Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Malesef olmuyor her ay beklentiye girmek yoruyor sürekli sürekli olumsuz almak en çokta evet aşılama 3 klomen kullandım

Aynen öyle yapacam hiç bişi yapmayacam valla zaten istemiyorum daa

Malesef olmuyor her ay beklentiye girmek yoruyor sürekli sürekli olumsuz almak en çokta evet aşılama 3 klomen kullandım

evet bizi beklentiye girmek kötü etkiliyor, bekledikçe de stres oluşuyor zaten üstümüzde, aynen bende de 1 negatif aşılama var ve 18 aydır sürekli negatif görüyorum, kimyasal bile yok, adetin ilk 3-4 günü böyle umutsuz oluyor insan, sonra toparlanıcksın, hayatına bakmaya çalış, bir daha bu yaşlarda olmucaz

Aynen öyle yapacam hiç bişi yapmayacam valla zaten istemiyorum daa

yapmak istediğşn başka şeyler varda ona odaklan, plansız programsız ilişkiye devam edip hayatına bak bir süre yapabilirsen, iyi geleceğine eminim

En çok uzuldugum şey aslında eşimin çok isteyip umutlanmasi bende görmedim hiç pozitif düşük yapan tekrar hamile ikinciy doğuracak aynı sene evlendigim arkadaşım bunlar da çok etkiliyor

En çok uzuldugum şey aslında eşimin çok isteyip umutlanmasi bende görmedim hiç pozitif düşük yapan tekrar hamile ikinciy doğuracak aynı sene evlendigim arkadaşım bunlar da çok etkiliyor
biliyorum senin eşini, hep söylüyosun burda hatırlıyorum, aslında eşinle konuşsan bunun seni fazla beklentiye soktuğunu ve sonrasında eğer negatif görürsen kötü etkilendiğini söylesen belki biraz daha kontrollü gidersiniz, insan istediği şeye inanmaya çok meyilli, bir belirti olsa hemen kendimizi kaptırıyoruz, ben de öyleyim
ah o kadar iyi anlıyorumki bnle aynı yaştaki akrabalarım 3. yü doğuracak, Allah bize de kısmet etsin inşallah, sen 25 yaşındasın kuzucum aslında çok gençsin yani önünde zaman da var epey, çok strese sokmuşsun kendini, aslında bu konularda yaş 20 de olsa strese girmeyen yok bebek istedinmiydi yaşın hiç bir önemi yok tabiki de olumlu düşünmek açısından yaşını da göz önünde bulundur

Bişi demiyor ki işte bişi dese keşke hissediyorum üzüldüğünü hatta bak sen fazla umutlaniyorsun diye bana kızıyor

Bişi demiyor ki işte bişi dese keşke hissediyorum üzüldüğünü hatta bak sen fazla umutlaniyorsun diye bana kızıyor
Dilerim Allahtan en kısa zamanda pozitif görürsün inşallah, burdaki bütün arkadaşlar için bunu o kadar çok istiyorumki, kendim için de tabiki

Dilerim Allahtan en kısa zamanda pozitif görürsün inşallah, burdaki bütün arkadaşlar için bunu o kadar çok istiyorumki, kendim için de tabiki
Amin inşallah Rabb'im daha fazla bekletmeden nasip etsin

Kızlar ben hasta oldum git gide inancımı kaybediyorum sanki
insallah bu son adetin olur inancini kaybetme dua et duadan baska bişey gelmiyor elimizde sonuçta verende o alanda Rabbim hayirlisiyla tez zamanda nasip etsin tüm isteyenlere. Aslinda biz cok mu takintiliyiz ondan mi olmuyor cunku etrafima bakiyorum hic takmayanlar olur mu olmaz mi dusuncesine kapilmayanlar pat hamile kaliyor

Bu yazılanları okuyunca bayağı yaşlandığımı hissettim ben de ilk zamanlar her ay yoğun deneme, her adet öncesini erken gebelik belirtilerini araştırmalarla geçirirdim. Gelen ilk leke acaba yerleşme mi vs. Artık iyice pes etmiş olmalıyım ki zerre aklıma gelmiyor belirti konusu.

Ben de yavaştan peşinden geliyorum gibi, bi kabullenme bi boşvermişlik beni de sarmaya başladı bir daha bu yaşlarda olmucaz derken bende asya kadar genç değilim yani, Asyaaa561 için öyle dedim

Kızlar çıktım toplamadan ağrım çok oldu 20 yumurtam toplandı inşallah kaliteli olurlar desteğiniz için teşekkür ederim
ayyyy binlerce şükür şimdi güzel süreçler başlıyor allahın izni ile ağrıların normal canım yumurta sayısı çok fazla bol bol su iç bizi de habersiz bırakma

bbgm bnm günler yogn geçiyor bu ara girebildigim ilk fırsatta solugu burada alıyorum iyiyiz inşallah teyzesi bayram sonrası randevumuz var bnde merak içindeym 1 ay olucak görmeyeli bakalım cinsiyet ne olucak heyecanlar var onun dışında yorgunluk hariç iyiyiz hamdolsun sn nasılsın cnm

ama mutlu sona az kaldı bbgmmm

Ben de yavaştan peşinden geliyorum gibi, bi kabullenme bi boşvermişlik beni de sarmaya başladı bir daha bu yaşlarda olmucaz derken bende asya kadar genç değilim yani, Asyaaa561 için öyle dedim
Kuzuşum umutsuz olalım diye demedim. Sadece tedavisiz zor benim için. İnşallah biz de tadacağız. Ben 36 yaşındayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…