Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım çok sevindim 😍 inşallah tedavin çok güzel ilerlicek ve kavuşacaksın mucizene🙏😍 inan benimde hiç ümidim yoktu bende hep paracı doktorlarla karşılaştım hep kötü şeyler duydum hiç ümidim yoktu inan tüpe başlarken.. Sonra burada kızlar sağolsun çok moral verdiler transfer oldum inan hiç idrar testi bile yapmamıştım o kadar kendimi olumsuza hazırlamıştım ama bugüne şükürler olsun 🙏 sana tek tavsiyem geçmişte yaşadığın kötü günleri unut güzel düşün güzel olsun inşallah herşey çok ama çok güzel olacak 🙏 ben inanıyorum bu tedavide mucizene kavuşacaksın 🙏😍
Canım benim tşk ederim Rabbim minnoşunu sağlıkla kucağına almayı nasip etsin 🙏inşallah canım herşey yolunda ilerlerde sevindim yarım kalmaz 🙏😊

Peki senin bu kdr kararsız olman 😂😂😂 ama yinede tatlı yapmışsın önemli olan sonu 🙈🙈😂
He bide marketteyken acaba supanglemi diye gecirdim birde Aklımdan😂😂😂 başım belada kararsızlıkta zaten biyerde bişey yiyelim edelim yanımdaki kişi başka bişey istesin aklım hep onun istediğinde kalıyo bendemi onu isteseydim diye :KK70: :KK70:

Selamlar kızlar
2 gündür bir sürüüü işim vardı yazamadım ama gelip gidip baktım
eve tıkıldığımızın iil günü nasıl gidiyor???

En sevdiğim soru bu 😍 bugün yemek yaptım hayret 😍😍 annişimi yemeğe çağırdım onun şerefine 🤣 fırında köfteli patlıcan, fırında peynirli makarna, domates çorbası, karışık kızartma ve deee salata, tatlı da şekerpare, bunların üstüne artık 1 hafta yemek yapmam 😅😅

@Ayseee1987 ayşoş senin adına çok sevindim özledik ama buraya da gel merakla bekliyoruz güzel güzel haberleriniii
Nureella Nureella hayırlı olsuuun inşallah güzel haberler duyalım
atladığım arkadaşlarım hepinizin tedavisi hayırlı olsun önümüzde şahane günler var inşallah hepiniz için heyecanlanıyorum, buralar bebek dolacak 😍😍😍
Çok saol canım inşallah Rabbim emeklerimizin karşılığını versin İnşallah 🙏😊🌺

kızlar selam yeni arkadaşlar gelmiş hoşgelmişler neler yapıyorsunuz nasılsınız ..ben zoe günler geçirdim ama geçti gibi şükür olumsuz şeylerden bahsetmek istemiyorum gelelim güzel kısma bugün doktora gittim ve tüpe başladık iğnelere Allah utandırmasın🙏😊🌺
Çok sevindimmmm, hayırlı olsun canım

Kızlarrr akşam mönüleriniz nedir?
Benim dünden meyhane pilavı ve barbunya yemeğim vardı. Bugün de mercimekli patlıcan (mualla) yaptım. Yanına cacık yapacam birazdan 😍 tatlımız yok yaparım heralde birşeyler
Ben Annemdeyim. edaecoo edaecoo sen de gel 😂güveç, pilav, salata, yoğurtlu makarna ve tatlı var

