Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kızlar iğnenin 17.günü hala hastalanamadim 12.gün kan testi yaptım 2 13.gün evde test yaptım silik ikinci çizgi belki bi umutla diye dün de evde test yaptım tertemiz tek çizgi bari adet olsam olmadım hala doktorum 1 hafta bekleyebiliriz demiş ne diyosunuz söktürücü vermedi ben çay falan içsemmi kist falan olmuş olmasın çok moralim bozuk kızlar çok

Kan verseydin keşke canım, kanda çıkmazsa ihtimal olmaz artık

Başlayacak mısınız canım bu durumda
Sperm zaten seçileceği için sorun yokmuş hatta normal yolla bile sayı çok olduğu için şansınız çok fazla diyorlar hala
Bu arada burda yarın ay tam olursa bayrammış, eğer ay tam değilse ertesi gün tam olurmuş o gün bayrammış. Eğer bayramsa doktor kapalı perşembe ve cuma günü de burda haftasonu yani bizim cumartesi pazarımız, yine kapalı. Adetin 2. En geç 3. Günü gel dedi, yumurtalara bakıp ilaç verecek sanırım, bu ay başlayamama ihtimalim var mı pek bişey bilmiyorum. Kısmet canım.
Günaydın canım, küçük bir operasyonla düzeliyor, var mı böyle bir planınız?
Biz yinede bu ay Allah izin verirse bi deneme yapacaz, eşim sonra operasyon olmayı planlıyor, yoksa işimiz çok uzuyacak.
Eşim de bundan şüpheleniyor kendinden randevu yoktu özelde üroloji yok görevleri denk geldi onun da sperm sayısı iyisi acaba varikosel den mi kaynaklı onun belirtisi oluyormuymus acaba bilgin var mı bu konu da
Biz kıbrısta gittik baktırdık hiç varikösel yok demişlerdi, hatta renkli ultrasonu biz yaptırmak istedik, doktor hiç gerek yok dedi, meğer renkli ultrasona gerek varmış canım, sizde bi baktırın derim. Normalde hafif testis ağrısı gibi şeyler olurmuş ama bizimkinde bi belirti yok fakat yoğun varikösel varmış bu varikösel spermin dna sını bozup, yumurtanın içine girme gücünü zayıflatıyormuş.

Hadi hayırlısı olsun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…