Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Birinin erkek olduğu kesin canım, diğeri için önce kız dendi fakat geçen cuma, yeri bşraz arkada kalıyor ve görüntü net de değil bir çıkıntı gördü dr amcamız. Klitoral mı değil mi bilemedik , erkek de olabilir dedi 😁 sağlıkla gelsinler de kız da olur erkek de 🤗💕 tecrübelerine ihtiyaç duyacağım dönemlere giriyorum burada olacak olman beni çokk sevindirir 🤗
🤭Bizimde öyle olmuştu hatta isimleri bile koymuştum kız erkek diye sonra ikiside erkek dediler. Aşılama zamanında çok şey paylaşmıştın benimle yardımcı olmak için herzaman yanındayım mutluluk duyarım Larim istersen özelden numaramıda atabilirim hatta ikiz anneler grubum var seni ekleyebilirim iyi geceler güzel anne ve minnakları sizi seviyorum 💞🙏🥰

Kuzum ben histeroskopi den sonra 6 ay kendim denedim hatta temmuz-şubat diyelim .. olmayınca tüpe başladım sana da öneririm inşallah olur da paran cebinde kalır canım
Hem sabredemiyorum yeniden tedaviye başlamak istiyorum hem de mental ve fiziksel olarak dinlemek istiyorum arada kaldım 😁 reglim hala sorunlu, et suyu gibi kanama devam ediyor ameliyattan sonra 3. Reglim düzelmedi yarın bi arayıp sorucam. Bu ara hiç okuyamıyorum senin nasıl gidiyor ağrın falan var mı? ikiz gebelik zor dimi 😅

Ya ben aralarda kaçırıyorum kızlar mesajlar geriye dönüp tekrar okuyorumda öyle görğyorum böyle olursa kusura bakmayın 😞

1 bucuk yıl benimde canım ama 6 ayı korunmalı geçmek zorunda kaldı. Bende tam 1 yıldır deniyorum olmuyor diyebilirim.
İnşallah hepimiz hepimiz ramazanın bereketinden yararlananlardan olalım😍😍
İnşallah Rabbim bu ay hürmetine nasip etsin hepimize

2 kere çatlatma iğnesi yaptırdım olmadı. Çünkü eneksiyon çöktü ozaman ve gittiğim doktorda çok ilgisizdi diyordum hocam ilişkiden sonra hemen akıntım oluyor sarı renkte baya bı yoğun oluyor diyordum adam hiç cevap bile vermiyordu boşuna gittim o doktora sora üniversitede profesör e gittim bende rahim ağzında biraz kapalılık varmış histereskopi dedi ama olmak istemedim gebeliğe engel değil ama enfeksiyona neden oluyor dedi. Cleocin vajinal krem kullandim bide iki aydır fıstık şurubu ile hayıt tohumu suyu kullanıyorum bu ikinci ayim çok şükür bu iki aydır enfeksiyon yok ilişkiden sonra öyle sarı akıntım gelmiyor bu aydan çok umudum var bakalım Rabbim rast getirsin dua et banada insallah
Yarın beni etiketler misin bi fitil ismi söyleyeyim sana. Yarın ismine bakıp yazarım. İyi huylu bakteri sayısını arttırmak için probiyotik içeren fitil vermişti doktorum bana. Enfeksiyon tedavisinden sonra kullanılıyor

Yarın beni etiketler misin bi fitil ismi söyleyeyim sana. Yarın ismine bakıp yazarım. İyi huylu bakteri sayısını arttırmak için probiyotik içeren fitil vermişti doktorum bana. Enfeksiyon tedavisinden sonra kullanılıyor
Peki etiketlerim. Ama şimdi kullanabilir miyim? Gerçi adetim bayramda ozaman kadarda yasak var. İnşallah olmamda olursam alırım etiketlerim seni yarın inşallah unutmazsam

İnşallah kuzucumm 🤗

Teo m ben yapmazsam kim yapacak? Kadınbeni 2 kere ekince soğudum ondan. Yoksa bugün cuma. Dün aradı beni, aynı cd de oturuyoruz istersen gelirim dedi gelme eşim var dedim. Gelmesini istemedim

