Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
2 kere çatlatma iğnesi yaptırdım olmadı. Çünkü eneksiyon çöktü ozaman ve gittiğim doktorda çok ilgisizdi diyordum hocam ilişkiden sonra hemen akıntım oluyor sarı renkte baya bı yoğun oluyor diyordum adam hiç cevap bile vermiyordu boşuna gittim o doktora sora üniversitede profesör e gittim bende rahim ağzında biraz kapalılık varmış histereskopi dedi ama olmak istemedim gebeliğe engel değil ama enfeksiyona neden oluyor dedi. Cleocin vajinal krem kullandim bide iki aydır fıstık şurubu ile hayıt tohumu suyu kullanıyorum bu ikinci ayim çok şükür bu iki aydır enfeksiyon yok ilişkiden sonra öyle sarı akıntım gelmiyor bu aydan çok umudum var bakalım Rabbim rast getirsin dua et banada insallah
Enfeksiyon engelliyordu o zaman senin hamile kalmanı anladığım kadarıyla kullandıklarını söyledin mi doktora peki farklı hormon yükselmesine sebeb olmasın ne kadar kaldı adet gününe canım ederim tabi etmem mi her gece ederim hemde 🤗

Enfeksiyon engelliyordu o zaman senin hamile kalmanı anladığım kadarıyla kullandıklarını söyledin mi doktora peki farklı hormon yükselmesine sebeb olmasın ne kadar kaldı adet gününe canım ederim tabi etmem mi her gece ederim hemde 🤗
Allah razı olsun canım benim şimdilik herhangi bir şikayetim yok o yüzden doktora söylemedim şu sıralarda doktora gitmeyi düşünmüyorum çünkü doktor üç ay dene olmazsa o zaman gel yapalım histereskopiyi dedi ya inşallah gerek kalmaz inşallah bu ay olur🤲🤲

Allah razı olsun canım benim şimdilik herhangi bir şikayetim yok o yüzden doktora söylemedim şu sıralarda doktora gitmeyi düşünmüyorum çünkü doktor üç ay dene olmazsa o zaman gel yapalım histereskopiyi dedi ya inşallah gerek kalmaz inşallah bu ay olur🤲🤲
Kalmaz inşallah dualarım seninle 😘

@ea92 kuzucum naptın son gelişmeleri yazmadın 🤗
Matmazella Matmazella Elifkskl Elifkskl kızlar ne zamandır görüşemedik ne alemdesiniz 🤗
İyi çok şükür evdeyim sürekli virüs yüzünden dikkat etmeye çalışıyorum. Cinsiyetimizi öğrendik oğlumuz olacak onun dışında bir sorunu yok dörtlü tarama da yaptırdım onda da sıkıntı yok bayram sonrasını bekliyorum tekrar gidip görmek için senin nasıl gidiyor

Canım bu değer 150-200 e yakın olabilir

🤭 Sus kız sen :tokat:🤭zaten imuneksi yanlış almışsın

Enfeksiyondan öldeyim mi ben öleyim mi 🥺

Canım işte ilk ultrasonu yapacak ya ondan . Eğer uzunsa yine bir sonrakine kalacak

Ellerine sağlık kuzum güle güle kirlet 🤗 valla ben koltukları kışa girerken yıkatacam doğumdan önce 😁 yaz geldi ya artık heryer bütün gün açık tozlanacak iki kere iş olmasın diye bekletiyorum ama silindiler

Dur haşmeti göndereyim 😁 şişko olmuş uçsun biraz
Benimkine kedim cis yapti sagolsun mecbur yikattik Allahtan kullanmadigimiz arka odadaki koltuktu 😂

:dua: :dua: :dua: :dua:nolur Allah'ım bendede işe yaramış olsun 😔
İnşallah kuzucumm 🤗
Çok yoruyorsun kendini çokkk:63:
Teo m ben yapmazsam kim yapacak? Kadınbeni 2 kere ekince soğudum ondan. Yoksa bugün cuma. Dün aradı beni, aynı cd de oturuyoruz istersen gelirim dedi gelme eşim var dedim. Gelmesini istemedim
İyi çok şükür evdeyim sürekli virüs yüzünden dikkat etmeye çalışıyorum. Cinsiyetimizi öğrendik oğlumuz olacak onun dışında bir sorunu yok dörtlü tarama da yaptırdım onda da sıkıntı yok bayram sonrasını bekliyorum tekrar gidip görmek için senin nasıl gidiyor
Bu yıl erkek yılı 😁herkesin oğlu oluyor maşallah. Çok sevindim canım 💕Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin 🤗 benim de 1 i kesin erkek 1 i için önce kız dediler sonra belli olmamakla birlikte erkek dediler 😁 bekliyorum.. 2 li taramam iyiydi hamd olsun. Bayramdan sonra tekrar gideceğiz biz de inşallah bu defa tam öğrenebilirim. Bu gidişimizde sinirlerine bakacağını söyledi yanlış hatırlamıyorsam 🤔

İyi yaptın canım ♥️ Çok şükür yolunda herşey senim nasıl gidiyor cücükler nasıllar
Cücüler iyiler hamd olsun. bayram sonrası kontrolümüz olacak. bu gireceğimiz hafta bizim kırılma noktamız. Bu 2 haftayı sağlıkla tamamlarsak ben psikolojik olarak da rahatlamış olacağım inşallah
Ben şimdi o masajı yaptım. O işide birazdan halledicem yarın cumartesi ya rahat takılıyoruz :KK53:
Ellerine sağlık portim. aceleye gelmez ,kafana göre takıl portim keyif almaya bak ❤️

Canımmmmm seni gördüğüm için çok duygulandım :KK61: çok özlemişim :KK74:
Maşallah ne güzel büyütmüşsün , Allah korusun 🧿🤗 ben de yarın 14. Haftaya giriyorum , histeroskopi oldum, bu defa kucağıma alacağım rabbimin izniyle 😍 ne iyi ettin geldin,hoşgeldin💕💕💕💕
Bende çoook özlemişim canımm 14 hafta harika cinsiyetler belli o zaman 🤗🙏💞bu haftaların bol bol tadını çıkart ve ilerleyen haftalarda bol bol dinlenmeyi ihmal etme 💞 sağlıkla gelicek minnaklar annesi. Anne olmak harika birşey ikiz annesi olmaksa muhteşem sık sık güzel haberlerini almak için burada olacağım

X