Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Çok minnacık bir gölge var mı ben mi yanlış görüyorum bugün 13. Gün iğneden sonraki daha koyu çıkması lazımdı dimi eğer olsaydı

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    79 KB · Görüntüleme: 65
Bende öyle kuzum pazar evde geçiriyoruz 🤗

Parasız göndercem bebeğim kargoyu desin yeter senin vaktin geçmiştir diye düşünmüştüm bende @ZarifKugu var mı ihtiyacın canım?
Yok canım bıraktırmadı ama kalçam hep apse oldu hemşireler çok hızlı yaptıkları için olurmuş kalçayı dinlendirelim 2 hafta dedi progestan dex aldırdı zaten 9. Haftaya denk geliyor ondan sonrası içinde kalçadan devamı var canım belki bıraktırır sonra 😅

Hayir dusunme oyle bilemeyiz ki benim de ikinci iyi dedigimiz test tum silinmis 🤯ama senin iki gundur cift cizgi rabbim insallah vardir 😍
Hangisi silinmiş canım ilk yaptığın mı? Valla yarın başka testle. Bakıcam inşallah olumludur canım ikimizinde👶👍🤗🤩😘

Çok minnacık bir gölge var mı ben mi yanlış görüyorum bugün 13. Gün iğneden sonraki daha koyu çıkması lazımdı dimi eğer olsaydı
Benimde 13.gün.canım bende bilmiyorum sanki var birazcık benimde böyle markası ne Testin

Eklentiler

• IMG_20210516_063137.jpg
    IMG_20210516_063137.jpg
    79,7 KB · Görüntüleme: 51
  • IMG_20210516_062949.jpg
    IMG_20210516_062949.jpg
    40,3 KB · Görüntüleme: 53
Yok canım bıraktırmadı ama kalçam hep apse oldu hemşireler çok hızlı yaptıkları için olurmuş kalçayı dinlendirelim 2 hafta dedi progestan dex aldırdı zaten 9. Haftaya denk geliyor ondan sonrası içinde kalçadan devamı var canım belki bıraktırır sonra 😅
Eli hafif ağır da olsa progestan çok fena ya. Vurunurken birşey yok sonrasında nasıl çıkıyor o ağrı 🤣

Canim suan 37. Haftadayim. Carsamba gunu muayenem var ona gore karar vericez. Mumkunse normal dogum istiyorum insallah bi aksilik olmazsa. Bakalim bekliyoruz artik hayirlisi 😊.
Oyyy zamanı gelmiş 🤗 Rabbim sağlıkla kucağınıza aldırsın inşallah canım benim muayeneden sonra haber ver lütfen merak ederim
LaRisaCca LaRisaCca C Capanin Gururu Teyom @edaecoo Skrkz17 Skrkz17 kızlar nasılsınız?

Bugün ilaçları düzenlerken fark ettim elimde 1 kutu progesteron iğnesinden kalmış. İçinde 4 tane var ama. 31 Temmuz son kullanma tarihi benim işime yarayamayacak ne yazıkki . İhtiyacı olan var mı yada tedaviye başlayan birileri? İhtiyacı olan varsa onun işine yarasın yoksa çöp olacak. Varsa etiketleyin benimle irtibata geçsin göndereyim hemen
Canımıniçi ben iyiyim sen nasılsın?
Kuzum şuan için bana ihtiyaç yok çok teşekkür ederim sorduğun için 🤗💕

X