Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım testlerini bir gebenin günlüğünden mi aldın. O bide yumurtlamaya ilgili mesaj videosu çekmiş onuda yap istersen ben etkili olduğuna inandım sanki bı kaç defa yaptım sadece çok yapamadım ama onu yapica yumurtalıkların da hareketlenme hissettim
Ovulasyon takipli sayfa aldığım sayfanın adı canım. Ama bir gebenin günlüğüne bi bakayım o masajı uygulayım bende. Larişimde bana bi masaj önermişti ama ben unuttum onu bak 🙄
Kuzu kerebiç başka. Mersinde var o.. yemiştim o da çok lezzetli

He kız 🤭küçük kız büyük aşk

Hahah ben koşsam, ensemi de kapamam lazım 😂 kocam çarpar beni

Hahah o zaman danssss 😂
:KK4:
Sen koşma kızz sen uzat bacakları yat 😂

birazdan cicilerimi giyim :KK8:

Evet canım belli, herşey yolunda giderse çarşamba toplanacak. Sen toplama yaptıracak mıydın, yoksa dondurulmuş var mıydı?
Martta hepsi toplandı 9 embriyo donduruldu canımcım 😊 bu ay transfer yapılacak sadece 😍 çok az kalmıs hadi hayırlısı 😍

Ovulasyon takipli sayfa aldığım sayfanın adı canım. Ama bir gebenin günlüğüne bi bakayım o masajı uygulayım bende. Larişimde bana bi masaj önermişti ama ben unuttum onu bak 🙄

Canım adet söktürücü masaj zaten ben de birgebeningunlugu syf da gördüm onu. Aynı şeyi önerdik sana.
Ooo çok mu cici 😍

LaRisaCca LaRisaCca canımmm seni görebilirim umuduyla girdim veee tebrik ediyorum ne kadar sevindim anlatamam 🥰💞bende ikizlerime hmileyken hatta daha hamile değilken buradan yazışıyorduk. Şimdi 6 aylık oldular bile. Uzun süre yoktum buralarda ama kalben hep seninde ikizlerin olsun istedim şimdi bu güzel habere çok sevindim güzel anne 🥰💞🙏🤗bebişlerini sağlıkla kucağına almanı dilerim.

Canım adet söktürücü masaj zaten ben de birgebeningunlugu syf da gördüm onu. Aynı şeyi önerdik sana.
Ooo çok mu cici 😍
Ben onu unuttum larim yaa şimdi bakıcam o masaja
Kız yok yaa cicilerim olmuyo artık bana. Bir iki tamesi anca oluyor. Bitane vardı o yırtıldı :olamaz:

LaRisaCca LaRisaCca canımmm seni görebilirim umuduyla girdim veee tebrik ediyorum ne kadar sevindim anlatamam 🥰💞bende ikizlerime hmileyken hatta daha hamile değilken buradan yazışıyorduk. Şimdi 6 aylık oldular bile. Uzun süre yoktum buralarda ama kalben hep seninde ikizlerin olsun istedim şimdi bu güzel habere çok sevindim güzel anne 🥰💞🙏🤗bebişlerini sağlıkla kucağına almanı dilerim.
Canımmmmm seni gördüğüm için çok duygulandım :KK61: çok özlemişim :KK74:
Maşallah ne güzel büyütmüşsün , Allah korusun 🧿🤗 ben de yarın 14. Haftaya giriyorum , histeroskopi oldum, bu defa kucağıma alacağım rabbimin izniyle 😍 ne iyi ettin geldin,hoşgeldin💕💕💕💕

Bak bak inşallah bu ay gebelik ayı olur herkes hamile kalır 😍

Ooo çok mu cici 😍
Evet hem adet söktürücü hem de yumurta tetikleyiciymis bu ay iki üç kere yaptım adetken sonrada yapmadım bakalım inşallah ise yarar

Geçmiş olsun peki farklı yollar denediniz mi hamile kalmak için
2 kere çatlatma iğnesi yaptırdım olmadı. Çünkü eneksiyon çöktü ozaman ve gittiğim doktorda çok ilgisizdi diyordum hocam ilişkiden sonra hemen akıntım oluyor sarı renkte baya bı yoğun oluyor diyordum adam hiç cevap bile vermiyordu boşuna gittim o doktora sora üniversitede profesör e gittim bende rahim ağzında biraz kapalılık varmış histereskopi dedi ama olmak istemedim gebeliğe engel değil ama enfeksiyona neden oluyor dedi. Cleocin vajinal krem kullandim bide iki aydır fıstık şurubu ile hayıt tohumu suyu kullanıyorum bu ikinci ayim çok şükür bu iki aydır enfeksiyon yok ilişkiden sonra öyle sarı akıntım gelmiyor bu aydan çok umudum var bakalım Rabbim rast getirsin dua et banada insallah

X