Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Çok şükür kuzum iyiyim bende. İhtiyacı olan olabilir canım tanıdığınız varsa aklınızda olsun

sanırım benim test hayaldi bu akşam hafif bir açık kahve akıntım geldi büyük ihtimalle regl olacağım daha günüme 7 gün varken hemde
Kuzum bı kontrol et. Kan olmadığı sürece kahveyse ya da çok açık pembeyse yerleşme diyorlar ya belki de öyledir senin de inşallah da yerleşmedir.

Günaydın canım benim. Sağlık olsun hayırlısı olsun inşallah. En azından reglim başladı belirsizlik içinde kalmadın. Şimdi bu ay planlamani rahat rahat yaparsın kuzum. Elbet gelecek o vakit napalim

Günaydın canım benim. Sağlık olsun hayırlısı olsun inşallah. En azından reglim başladı belirsizlik içinde kalmadın. Şimdi bu ay planlamani rahat rahat yaparsın kuzum. Elbet gelecek o vakit napalim
Psikolojik olarak çok yoruldum canım bu ay doktor seni dinlendirelim demişti sonra vazgeçtik bu ara vericem galiba kendi haline bırakıcam

Yaa Of deme kuzum ya cok uzuldum test nasil her defasinda bozuk gosterir
Bende suphe ettim simdi insallah obur aya belkide nasip uzulme sen
Valla psikolojik olarak yoruldum canım bu ay ilaç kullanmayıp kendi haline bırakıcam senin çok belirgindir canım stres yapma kanda çıkacak inşallah

Valla psikolojik olarak yoruldum canım bu ay ilaç kullanmayıp kendi haline bırakıcam senin çok belirgindir canım stres yapma kanda çıkacak inşallah
Seni cok iyi anliyorum kuzum bu isler Cok yipratici benim denemedigim cok az sey kaldi zaten uzulme demem fayda etmiyor biliyorum rabbim gonlune insirah ferahligi versin insallah
cikar insallah kanda bilmiyorum erken sevinmek istemiyorum

Psikolojik olarak çok yoruldum canım bu ay doktor seni dinlendirelim demişti sonra vazgeçtik bu ara vericem galiba kendi haline bırakıcam
Tahmin edebiliyorum canım yorgunlugunu, her ayın başında yeniden toparlanıp ay sonu böyle olunca yorgun oluyor artık insan.
Allah emeklerimizi görsün inşallah kuzum.
Dah güzeli olacaktır inşallah

Seni cok iyi anliyorum kuzum bu isler Cok yipratici benim denemedigim cok az sey kaldi zaten uzulme demem fayda etmiyor biliyorum rabbim gonlune insirah ferahligi versin insallah
cikar insallah kanda bilmiyorum erken sevinmek istemiyorum
Çok sağol canım benim hayırlı haberlerini bekliyorum hadi bizi sen güldür

Tahmin edebiliyorum canım yorgunlugunu, her ayın başında yeniden toparlanıp ay sonu böyle olunca yorgun oluyor artık insan.
Allah emeklerimizi görsün inşallah kuzum.
Dah güzeli olacaktır inşallah
Sağol canım benim inşallah bundan sonraki ay sevinir m inşallah canım Allah bu bekleyen herkesi güldürsün inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…