Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Enfeksiyon engelliyordu o zaman senin hamile kalmanı anladığım kadarıyla kullandıklarını söyledin mi doktora peki farklı hormon yükselmesine sebeb olmasın ne kadar kaldı adet gününe canım ederim tabi etmem mi her gece ederim hemde

Allah razı olsun canım benim şimdilik herhangi bir şikayetim yok o yüzden doktora söylemedim şu sıralarda doktora gitmeyi düşünmüyorum çünkü doktor üç ay dene olmazsa o zaman gel yapalım histereskopiyi dedi ya inşallah gerek kalmaz inşallah bu ay olur

Kalmaz inşallah dualarım seninle

@ea92 kuzucum naptın son gelişmeleri yazmadın
Matmazella Elifkskl kızlar ne zamandır görüşemedik ne alemdesiniz
İyi çok şükür evdeyim sürekli virüs yüzünden dikkat etmeye çalışıyorum. Cinsiyetimizi öğrendik oğlumuz olacak onun dışında bir sorunu yok dörtlü tarama da yaptırdım onda da sıkıntı yok bayram sonrasını bekliyorum tekrar gidip görmek için senin nasıl gidiyor

Benimkine kedim cis yapti sagolsun mecbur yikattik Allahtan kullanmadigimiz arka odadaki koltuktu

nolur Allah'ım bendede işe yaramış olsun
İnşallah kuzucumm
Çok yoruyorsun kendini çokkk
Teo m ben yapmazsam kim yapacak? Kadınbeni 2 kere ekince soğudum ondan. Yoksa bugün cuma. Dün aradı beni, aynı cd de oturuyoruz istersen gelirim dedi gelme eşim var dedim. Gelmesini istemedim
Bu yıl erkek yılı herkesin oğlu oluyor maşallah. Çok sevindim canım Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin benim de 1 i kesin erkek 1 i için önce kız dediler sonra belli olmamakla birlikte erkek dediler bekliyorum.. 2 li taramam iyiydi hamd olsun. Bayramdan sonra tekrar gideceğiz biz de inşallah bu defa tam öğrenebilirim. Bu gidişimizde sinirlerine bakacağını söyledi yanlış hatırlamıyorsam

İyi yaptın canım Çok şükür yolunda herşey senim nasıl gidiyor cücükler nasıllar
Cücüler iyiler hamd olsun. bayram sonrası kontrolümüz olacak. bu gireceğimiz hafta bizim kırılma noktamız. Bu 2 haftayı sağlıkla tamamlarsak ben psikolojik olarak da rahatlamış olacağım inşallah
Ben şimdi o masajı yaptım. O işide birazdan halledicem yarın cumartesi ya rahat takılıyoruz
Ellerine sağlık portim. aceleye gelmez ,kafana göre takıl portim keyif almaya bak

Bende çoook özlemişim canımm 14 hafta harika cinsiyetler belli o zaman bu haftaların bol bol tadını çıkart ve ilerleyen haftalarda bol bol dinlenmeyi ihmal etme sağlıkla gelicek minnaklar annesi. Anne olmak harika birşey ikiz annesi olmaksa muhteşem sık sık güzel haberlerini almak için burada olacağım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…