Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet bazı yörelerde kömbe bazı yörelerde kerebic denir. Biz kerebic diyoruz ona şimdiden afiyet olsun

Rabbim hidayet versin. Boşver takma sen eşinle onlar yüzünden tartışmaya değmez tavır da yaptıysan anlar heralde artık.

Çok şükür kuzum çok bekledim sonunda bende o duyguyu yaşadım
Maşallah ya ne güzel Rabbim sağlıkla ilerletsin hayrlı saglikli bir şekilde kucağına alasın inşallah inşallah bu ay ben de tüm isteyenlerde hayırlısıyla o duyguyu tadar

Maşallah ya ne güzel Rabbim sağlıkla ilerletsin hayrlı saglikli bir şekilde kucağına alasın inşallah inşallah bu ay ben de tüm isteyenlerde hayırlısıyla o duyguyu tadar
Çok sağolun Amin inşallah dediğiniz gibi olur olsun canım seninde tez zamanda inşallah

Canım testlerini bir gebenin günlüğünden mi aldın. O bide yumurtlamaya ilgili mesaj videosu çekmiş onuda yap istersen ben etkili olduğuna inandım sanki bı kaç defa yaptım sadece çok yapamadım ama onu yapica yumurtalıkların da hareketlenme hissettim
Azcık kendimi kontrol ettimde akıntım başlamış sanırsam

Evet bazı yörelerde kömbe bazı yörelerde kerebic denir. Biz kerebic diyoruz ona şimdiden afiyet olsun
Kuzu kerebiç başka. Mersinde var o.. yemiştim o da çok lezzetli
Haha ask acisi bumu
He kız küçük kız büyük aşk
Koridorda salondan yatak odasına ahahah fena şişkinlik oldu azcık hareket yaptım ama rahatladom şimdi biraz
Hahah ben koşsam, ensemi de kapamam lazım kocam çarpar beni
Azcık kendimi kontrol ettimde akıntım başlamış sanırsam
Hahah o zaman danssss

Maşallah Lariş herkesi özetlemişş

Canım bide yumurtlamadan sonra hiç agrin alan oldu mu böyle kasiklarin da doluluk falan hissediyor musun?
Ben adet sancısı çekiyorum iki gündür onun dışında bi belirtim olmadı yumurtlamadan sonra da olmadı sadece bata yakın sancım başladı canım

Kuzu kerebiç başka. Mersinde var o.. yemiştim o da çok lezzetli

He kız küçük kız büyük aşk

Hahah ben koşsam, ensemi de kapamam lazım kocam çarpar beni

Hahah o zaman danssss
Onların kerebici bizimkinden farklı bizim kerebicimiz sizin kombeniz bizim burda da el açması 3 katlı olan böregede kömbe diyorlar karışık biseyler işte

Ben adet sancısı çekiyorum iki gündür onun dışında bi belirtim olmadı yumurtlamadan sonra da olmadı sadece bata yakın sancım başladı canım
Hm herkeste farklı oluyor demek ki gerçi ben her ay gebelik belirtileri yasiyorumda sonu hüsran oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…