Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım benim tşk ederim Rabbim minnoşunu sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah canım herşey yolunda ilerlerde sevindim yarım kalmaz

Peki senin bu kdr kararsız olman ama yinede tatlı yapmışsın önemli olan sonu
He bide marketteyken acaba supanglemi diye gecirdim birde Aklımdan başım belada kararsızlıkta zaten biyerde bişey yiyelim edelim yanımdaki kişi başka bişey istesin aklım hep onun istediğinde kalıyo bendemi onu isteseydim diye

Çok saol canım inşallah Rabbim emeklerimizin karşılığını versin İnşallah

Çok sevindimmmm, hayırlı olsun canım

Ben Annemdeyim. edaecoo sen de gel güveç, pilav, salata, yoğurtlu makarna ve tatlı var

Ha o durumda farklı. Bizimkide aile apartmanı ve ben evlendigim yıl benimkine doğal gaz çekildi kayinvalidemlerde hep bendeler o yüzden yaşlılar diye bende yemek yaptırıyorum bende yiyip içiyorlar tabi çok yaşlı değil ama yemek ve ev işine yaşlı köy işi dersende kimse tutamaz. Büyük görümcem geldiğinde hicbirseye elini atmaz ama küçük görümcem Allah razı olsun ondan gelip yardımcı olur. Ben evde olmasam bile benim evimin aahtari kendilerinde akşam yemeklerini falan bizde yerler. Ama yardım konusu söz konusu değil tabi annemlere kalırım 2 gün falan eve gelirim ki bı bulaşık yıkanmış ama dağınık kaynimda var halbuki beraber yapabilirler. Ama bişey diyemiyorum eşim sağolsun her zaman yardımcı oluyor bana. Şeyi merak ettim hani ortada söz nişan yokken eltin olacağınin ailesi nasıl izin veriyor gelip gitmesine kayinbaban kaynina kizmasi gerek tabi öyle iş mi olurmuş bı adını koysunlar bari

Kızlar selammm :)
Sabah ultrasona girdim, malesef yumişlerim istendiği kadar büyümemiş. dozajı arttırdı 200 yerine 300 vurulacağım. Pzt tekrar kontrol. Sizler kaçlık dozaj kullandınız peki?
Benim komik bir rakamdı. 150 doğal olarak yumurta az oldu. Hiç modunu düşmesin canım, doz artınca gelişecektir

Bende kabak ekşisi ve bulgur pilavı tatlı yapmicam mısır patlatacagim canim onu çekti. Bayram hazırlıkları başladı mı sizde bayram yok ama yinede bayram havası oluyor işte biz kuru pasta ve köy kahkesi deriz biz onu yapacağız malzemeleri alıp yarın yapacaz bundan sonra bayrama kadar tatlı yok onu yesinler

Aa tedavimi erteleniyo. Bir iki gün geciktirici kullansam olmazmı acaba bi zararı olurmu

5. Gün çağırmıyor ki 3. Gün değil mi? ben de regl oldum. Geçen kesin hamileyim falan dediğim ağrılarım için yumurtlama olabilir demişti, yumurtlama niye 10 Gün sürsün ki bu ay femara gibi bir şey içmek istiyorum ama vücudu biraz kendi haline bırakmak da istiyorum sizce ne yapayım? LaRisaCca C Capanin Gururu Teyom

Valla canım aynen Allah ın takdiri yani adam zaten işe gidiyor acele acele sabah sabah zor oluyor

Kuzuş 3.günü yada 2.günü çağırıyorlar 5. Günü degl

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…