Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Afyt olsun bbgmmm sen de hep bnm sevdiğim yemkler oluyo çağırsana beni 😂😂🙈🤗 bnde fırında kuşbaşı etli türlü pilav çorba salata ve içli köfte var beybi
Ohhh ellerin dert görmesin canım Afiyet olsun ❤️ canım davete ihtiyacın mı var çık çık gel 😁
Kız oldumu hiç bilmiyorumki. Tavada ıslak kek deniyim demiştim. Markete gittim geldim baktımm yumurta yok almayı unutmuşum😂 sonra sütlü irmiğe çevirdim dedim üstüne dondurucudan vişne çıkarır sos yaparım. Sonra nolduysa ondan da vazgecip tavuk göğsü yaparken buldum kendimi. Onunda şekerini atmayı unutmuşum kaynamaya başlıyodu şekeri attım 😂😂😂😂
😂😂😂 Olsun sonuçta sizde bugün bir tatlı var bizde yok
Ben Annemdeyim. edaecoo edaecoo sen de gel 😂güveç, pilav, salata, yoğurtlu makarna ve tatlı var
Yine yırtmışsın hadi iyisin 😂
LaRisaCca LaRisaCca ben arefe günü regl olsam da 5.gün pazar oluyor. Yani her halükarda hazirana kalmış oluyorum. Moralimi bozmayacağım ama. O zamana kadar da tez nerdeyse bitmiş olacak. Tiktok ta Hayriye anne var neyse moralimi bozmayalım diyor ya benimki de o :KK70:
Kuzucum eğer uzun protokolse zaten iğne vurcaklar ya o yüzden dert etme 🤗
Bende kabak ekşisi ve bulgur pilavı tatlı yapmicam mısır patlatacagim canim onu çekti. Bayram hazırlıkları başladı mı sizde bayram yok ama yinede bayram havası oluyor işte biz kuru pasta ve köy kahkesi deriz biz onu yapacağız malzemeleri alıp yarın yapacaz bundan sonra bayrama kadar tatlı yok onu yesinler 😂
Ellerine sağlık canım benim 🤗 ben burda kömbe derler hiç kendi kendime yapmadım ama hazır alırım her zaman
5. Gün çağırmıyor ki 3. Gün değil mi? 🙄 ben de regl oldum. Geçen kesin hamileyim falan dediğim ağrılarım için yumurtlama olabilir demişti, yumurtlama niye 10 Gün sürsün ki🤦‍♀️ bu ay femara gibi bir şey içmek istiyorum ama vücudu biraz kendi haline bırakmak da istiyorum sizce ne yapayım? LaRisaCca LaRisaCca C Capanin Gururu Teyom
Kuzum ben histeroskopi den sonra 6 ay kendim denedim hatta temmuz-şubat diyelim .. olmayınca tüpe başladım sana da öneririm inşallah olur da paran cebinde kalır canım
Gebelik testi yaptım 😢😍😍
Canımmm maşallahhh ben burdayım diyor,el sallıyor yavrucak 🤗❤️ yarın kan testinde değerin yüksek çıkacak çünkü kopkoyu . Qllah sağlıkla kucağına aldırsın

Yemeği pişirdikten sonra balkonu yıkadım, ev süpürülüp silindi, wc ler banyo yıkandı. Paspasları makineye attım. Toz alamadım pertim çıktı. Onu da yarın alırım artık. Duş alıp yatağa uzancam kocim meyvemi getirsin sonra uyurum bayılacam galiba 😑

Canımmm maşallahhh ben burdayım diyor,el sallıyor yavrucak 🤗❤️ yarın kan testinde değerin yüksek çıkacak çünkü kopkoyu . Qllah sağlıkla kucağına aldırsın
Miniğim annesiyle kavuştu sonunda Ya ne güzel mesajlar alıyorum ben böyle 😍 kaç çıkar acaba 🤗

Yemeği pişirdikten sonra balkonu yıkadım, ev süpürülüp silindi, wc ler banyo yıkandı. Paspasları makineye attım. Toz alamadım pertim çıktı. Onu da yarın alırım artık. Duş alıp yatağa uzancam kocim meyvemi getirsin sonra uyurum bayılacam galiba 😑
Yine mi iş yaptın Allah aşkına beni deli etme 😡😡 biraz Durul istersen yitirrrr

Ohhh ellerin dert görmesin canım Afiyet olsun ❤️ canım davete ihtiyacın mı var çık çık gel 😁

Ellerine sağlık canım benim 🤗 ben burda kömbe derler hiç kendi kendime yapmadım ama hazır alırım her zaman

Kuzum ben histeroskopi den sonra 6 ay kendim denedim hatta temmuz-şubat diyelim .. olmayınca tüpe başladım sana da öneririm inşallah olur da paran cebinde kalır canım

Adet dönemi geleceksin dedi canım. Güç olmasın geç olsun.

Bunlarin banyo haric digerlerini benimde yapmis olmammmmm😂 sozde hicbirsey yapmicaktim bide cam sildim bide adamlar geldi oturma odamin koltugunu yikadilar pertim bendeee ama simdi balkon keyff yapiyorum

Ha o durumda farklı. Bizimkide aile apartmanı ve ben evlendigim yıl benimkine doğal gaz çekildi kayinvalidemlerde hep bendeler o yüzden yaşlılar diye bende yemek yaptırıyorum bende yiyip içiyorlar tabi çok yaşlı değil ama yemek ve ev işine yaşlı köy işi dersende kimse tutamaz. Büyük görümcem geldiğinde hicbirseye elini atmaz ama küçük görümcem Allah razı olsun ondan gelip yardımcı olur. Ben evde olmasam bile benim evimin aahtari kendilerinde akşam yemeklerini falan bizde yerler. Ama yardım konusu söz konusu değil tabi annemlere kalırım 2 gün falan eve gelirim ki bı bulaşık yıkanmış ama dağınık kaynimda var halbuki beraber yapabilirler. Ama bişey diyemiyorum eşim sağolsun her zaman yardımcı oluyor bana. Şeyi merak ettim hani ortada söz nişan yokken eltin olacağınin ailesi nasıl izin veriyor gelip gitmesine kayinbaban kaynina kizmasi gerek tabi öyle iş mi olurmuş bı adını koysunlar bari🤔
Canım elti adayı nasıl ailesi nvar napar ne eder hiç bilmyiırm ilgilenmiyorum da.
Kayınvalidemler köyde iken gelir kalır gider bizimki onda kalır ve ben eşimle sadece bunlar yüzünden hep tartışma yaşamışımdır.
Kaynım değişik insandır kayınpederim bile ona laf diemez kolayca dese 1 hafta eve gelmez tlfları açmaz

Hemen bi kuşun bacağına bağlayıp 4 dilim gönderiyorum :21:
çok yorma kendinii 🤗

Miniğim annesiyle kavuştu sonunda Ya ne güzel mesajlar alıyorum ben böyle 😍 kaç çıkar acaba 🤗
Hayırlısı olsun sağlıkla gelsin😍 benim bi arkadaşımın testi böyle cıkmıştı ertesi gün doktora gittiğünde keseyi görmüştü 🤭🤗

X