Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sen kendine randevu verip kabul etmedinmi

Masallah dokturmusuztatli canavari ben canim tatli istemiyor haha ne gzl
Bnm de istemese iyi olur ramazan öncesi kilo vermiştim toplasan 2 kilo vermiştim ztn, geri aldım
Ayy evet yaa bebiş haberleri patlasın gitsinnn
Aşko ellerine sağlık senden beklemediğimiz performanslar bunlar

O nasıl bir tatlı ya muhakkak foto at olur mu
Aynen valla arada bir istek gelince yapıyorum yoksa her gün her gün bu kadar yemek mi yapılır be
Maşallah döktürmüşsün bbgm afyt şeker olsun
Teşekkür ederiim tatlı anniş

Allahııım maşşallah bas bas bağırıyo ben burdayım diye bebiş hayırlı olsun kan ver kan en yakın zamanda, sonra da bize bu ay neler yaptın nası oldu noldu onları anlat
tabikide yarın kan vermeye gidicem erkenden korkuyorum aslında ne bileyim hiç belirti yoktu kasıkta ince bi ağrı dışında

Sukurler olsun saglikla kucagina alirsin insallah canim ne zamandir istiyordunzbu ay bir sey yapmsmydn ekstra
Amin inşallah sağlıkla gelir canım biz 9 aydır istiyorduk eşimle 1 senedir korunmuştuk tabi keşke korunmaydık dedim sonradan her seferinde negatifi görünce bu ay nisanın 15 inde çatlatma iğnesi yaptırdım iğneyi olduğum akşam birliktelik oldu. Bi gün ara verdik sonrasında gün aşırı yaptık adete 2 gün kalıncada bıraktık tabi Her ilişkide ayaklarımı havaya kaldırdım yastık falan koydum iki saat boyunca hiç kalkmadım beslenmeye dikkat ettim biraz öyle oldu işte kuzu yine umutsuzdum o çizgiyi görene kadar belirti dedikleri şeyler bende hiç olmadı adet olucam sandım hep

Canım yüzdün yüzdün kuyruğuna geldin ne kadar güzel Rabbim geciktiriyorsa güzelleştiriyordur inşallah çok güzel olacak sonu

tabikide yarın kan vermeye gidicem erkenden korkuyorum aslında ne bileyim hiç belirti yoktu kasıkta ince bi ağrı dışında
Herkeste belirti olmuyoki zaten, ayy maşallah kan değerinde çok güzel çıkıcak inşallah yarın, bugün de güzel haberi senden aldık maşallah maşallah

Cok sukur canim benim nasip oldu sabrin sonu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…