Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Afyt olsun bbgmmm sen de hep bnm sevdiğim yemkler oluyo çağırsana beni bnde fırında kuşbaşı etli türlü pilav çorba salata ve içli köfte var beybi
Ohhh ellerin dert görmesin canım Afiyet olsun canım davete ihtiyacın mı var çık çık gel
Olsun sonuçta sizde bugün bir tatlı var bizde yok
Ben Annemdeyim. edaecoo sen de gel güveç, pilav, salata, yoğurtlu makarna ve tatlı var
Yine yırtmışsın hadi iyisin
Kuzucum eğer uzun protokolse zaten iğne vurcaklar ya o yüzden dert etme
Ellerine sağlık canım benim ben burda kömbe derler hiç kendi kendime yapmadım ama hazır alırım her zaman
Kuzum ben histeroskopi den sonra 6 ay kendim denedim hatta temmuz-şubat diyelim .. olmayınca tüpe başladım sana da öneririm inşallah olur da paran cebinde kalır canım
Gebelik testi yaptım
Canımmm maşallahhh ben burdayım diyor,el sallıyor yavrucak yarın kan testinde değerin yüksek çıkacak çünkü kopkoyu . Qllah sağlıkla kucağına aldırsın

Yemeği pişirdikten sonra balkonu yıkadım, ev süpürülüp silindi, wc ler banyo yıkandı. Paspasları makineye attım. Toz alamadım pertim çıktı. Onu da yarın alırım artık. Duş alıp yatağa uzancam kocim meyvemi getirsin sonra uyurum bayılacam galiba

Canımmm maşallahhh ben burdayım diyor,el sallıyor yavrucak yarın kan testinde değerin yüksek çıkacak çünkü kopkoyu . Qllah sağlıkla kucağına aldırsın
Miniğim annesiyle kavuştu sonunda Ya ne güzel mesajlar alıyorum ben böyle kaç çıkar acaba

Yine mi iş yaptın Allah aşkına beni deli etme biraz Durul istersen yitirrrr

Adet dönemi geleceksin dedi canım. Güç olmasın geç olsun.

Bunlarin banyo haric digerlerini benimde yapmis olmammmmm sozde hicbirsey yapmicaktim bide cam sildim bide adamlar geldi oturma odamin koltugunu yikadilar pertim bendeee ama simdi balkon keyff yapiyorum

Canım elti adayı nasıl ailesi nvar napar ne eder hiç bilmyiırm ilgilenmiyorum da.
Kayınvalidemler köyde iken gelir kalır gider bizimki onda kalır ve ben eşimle sadece bunlar yüzünden hep tartışma yaşamışımdır.
Kaynım değişik insandır kayınpederim bile ona laf diemez kolayca dese 1 hafta eve gelmez tlfları açmaz

Hemen bi kuşun bacağına bağlayıp 4 dilim gönderiyorum
çok yorma kendinii

Miniğim annesiyle kavuştu sonunda Ya ne güzel mesajlar alıyorum ben böyle kaç çıkar acaba
Hayırlısı olsun sağlıkla gelsin benim bi arkadaşımın testi böyle cıkmıştı ertesi gün doktora gittiğünde keseyi görmüştü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…