Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende öyle kuzum pazar evde geçiriyoruz

Parasız göndercem bebeğim kargoyu desin yeter senin vaktin geçmiştir diye düşünmüştüm bende @ZarifKugu var mı ihtiyacın canım?
Yok canım bıraktırmadı ama kalçam hep apse oldu hemşireler çok hızlı yaptıkları için olurmuş kalçayı dinlendirelim 2 hafta dedi progestan dex aldırdı zaten 9. Haftaya denk geliyor ondan sonrası içinde kalçadan devamı var canım belki bıraktırır sonra

Hayir dusunme oyle bilemeyiz ki benim de ikinci iyi dedigimiz test tum silinmis ama senin iki gundur cift cizgi rabbim insallah vardir
Hangisi silinmiş canım ilk yaptığın mı? Valla yarın başka testle. Bakıcam inşallah olumludur canım ikimizinde

Çok minnacık bir gölge var mı ben mi yanlış görüyorum bugün 13. Gün iğneden sonraki daha koyu çıkması lazımdı dimi eğer olsaydı
Benimde 13.gün.canım bende bilmiyorum sanki var birazcık benimde böyle markası ne Testin

Eklentiler

• IMG_20210516_063137.jpg
    79,7 KB · Görüntüleme: 51
  • IMG_20210516_062949.jpg
    40,3 KB · Görüntüleme: 53
Eli hafif ağır da olsa progestan çok fena ya. Vurunurken birşey yok sonrasında nasıl çıkıyor o ağrı

Canim suan 37. Haftadayim. Carsamba gunu muayenem var ona gore karar vericez. Mumkunse normal dogum istiyorum insallah bi aksilik olmazsa. Bakalim bekliyoruz artik hayirlisi .
Oyyy zamanı gelmiş Rabbim sağlıkla kucağınıza aldırsın inşallah canım benim muayeneden sonra haber ver lütfen merak ederim
Canımıniçi ben iyiyim sen nasılsın?
Kuzum şuan için bana ihtiyaç yok çok teşekkür ederim sorduğun için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…