Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yaa çok üzüldüm, senden çok ümitliydim .. sağlık olsun kuzum, yeni ay yeni kısmet.
Ben de umutlanmıştım Canım sende gördün testi silik te olsa çizgi vardı ama iğrenç Bi markaymış bebe time. eczanede o var diye aldım bilsem almazdım 😪😐hayırlısı olsun canım napalım yeni aylara kısmet çok.Sağol 😘sizden de güzel haberler bekliyorum. 🧿

Kuzum bı kontrol et. Kan olmadığı sürece kahveyse ya da çok açık pembeyse yerleşme diyorlar ya belki de öyledir senin de 🙏 inşallah da yerleşmedir.
Anlamadığım bir durum oldu adetime daha 7 gün var iğnenin 14. Günü ( ben normalde iğneden 16,17 gün sonra hep adet oluyorum) bugün ve dün kahve leke geldi fakat dün yaptığım gebelik testinden bugün ki daha belirgin yine çok silik ama daha belirgin

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    224,5 KB · Görüntüleme: 39
Aaa ilk defa duyuyorum 😂baktın Mı kaç haftalık 3-4 haftalıktır.. Kaç para o kadar pahalı.. Parayıda gözümüz görmüyor ki. 😂😂😂
Canım zaten biz alamayız o testi türkiyede yok ben almak istemiştim ama nerdeee hiçbiryer satmıyor sadece avrupada var 😂 euro bazında satıldığı için aşırı pahalı bu yüzden

Canım zaten biz alamayız o testi türkiyede yok ben almak istemiştim ama nerdeee hiçbiryer satmıyor sadece avrupada var 😂 euro bazında satıldığı için aşırı pahalı bu yüzden
😂😂😂Çok güldün dimi bana canım 😂😂merak ettim bende ilk defa duydum.. Adet olsun bu sabah zaten şuan ihtiyaç yok 😪😪😪

Ben de umutlanmıştım Canım sende gördün testi silik te olsa çizgi vardı ama iğrenç Bi markaymış bebe time. eczanede o var diye aldım bilsem almazdım 😪😐hayırlısı olsun canım napalım yeni aylara kısmet çok.Sağol 😘sizden de güzel haberler bekliyorum. 🧿
Neyse canım, sağlık olsun. testler konusunda dandik bir marka almak ile kaliteli bir marka almak sonucu çok farklı gösterebiliyor. Ben önceki aylarda Clearblue almıştım, birkaç gün önce ve gününde yapmıştım, Negatifti. Yani yoksa yoktur. Önümüze bakacağız... rabbim hayırlısını versin, gecikiyorsa güzelleşiyordur.

X