başıma geldi acaba bir sıkıntı olurmu tedirgin oldum

Kızlar günaydın 🌸 sabah ilk idrarla testimi yaptım bugün 11.gün , Dün kaset testte daha belirgindi 🥺galiba dediğinlz gibi oluyor ama ilk defa 10.gün pozitif gördüm buda bir umuttu bana .Sizce bugünki testim nasıl ?

Eklentiler

• C1A55D32-B24D-40F2-9878-0E923ED47BB1.jpeg
    C1A55D32-B24D-40F2-9878-0E923ED47BB1.jpeg
    114,1 KB · Görüntüleme: 55
  • 5C7A6C10-82FF-42F1-983F-3C387BDBF09D.jpeg
    5C7A6C10-82FF-42F1-983F-3C387BDBF09D.jpeg
    57,8 KB · Görüntüleme: 54
Ha bide benim kafa heyecandan gitti dün akşam doktorun verdiği antibiyotik kremi sürmüştüm vajina girişinde biraz kızarıklık görünüyor dediği için (gebeliktede kullanılır demişti ) .Sabah ben test yapacağım zaman krem olduğunu unuttum o şekilde idrar yaptım 😩 idrar kabında pütğr pütür krem parçaları vardı buda etkilermi sizce test sonucunu 😔

Kızlar günaydın 🌸 sabah ilk idrarla testimi yaptım bugün 11.gün , Dün kaset testte daha belirgindi 🥺galiba dediğinlz gibi oluyor ama ilk defa 10.gün pozitif gördüm buda bir umuttu bana .Sizce bugünki testim nasıl ?
Canım ince bir çizgi var. Günden güne devam et bence koyulaşabilir 🙏🏼

Canım ince bir çizgi var. Günden güne devam et bence koyulaşabilir 🙏🏼
Yaa inşallah kuzum geceden beri rüyamda hamilelikle ilgili şeyler gördüm sabah kalktığımdada test yaptım böyle ince bi çizgi görünce ağladım biraz 🥺😔 yokmuki diye rabbim inşallah vardır 😔🤲🏻 Senin kaçıncı günün bugün canım

Yaa inşallah kuzum geceden beri rüyamda hamilelikle ilgili şeyler gördüm sabah kalktığımdada test yaptım böyle ince bi çizgi görünce ağladım biraz 🥺😔 yokmuki diye rabbim inşallah vardır 😔🤲🏻 Senin kaçıncı günün bugün canım
Bugün 12. Günüm canım ya benim tam şüpheli gündeyim hala iğne etkisimi değilmi emin olamıyorum😒
Canım erken bence 11. Gün 13 14. Günlerde net görmüş olan arkadaşlaırn bir çoğu 😍🤗 inşallah vardır kuzum 1 gün aramız var 😍🥰

Bugün 12. Günüm canım ya benim tam şüpheli gündeyim hala iğne etkisimi değilmi emin olamıyorum😒
Canım erken bence 11. Gün 13 14. Günlerde net görmüş olan arkadaşlaırn bir çoğu 😍🤗 inşallah vardır kuzum 1 gün aramız var 😍🥰
Yaaa hadi inşallah bitanem ağzından bal damlıyor resmen 😍 Rabbim ikimizede mutlu haberi vermeyi nasip etsin inşallaaaah 🥰🥰 ayy bi testmi yapsanki heyecanlandım valla 😂 benim evde iki tane daha test duruyor aslında şimdi eşimle sağlık ocağından kan verecektimde yarın vereyim diye bekliyorum 🤦🏻‍♀️

X