canım şöyle bişi bizimki aile aptmanı yan yana daireler ve ben bu yaz doğalgaz yaptırdım döşettim kendi daireme onlar hala soba ve pandemiden dolayı 1 bucuk yıldır köydeler hep die kaynım bekar tek kalıyor soba kurdurtmadı eve.
kayınpederimde kanser ısın tedavisi görüyor die hafta içi aşağıdalar hava soğuk olunca gündüz benim dairedeler hava iyi ise evlerindeler yemek felan benim dairede pişiyor bende çalışıyorum yemek konusunda iyi oluyor banada ama yatma anında kendi dairelerine geçiyorlar.
benim sinir oluşum ortada söz nişan yokken kızın aniden gelmesi.
kayınpederimin ona tolerans vermesi.
normal süreçte kayınvalidem le hiç sorunum olmaz anlayışlıdırda anahtar versem ona uzanırken zile basar önce öyle eve girer mesela oda kaynıma eşine laf diemediğinden arada kalıyor.
yoksa salı günü görümcem gelmiş ben işte iken haberim yoktu evimi süpürmüş ütüleri eşime sormuş onalrı yapmış yemekler yapmış bana iş yaptırmadı ki kendiside 2 aylık bebeği var memnun oldum mesela.
Ha o durumda farklı. Bizimkide aile apartmanı ve ben evlendigim yıl benimkine doğal gaz çekildi kayinvalidemlerde hep bendeler o yüzden yaşlılar diye bende yemek yaptırıyorum bende yiyip içiyorlar tabi çok yaşlı değil ama yemek ve ev işine yaşlı köy işi dersende kimse tutamaz. Büyük görümcem geldiğinde hicbirseye elini atmaz ama küçük görümcem Allah razı olsun ondan gelip yardımcı olur. Ben evde olmasam bile benim evimin aahtari kendilerinde akşam yemeklerini falan bizde yerler. Ama yardım konusu söz konusu değil tabi annemlere kalırım 2 gün falan eve gelirim ki bı bulaşık yıkanmış ama dağınık kaynimda var halbuki beraber yapabilirler. Ama bişey diyemiyorum eşim sağolsun her zaman yardımcı oluyor bana. Şeyi merak ettim hani ortada söz nişan yokken eltin olacağınin ailesi nasıl izin veriyor gelip gitmesine kayinbaban kaynina kizmasi gerek tabi öyle iş mi olurmuş bı adını koysunlar bari🤔

Kızlar selammm :)
Sabah ultrasona girdim, malesef yumişlerim istendiği kadar büyümemiş. dozajı arttırdı 200 yerine 300 vurulacağım. Pzt tekrar kontrol. Sizler kaçlık dozaj kullandınız peki?
Benim komik bir rakamdı. 150 😊doğal olarak yumurta az oldu. Hiç modunu düşmesin canım, doz artınca gelişecektir

Kızlarrr akşam mönüleriniz nedir?
Benim dünden meyhane pilavı ve barbunya yemeğim vardı. Bugün de mercimekli patlıcan (mualla) yaptım. Yanına cacık yapacam birazdan 😍 tatlımız yok yaparım heralde birşeyler
Bende kabak ekşisi ve bulgur pilavı tatlı yapmicam mısır patlatacagim canim onu çekti. Bayram hazırlıkları başladı mı sizde bayram yok ama yinede bayram havası oluyor işte biz kuru pasta ve köy kahkesi deriz biz onu yapacağız malzemeleri alıp yarın yapacaz bundan sonra bayrama kadar tatlı yok onu yesinler 😂

LaRisaCca LaRisaCca ben arefe günü regl olsam da 5.gün pazar oluyor. Yani her halükarda hazirana kalmış oluyorum. Moralimi bozmayacağım ama. O zamana kadar da tez nerdeyse bitmiş olacak. Tiktok ta Hayriye anne var neyse moralimi bozmayalım diyor ya benimki de o :KK70:
Aa tedavimi erteleniyo. Bir iki gün geciktirici kullansam olmazmı acaba bi zararı olurmu🙄

LaRisaCca LaRisaCca ben arefe günü regl olsam da 5.gün pazar oluyor. Yani her halükarda hazirana kalmış oluyorum. Moralimi bozmayacağım ama. O zamana kadar da tez nerdeyse bitmiş olacak. Tiktok ta Hayriye anne var neyse moralimi bozmayalım diyor ya benimki de o :KK70:
5. Gün çağırmıyor ki 3. Gün değil mi? 🙄 ben de regl oldum. Geçen kesin hamileyim falan dediğim ağrılarım için yumurtlama olabilir demişti, yumurtlama niye 10 Gün sürsün ki🤦‍♀️ bu ay femara gibi bir şey içmek istiyorum ama vücudu biraz kendi haline bırakmak da istiyorum sizce ne yapayım? LaRisaCca LaRisaCca C Capanin Gururu Teyom

Bize doktor igneden sonra 36. Saatte iliski olsun dedi sabahin 7 sine denk geldi zar zor kalktik ta yaptik😂😂 sonra 2-3gun sonra yine sabahin 7 sine denk geldi esimle o kadar isteksiziz ki uyandik ama hic halimiz yok sonra geri uyumusuz
Yapamadik😂 ama ben o ay hamile kaldim:) yani olacagi varsa oluyor
😂😂Valla canım aynen Allah ın takdiri yani 😂😂adam zaten işe gidiyor acele acele sabah sabah zor oluyor 👍😂😂😘

Kuzuş 3.günü yada 2.günü çağırıyorlar 5. Günü degl

X