Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
N Ned en de bugün temizlik yapmıştı emreyle nasıl zor olmuştur yazık

Gül sen gül az kaldi sana da geliyolar cifter cifter Allaha sukür bitmedi de zaten ya bi cam siliyorm üç emreyle ilgileniyorm öyle is mi biter. Guya babasi bakcakti aksama kadar uyudu iftara kalkti adam

Adam bide bu ara kriptoya sardı bilgisayarın başından kalkmıyo bu ara

Birinin erkek olduğu kesin canım, diğeri için önce kız dendi fakat geçen cuma, yeri bşraz arkada kalıyor ve görüntü net de değil bir çıkıntı gördü dr amcamız. Klitoral mı değil mi bilemedik , erkek de olabilir dedi sağlıkla gelsinler de kız da olur erkek de tecrübelerine ihtiyaç duyacağım dönemlere giriyorum burada olacak olman beni çokk sevindirir

Gül sen gül az kaldi sana da geliyolar cifter cifter Allaha sukür bitmedi de zaten ya bi cam siliyorm üç emreyle ilgileniyorm öyle is mi biter. Guya babasi bakcakti aksama kadar uyudu iftara kalkti adam
Ahahaha hayırlı koca işte bi kocama bi de çocuğuna güvenmiceksin demişler
Canım 4 5 gün var adete herhangi bir belirtim yok hamileliğe dair. Bakalım Allah büyük Sende ne var ne yok nasıl gidiyor hamilelik. Aşermelere başladın mı kız
Bak Tatlikavun ın da belirtisi yoktu. Ama hamd olsun bugün hamile olduğunu öğrendik inşallah bebişin seninledir,sürekli aklımdasın. Aşermelerim başlamadan bitti bi ara çiköfte,kokoreç filan yemek istiyordum sonra bıçak gibi kesti.. hiçbirşey canım istemiyor
Adam bide bu ara kriptoya sardı bilgisayarın başından kalkmıyo bu ara
Kız aman ha batmayın nasıl birşey o. Dur onu C Capanin Gururu Teyom un kocası bilir o bilmiyor ise kötüdür

Riskli larim ya. Bende tam bilmiyorum bunların çeşitli coinleri var galiba farklı farklı. Tam anlamıyorumda onun telefonunda uygulama falan varmış galiba atıyorum paradan mesela 200 lira düştümmü paramı çek diye bildirim giriyo oraya. Alarm falan geliyo bişeuler oluyo. Değişik bişeyler ama çok anlık iniş çıkışları varmış

Abo kız adam parayı batıracak yetiş bacım koş al paranı cebisinden çoluğumun çocuğumun hakkı rızkı de

Nasip bu işler canısı bu güzel bir örnek oldu bana, herkeste bir olmuyor demek ki umudu kaybetmemek lazım Tatlikavun tebrik ederim sağlıkla kucağına almak nasip olsun inş Kız Lariş sen bilinç altımda çok iştahlı birisin nedense seni hep öyle düşünüyorum Canın istemesede ye kuzum şifa olsun bebelere kilo olsun

Bide bisey olmaz nasilsa iki hafta evdeyiz sonra yaparsin demiyo mu paşam tam deliriyorm

Abo kız adam parayı batıracak yetiş bacım koş al paranı cebisinden çoluğumun çocuğumun hakkı rızkı de
Şöyle yapıyo larim anlık çıkışlarda da hemen çekiyo kârı. Baştan güvenemedi çok düşük parayla girdi ama şimdi baktı oluyo daha fazla yatırdı. Ama tabi dediğin gibi bi sabah kalktığımızda sıfırıda görebiliriz işte o zaman fena olucak ama gecmi kalcam dersin

İnşallah ya Rabbim nasip etsin ikimizede bu ay hayırlı haber alalım sen ne zamandır deniyorsun canim

İnşallah Allah razı olsun
Ya ben aralarda kaçırıyorum kızlar mesajlar geriye dönüp tekrar okuyorumda öyle görğyorum böyle olursa kusura bakmayın

1 bucuk yıl benimde canım ama 6 ayı korunmalı geçmek zorunda kaldı. Bende tam 1 yıldır deniyorum olmuyor diyebilirim.
İnşallah hepimiz hepimiz ramazanın bereketinden yararlananlardan olalım

Ahahahah kuzucum iştahlıyım, boğa burcuyum . Tombik olmam çok kolay ama minnoşluğumdan beri pek yememeye özen gösteririm güzel vücut hoşuma gider
Bide bisey olmaz nasilsa iki hafta evdeyiz sonra yaparsin demiyo mu paşam tam deliriyorm
Sen ona ver bezi hergün bir cam filan silsin 2 haftada ancak biter, yormadan sinsi sinsi yaptır
C Capanin Gururu Teyom un kocası oynuyosa güvenebiliriz yoksa yok

Teo gelsinde gönlümü ferahlatsın
Yada kararadabilir oynamıyosa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…