Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hemen bi kuşun bacağına bağlayıp 4 dilim gönderiyorum :21:

çok yorma kendinii 🤗

Hayırlısı olsun sağlıkla gelsin😍 benim bi arkadaşımın testi böyle cıkmıştı ertesi gün doktora gittiğünde keseyi görmüştü 🤭🤗
Amin sağolun 🤗Aaa hadi ya 😍 ama yarın sadece aciller açık anca pazrtesi olur o da beta yüksek çıkar sa

Miniğim annesiyle kavuştu sonunda Ya ne güzel mesajlar alıyorum ben böyle 😍 kaç çıkar acaba 🤗
Canım bu değer 150-200 e yakın olabilir
Suyunu cikartmis😁
🤭 Sus kız sen :tokat:🤭zaten imuneksi yanlış almışsın
Yine mi iş yaptın Allah aşkına beni deli etme 😡😡 biraz Durul istersen yitirrrr
Enfeksiyondan öldeyim mi ben öleyim mi 🥺
Adet dönemi geleceksin dedi canım. Güç olmasın geç olsun.
Canım işte ilk ultrasonu yapacak ya ondan . Eğer uzunsa yine bir sonrakine kalacak
Bunlarin banyo haric digerlerini benimde yapmis olmammmmm😂 sozde hicbirsey yapmicaktim bide cam sildim bide adamlar geldi oturma odamin koltugunu yikadilar pertim bendeee ama simdi balkon keyff yapiyorum
Ellerine sağlık kuzum güle güle kirlet 🤗 valla ben koltukları kışa girerken yıkatacam doğumdan önce 😁 yaz geldi ya artık heryer bütün gün açık tozlanacak iki kere iş olmasın diye bekletiyorum ama silindiler
Hemen bi kuşun bacağına bağlayıp 4 dilim gönderiyorum :21:

çok yorma kendinii 🤗

Hayırlısı olsun sağlıkla gelsin😍 benim bi arkadaşımın testi böyle cıkmıştı ertesi gün doktora gittiğünde keseyi görmüştü 🤭🤗
Dur haşmeti göndereyim 😁 şişko olmuş uçsun biraz

Canım işte ilk ultrasonu yapacak ya ondan . Eğer uzunsa yine bir sonrakine kalacak

Ellerine sağlık kuzum güle güle kirlet 🤗 valla ben koltukları kışa girerken yıkatacam doğumdan önce 😁 yaz geldi ya artık heryer bütün gün açık tozlanacak iki kere iş olmasın diye bekletiyorum ama silindiler

Eczaci maldi😃
Ve gunde 1 taneymis ben 3diye gotumden uydurmusum anne😃

Haydi gönder hazırladım 😂 üzerindekini süscük olsun diye koydum 😂😂

Eklentiler

• 1FE30208-AD01-4DEF-82ED-5FDA37D3B958.jpeg
    1FE30208-AD01-4DEF-82ED-5FDA37D3B958.jpeg
    51,1 KB · Görüntüleme: 23
X