Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canim gölge olarak görünüyor ben goruyorum. Bir de testlerin hassasiyetleri de farklı olabilir. 9. Gün iğnenin etkisi geçmiş oluyor mu ?
İkisi aynı marka değil zaten canım olabilir kişiden kişiye değişiyor bilmiyorum ki benim geçen ay daha 8. Gün iğne etkisi kalmamıştı. Dün çok silikti bugün kinde hiç çıkmamış olması gerekmez iyi sence

Evet eğer iğne etkisi azaliyorsa az çıkması gerekir. Bence tam sonucu yarın verecek sana. Yarın varsa vardır bence artık 1 gün daha sabret kuzum, ha gayret. Benim de 6. Günüm bugün iğneden sonra

Kuzum az bir gölge var gibi, sen görüyor musun? 9. gün bence erken ama, 10-12. günde erken testte cıkıyor diye biliyorum.

Evet eğer iğne etkisi azaliyorsa az çıkması gerekir. Bence tam sonucu yarın verecek sana. Yarın varsa vardır bence artık 1 gün daha sabret kuzum, ha gayret. Benim de 6. Günüm bugün iğneden sonra
Ayy inşallah vardır nasıl Güzel konuştun içimde kelebekler uçuştuinşallah sen daha da koyu çizgiler.görürsün canım.. Ama biz kış tutalım yaz çıkarsa bahtımıza canım

Kuzum az bir gölge var gibi, sen görüyor musun? 9. gün bence erken ama, 10-12. günde erken testte cıkıyor diye biliyorum.
Ben daha net görüyorum canım foto da çok çıkmıyor.. Erken gebelik testi almak istemedim canım geçtiğimiz aylarda beni çok umutlandırdı o testler.. Ama mantıken dün çok az Bi gölge vardı bugün tamamen bitmesi gerekmezmiydi iğne etkisi olsa hep Bi umut işteiftarda ve sahurda çok fazla su içtim hemde

Hadi hayırlısı olsun canım
Sağol canım bugün adetin 2. Günü gittim göbekten bir iğne yaptılar, çok yumurta gelişmesi için herhalde, iğne nerdeyse tüp bebek kadar pahalıydı. O iğne birdaha vurulacak mı? Biz de de işlemler böylemi yapılıyor? LaRisaCca canım sende 2. Günü iğne yapıldımı göbekten?
Hayırlısı olsun canım, inşallah tutar da bu ay, uzamaz :))
Başladık bakalım hayırlısı inşallah pozitif sonuç alabilirim
Canım bütün tahillerime baktı, hepsi çok iyi dedi, bide alttan baktı, temiz dedi. Ama yıllardır olmamış tüp yapmak mantıklı dedi başladık bakalım hayırlısıyla.

çok sevindim ayşee inşallah hayırlısıyla ileriler bütün işlemlerin başlayınca zaman nasıl geçiyor anlaşılmıyor hemen gelip çatıyor transfer günü, sen bir yola başladın şimdi Allah yolunu açık etsin bebişlerin sağlıkla gelsin sana inşallah

Güzel başladık, eğer ay dün dolunay olsaydı (burda bayram olacaktı) ve bu ay tüp bebek iptal olacaktı
Şansım 1 de 1 yaver gitti şükür. İnşallah hep böyle gider

Bebişlerin demişsin Allah izin verirse 1 embriyo koyduracam canım ben, Allah isteyene ikiz versin inşallah

Güzel başladık, eğer ay dün dolunay olsaydı (burda bayram olacaktı) ve bu ay tüp bebek iptal olacaktı
Şansım 1 de 1 yaver gitti şükür. İnşallah hep böyle gider
Amiin amiin
ne değişikmiş dolunay olunca bayram olması neyse dolunay da senden yana

Olsun, fazla oluşanları da dondurursun diğer bebişler de daha sonra gelir belli mi olur
Evet bitanem bu ay rahim uygun görülürse taze transfer yapılacak, ve ben 1 embriyo konulmasını istedim ok dediler, fakat 2 de şansın daha yüksek dediler. Ben yinede 1 olsun dedim.
Diğerleri kalırsa dondurulacak ve eğer negatif sonuç alırsam 2. Tüp bebeğe 2 embriyo koyduracam. Allah hayırlısını versin inşallah hangisi hakkımızda hayırlısıysa o olsun. Aminn

Son düzenleme:
Merakla bekliyorum bütün gelişmeleri oturduğum yerde heyecanlandır burda, gelişmeler oldukça yaz mutlaka, dualarımız sennle canımcım
Çok teşekkür ederim canım ya, ama ne bileyim öyle çok heyecan yok, sanki olmayacak gibi beynim error veriyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…