Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yumurtlama zamanı çok ağrı, kıpır kıpır his oldu bende özellikle ilk ay olmuştu. Libidoyu yükseltiyor

Kızlar selamm.. Ovülasyon testlerinde çatlatma iğnesinin etkisi nasıl kendini gösteriyor tam anlamıyla pik ise devam ediyor dimi silikleşmeye başladıysa iğnesi etkisi geçmiş mi oluyor.. Bugün çatlatma iğne in 8. Günü evde var diye hem gebelik hem de ovülasyon testi yaptım dayanamayıp.. Ovülasyon testinin t cizgisi daha silik şuanda gebelik testimde fotoda görülmeyecek kadar siliiiiik bir çizgi var geçen ay 8. Gün negatifti iğne etkisi geçmişti bu ay silik te olsa Bi hayalet çizgi var

Kızlar günaydın
Tam günümde yine adet oldum tabii.. eşimin spermlerine doktor gayet iyi dedi ama renkli ultrasonda sol testiste varikösel saptandı.
Eki Görüntüle 2846859
Eşim de bundan şüpheleniyor kendinden randevu yoktu özelde üroloji yok görevleri denk geldi onun da sperm sayısı iyisi acaba varikosel den mi kaynaklı onun belirtisi oluyormuymus acaba bilgin var mı bu konu da

Tam bilmiyorum canım, sanırım öyle oluyor

Tedavin hayırlı olsun bu arada. Pek giremediğim için takip edemiyorum soracağın bi şey olursa etiketlersin yine. Uzun protokol mü olacak hangi ilaçları kullanacaksın?
Kız Allah mı söyletti diyeceğim ama Tedaviye başlamadım ben şu an sadece vitamin kullanıyorum birde histereskopi olacaktım ya onu aradan çıkaracağız inşallah

Testi atar mısın canım :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…