Bu yıl erkek yılı 😁herkesin oğlu oluyor maşallah. Çok sevindim canım 💕Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin 🤗 benim de 1 i kesin erkek 1 i için önce kız dediler sonra belli olmamakla birlikte erkek dediler 😁 bekliyorum.. 2 li taramam iyiydi hamd olsun. Bayramdan sonra tekrar gideceğiz biz de inşallah bu defa tam öğrenebilirim. Bu gidişimizde sinirlerine bakacağını söyledi yanlış hatırlamıyorsam 🤔
Amin inşallah. Rabbim gönlüne göre versin canım sağlıcakla doğsun lar

Ahahahah 😂 kuzucum iştahlıyım, boğa burcuyum . Tombik olmam çok kolay ama minnoşluğumdan beri pek yememeye özen gösteririm güzel vücut hoşuma gider 😁

Sen ona ver bezi hergün bir cam filan silsin 2 haftada ancak biter, yormadan sinsi sinsi yaptır 😂

C Capanin Gururu Teyom un kocası oynuyosa güvenebiliriz yoksa yok 😂😂

🤣 mantikli aslnda hic olmazsa toz alsin hem iftara kadr vakit gecer 🤣

🤭Bizimde öyle olmuştu hatta isimleri bile koymuştum kız erkek diye sonra ikiside erkek dediler. Aşılama zamanında çok şey paylaşmıştın benimle yardımcı olmak için herzaman yanındayım mutluluk duyarım Larim istersen özelden numaramıda atabilirim hatta ikiz anneler grubum var seni ekleyebilirim iyi geceler güzel anne ve minnakları sizi seviyorum 💞🙏🥰
Aynı durumdayız 😁 biz de isimleri koyduk da elimde patladı 🥰 teşekkür ederim canım benim 🥰 seviliyorsun
Haydi bekliyorum 😂

E ama zengin olursak sizi cipimle gezdirecem oynamıştıra inanın 😂 H halleycik
Kız oynamıştır dicem de daha C Capanin Gururu Teyom köşeyi dönse söylerdi bilirdik 😁
benide mayis ayi grubuna eklermisiniz reglm.yeni bitti bu ay icinde bol calisma
Hoşgeldin canım benim. Mayıs ayı patlamasına hazır ol 😁 hadi inşallah bu ay gebe kalırsın 🤗
Hem sabredemiyorum yeniden tedaviye başlamak istiyorum hem de mental ve fiziksel olarak dinlemek istiyorum arada kaldım 😁 reglim hala sorunlu, et suyu gibi kanama devam ediyor ameliyattan sonra 3. Reglim düzelmedi yarın bi arayıp sorucam. Bu ara hiç okuyamıyorum senin nasıl gidiyor ağrın falan var mı? ikiz gebelik zor dimi 😅
Dinlen biraz daha seçocum bence vücudun düzene girsin 🤗 benim bacak ve genital bölge arasında bir baskılı ağrım var. Siyatik zaten fix.. karpal tünel geçti gibi hissetmiyorum artık. Rabbim bağışlasın bize, zormuş 🤭
Vagiflora mı seço Mucizemibekliyorummm Mucizemibekliyorummm
Ben kullanmıştım
Hiç kötüyü düşünme canım güzel ilerleyecek inşallah
İnşallah canımın içi artık güzel gelişmelere ihtiyacımız var
Canım ovitrele rağmen mi 7.günde öğrendin
Kuzucum opudan önce ovitrelle ve gonapeptyl vurduk, transfer günü 2 tane daha gonapeptyl vurdum. Taze 5. Gün transferiydi. Hesaplayınca ovitrellede n sonraki 14. Gün
Günaydınnnn🤩ben acile gidiyorum kan vermeye bakalım kaç çıkacak
Ayyyy 🥰🥰🥰 günaydınnnnn
Güzel haberlerini bekliyorum 💕💕💕💕
Amin inşallah. Rabbim gönlüne göre versin canım sağlıcakla doğsun lar
Amin hepimiz sağlıkla kucağımıza alalım inşallah
🤣 mantikli aslnda hic olmazsa toz alsin hem iftara kadr vakit gecer 🤣
He kız oyalanmış olur 😁
Güüüünayyyyydııııın :temizlik::temizlik::rapci:
Günaydın canımm 😁 oo heryer pronto kokuyor 🤩

X