Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet canımm doğru diyorsun Rabbim. En doğru zamanı bilir daha güzeli verecek hepimize inşallah

cinsiyet belli mi kuzum,bebiş iyidir inşallah. Ben de işe geldim
kuzuş valla bzmki birazcık yalamassss çıktıııı arkası dönüktü kaburgalarını gördk bildigin elini de yüzüne kapatmıştı bacakları da kapalıydı amaa %80 kız dedi yne de sen bsy alma sakın diğer aya bakarız net dedi

kuzum teşekkr ederimm iiyim sen nasılsınnn :) bn sadece fitil kullanıyorum kuzuş ihtiyacım yok teşekkür ederimmm düşünüdüğün için

Canım önemli olan sayı değil kalitedir. Çok yumurta olsa da hepsini doğurmayacaksın, sayıya çok takılma. Sana lazım olan 5. Güne gidebilmiş kaliteli 2-3 embriyo

Canımmmm çok heyecanlııııçok sevindim başlayabilmene. Ayy çok az kaldı ya

Ayseee1987 nasıl gidiyor canım
@Nm88326 kuzuşum beklemek zor. Günler geçiyor, çabucak güzel sonuç alalım inşallah

GÜZEL KADINLAR NASILSINIZ
Benim bugün muayenede ultrasonda 6 folikül gözüküyor dediler, rahim kalınlığı çok iyi dediler, bu kadarını anladım pazar günü Allahın izniyle büyük ihtimal toplama işlemi yapılacak.
Yalnız toplama işleminden 36 saat önce 2 tane ovitrelle iğne yapacaklar, bunu hiç anlamadım

Canım üzülme umudunu kesme her yeni adet yeni umut diyorum ben adet olamayanlarda var buna da şükür
Evet canım tesellimiz adet zaten yumurtam Klomene rağmen geç gelişti bu ay zaten ama zamanında çatladı ilacı biraz daha alınca.. En azından adetim zamanında oldu 14. Gün buna şükür Allah herkesin yardımcısı olsun

Tabii canım Allah'tan kist falan olmamıs zamanında olmussun bak. Gebelikte olur inşaallah tez zamanda aminnn

yumurta çatlaması için yapıyorlar canım. Gayet iyi folikülün.

5. güne gitmesi daha sağlıklı olması anlamına gelebiliyor canım. Daha uzun yaşamış yani. Ama 3.gün olup da çok fazla pozitif alan kişi var. Sen hiç takıma bunlara. Güzel olacak inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…