Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canımm nasılsın güzel haberini okudum çok mutlu oldum. Ben 3. Günü kontrole gittim ve ilaçlara başladım. Ekstra bir iğne vurmadılar. Hepsi yumurta gelişimi için olan ilaçlarımdı. Son 2-3 gün cetrodite diye gelişimi ileride olan yumurtalar çatlamasın diğerlerini beklesin diye olan iğne var onu vurdum ve sonra çatlatma iğnesi, sonra yumurta toplama

İyiyim birtanem. Sonu da güzel olur inşallah.
E bana neden iğne vurdular o zaman, bişeyde soramadım çok yoğundu doktor. Pazartesi günü kontrole gidecem. Doktor bana özel bir arı sütü de yazdı haplar da var ama ne kullanıyorum ne vurdular hiç bilmiyorum.

Larisacığım, çok özledim seni, bence diğer kızlar da özledi :)) Herşey yolunda değil mi kuzum
Ben de cetrotide kullandım. transfer gününden 2 gün önce ve transfer gününden 1 gün sonra daTriptofem kullandım, sen kullandın mı canım?

Sor muhakkak öğren bize de söyle ki biz de bilelim
Canımm ben de çok özledim
Herşey şuan yolunda hamd olsun. Sen nasılsın ? Triptofem nedir hiç duymadım canım, kullanmadım

Sor muhakkak öğren bize de söyle ki biz de bilelim

Canımm ben de çok özledim
Herşey şuan yolunda hamd olsun. Sen nasılsın ? Triptofem nedir hiç duymadım canım, kullanmadım
Canım hiç gördün mü bu iğneden? Rusyada fiyatı 1.060 dolar mış.
Herks günlük iğne vurulmuş, bana pazartesi ye kadar iğne vurmayacaklar eminim, sonra ne olur bilmiyorum

Yok kuzucum hiç görmedim
Araştırdım buldum canım, bu iğne 1 kerelik vuruluyor, birsürü iğnenin karışımı,kontrole gidince bakacaklar yumurtalar doktorun istediği şekilde gelişmemişse sanırım 1 başka iğne daha vuracaklar mış, amerikan malıymış T.c den farklı prosedür uyguluyorlar.
Daha bugün Öğlen vurdular kasıklarım inanılmaz ağrımaya başladı, Hayırlsı bakalım gülüm.

İnşallah fazlasıyla uyaran ve kaliteli , sayıca çok yumiş meydana getiren bir iğnedir canım benim

İnşallah dandik bişey değildir canım, yada çok olursa da kötü değil mi? Mesala ortalama kaç yumurta toplanması lazım?
Kuzum o kişiye göre değişir benim 22 folikülüm vardı içinden 4 olgun yumurta çıktı. Arkadaşım ilaca çok fazla tepki verdi 35 folikulden 20 falan yumurta çıktı geriye 10 civarı embriyo kaldı ama ideali 10 üzeri folikul olması iyi. 5. Gün embriyosu olana kadar da 1 2 fire olduğu için azalıyor. Verilen ilaca baktım ben de birden fazla yapılırsa yumurtalığı aşırı uyarıyormuş demek ki baya etkili

Kesin çok etkili fena ağrıyor kasıklarım şimdiden, canım folikül daha çok olursa yumurtanın kalitesi düşüyor mu acaba?

Kesin çok etkili fena ağrıyor kasıklarım şimdiden, canım folikül daha çok olursa yumurtanın kalitesi düşüyor mu acaba?
Arkadaşım öyle olacağını düşünüyordu bazı doktorlar da öyle söylüyor bu yüzden yüksek doz ilaç vermiyor ama bu sefer de 7 8 folikul çıkıyor 3 4 dolu falan.. doz doğru ayarlanıp düzgün takip yapılırsa sorun olmaz. Bende az yumurta çıkmasına bi dr yumurtaları erken çatlamış dedi ama kendi doktorum çok bozuldu buna öyle bi şey yok dedi. Boş ver akışına bırak 5. Güne sağlam gitsinler sıkı sıkı tutunsunlar yeter

İnşallah dandik bişey değildir canım, yada çok olursa da kötü değil mi? Mesala ortalama kaç yumurta toplanması lazım?
Canım önemli olan sayı değil kalitedir. Çok yumurta olsa da hepsini doğurmayacaksın, sayıya çok takılma. Sana lazım olan 5. Güne gidebilmiş kaliteli 2-3 embriyo

Canımmmm çok heyecanlııııçok sevindim başlayabilmene. Ayy çok az kaldı ya

Kızlar bugün adet gecikmemin 6.günü 3.gün kan testi vermiştim negatif çıkmıştı, bu sabahki yaptığım test bakarmısınız

Eklentiler

• AA196CC8-BD1B-473D-A1CE-A2DE9F4E8F46.jpeg
    80,3 KB · Görüntüleme: 51
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…