Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bizimde öyle olmuştu hatta isimleri bile koymuştum kız erkek diye sonra ikiside erkek dediler. Aşılama zamanında çok şey paylaşmıştın benimle yardımcı olmak için herzaman yanındayım mutluluk duyarım Larim istersen özelden numaramıda atabilirim hatta ikiz anneler grubum var seni ekleyebilirim iyi geceler güzel anne ve minnakları sizi seviyorum

Kuzum ben histeroskopi den sonra 6 ay kendim denedim hatta temmuz-şubat diyelim .. olmayınca tüpe başladım sana da öneririm inşallah olur da paran cebinde kalır canım
Hem sabredemiyorum yeniden tedaviye başlamak istiyorum hem de mental ve fiziksel olarak dinlemek istiyorum arada kaldım reglim hala sorunlu, et suyu gibi kanama devam ediyor ameliyattan sonra 3. Reglim düzelmedi yarın bi arayıp sorucam. Bu ara hiç okuyamıyorum senin nasıl gidiyor ağrın falan var mı? ikiz gebelik zor dimi

İnşallah Rabbim bu ay hürmetine nasip etsin hepimize

Yarın beni etiketler misin bi fitil ismi söyleyeyim sana. Yarın ismine bakıp yazarım. İyi huylu bakteri sayısını arttırmak için probiyotik içeren fitil vermişti doktorum bana. Enfeksiyon tedavisinden sonra kullanılıyor

Peki etiketlerim. Ama şimdi kullanabilir miyim? Gerçi adetim bayramda ozaman kadarda yasak var. İnşallah olmamda olursam alırım etiketlerim seni yarın inşallah unutmazsam

Amin inşallah. Rabbim gönlüne göre versin canım sağlıcakla doğsun lar

mantikli aslnda hic olmazsa toz alsin hem iftara kadr vakit gecer

Aynı durumdayız biz de isimleri koyduk da elimde patladı teşekkür ederim canım benim seviliyorsun
Haydi bekliyorum

E ama zengin olursak sizi cipimle gezdirecem oynamıştıra inanın H halleycik
Kız oynamıştır dicem de daha C Capanin Gururu Teyom köşeyi dönse söylerdi bilirdik
benide mayis ayi grubuna eklermisiniz reglm.yeni bitti bu ay icinde bol calisma
Hoşgeldin canım benim. Mayıs ayı patlamasına hazır ol hadi inşallah bu ay gebe kalırsın
Dinlen biraz daha seçocum bence vücudun düzene girsin benim bacak ve genital bölge arasında bir baskılı ağrım var. Siyatik zaten fix.. karpal tünel geçti gibi hissetmiyorum artık. Rabbim bağışlasın bize, zormuş
Vagiflora mı seço Mucizemibekliyorummm
Ben kullanmıştım
Hiç kötüyü düşünme canım güzel ilerleyecek inşallah
İnşallah canımın içi artık güzel gelişmelere ihtiyacımız var
Canım ovitrele rağmen mi 7.günde öğrendin
Kuzucum opudan önce ovitrelle ve gonapeptyl vurduk, transfer günü 2 tane daha gonapeptyl vurdum. Taze 5. Gün transferiydi. Hesaplayınca ovitrellede n sonraki 14. Gün
Günaydınnnnben acile gidiyorum kan vermeye bakalım kaç çıkacak
Ayyyy günaydınnnnn
Güzel haberlerini bekliyorum
Amin inşallah. Rabbim gönlüne göre versin canım sağlıcakla doğsun lar
Amin hepimiz sağlıkla kucağımıza alalım inşallah
mantikli aslnda hic olmazsa toz alsin hem iftara kadr vakit gecer
He kız oyalanmış olur
Güüüünayyyyydııııın
Günaydın canımm oo heryer pronto kokuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…