Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hayırlısı olsun canım, inşallah tutar da bu ay, uzamaz :))

Geçmiş olsun canim işinden dolayı çıkamıyoruz ki çıksak yaptıracaz da

çizgi belli belirsiz var gibi görünüyor.. Sen iğne felan alıyor musun suanda, HCG içeren?
Evet canım çatlatma iğnesi oldum bugün 8. Gün.o yüzden sordum zaten canım.. Geçen ay 8. Gün iğnenin etkisi geçmişti negatifti ovülasyon testi de silik olunca acaba iğne etkisi olmayabilir mi diye sorayım dedim

İyiyim bende, skldım çok şu kapanmanın bitmesini bekliyorum, ayy bayram sonrası cinsiyet mi belli oluyor hadi inşallah gönlündekidir, gerçi sağlıklı olsun da en önemli şey o, ay maşallah
Kuzuşum umutsuz olalım diye demedim. Sadece tedavisiz zor benim için. İnşallah biz de tadacağız. Ben 36 yaşındayım
Arada bir kapılsak da umutsuz olmak yok, napalım bizimkiler de zamanını bekliyo işte
Kızlar günaydın
Tam günümde yine adet oldum tabii.. eşimin spermlerine doktor gayet iyi dedi ama renkli ultrasonda sol testiste varikösel saptandı.
Eki Görüntüle 2846859
Senin tahlillerin yapıldı mı ayşecim
kızlarrr 16 embriyom oluşmuş gelişimlerini takip edicekler
Aa bu ne güzel bir haber böyle maşallah yumişlere

her ay aynı olmayabilir canım, Hormonlarımızı biliyorsun alt üst oluyor bu ilaçlardan. üstelik havadan, beslenmeden, psikolojiden bile etkilenebiliyor. bence 10. gün tekrardan yap testini. kaset test olmasın ama erken test olsun :)) İnşallah hamilesindir

Ah canım ya, ümitliydim senden, neyse herşeyde bir hayır vardır, geciktiyorsa Rabbim güzelleştiiriyordur :)
ben de umitliydim 5 tane yumurtam gelişmişti ama olmadi demek ki daha vakti var diyorum artık çok takmamaya calisicam stres işe yaramıyo senin de transfer olmuş galiba inşallah sağlıkla bebeğini de kucağına alırsın inşallah

İnşallah canım o kadar söz verdim kendi kendime 15 gün bekliycem Hiç test yapmıycam dedim dayanamadım yine artık 16. Güne kadar tekrarlarım Senin durumlar ne?

İnşallah kuzum sonuda güzel olur

sorma bnde o kapanmayı bekliyorum ... şaka şaka bna hiç kapanma olmadı esnek çalışmam bile iptl oldu bnde evde kalmk istyrm şu bayram tatili iyi gelick aynen canmm gösterirse sıpa belli olucak allahın izni ile inşallah herşey yolundadır bakalım

Allah razı olsun kızlar, çok teşekkür ediyorum :)))
Dayanamayıp eczaneye gittim az önce 3 tane bir Eczaneden 3 tane başka bir eczaneden gebelik testi aldım. Utancımdan 6 sını da aynı yerden alamadım.. Hep netten alırdım toplu sırf yapmamak için almadım bu ay ama dayanamadım.yine..3 tane bile alınca eczanede ki bayan biraz şaşırır gibi oldu insanlar çok tuhaf önce Bi düşün dimi ama neyse hemen test yaptım. 9. Gün. Bugün sana atmak istedimm.
Allah razı olsun kızlar, çok teşekkür ediyorum :)))
Dayanamayıp eczaneye gittim az önce 3 tane bir Eczaneden 3 tane başka bir eczaneden gebelik testi aldım. Utancımdan 6 sını da aynı yerden alamadım.. Hep netten alırdım toplu sırf yapmamak için almadım bu ay ama dayanamadım.yine..3 tane bile alınca eczanede ki bayan biraz şaşırır gibi oldu insanlar çok tuhaf önce Bi düşün dimi ama neyse hemen test yaptım. 9. Gün. Bugün sana atmak istedimm.

Eklentiler

• IMG_20210512_131745.jpg
    40,9 KB · Görüntüleme: 48
  • Screenshot_20210512_131633.jpg
    22,8 KB · Görüntüleme: 51
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…