Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Selamlar kızlar
2 gündür bir sürüüü işim vardı yazamadım ama gelip gidip baktım
eve tıkıldığımızın iil günü nasıl gidiyor???

En sevdiğim soru bu 😍 bugün yemek yaptım hayret 😍😍 annişimi yemeğe çağırdım onun şerefine 🤣 fırında köfteli patlıcan, fırında peynirli makarna, domates çorbası, karışık kızartma ve deee salata, tatlı da şekerpare, bunların üstüne artık 1 hafta yemek yapmam 😅😅

@Ayseee1987 ayşoş senin adına çok sevindim özledik ama buraya da gel merakla bekliyoruz güzel güzel haberleriniii
Nureella Nureella hayırlı olsuuun inşallah güzel haberler duyalım
atladığım arkadaşlarım hepinizin tedavisi hayırlı olsun önümüzde şahane günler var inşallah hepiniz için heyecanlanıyorum, buralar bebek dolacak 😍😍😍
Masallah dokturmusuz😍😄tatli canavari ben canim tatli istemiyor haha ne gzl😂

kızlar selam yeni arkadaşlar gelmiş hoşgelmişler neler yapıyorsunuz nasılsınız ..ben zoe günler geçirdim ama geçti gibi şükür olumsuz şeylerden bahsetmek istemiyorum gelelim güzel kısma bugün doktora gittim ve tüpe başladık iğnelere Allah utandırmasın🙏😊🌺
Yaaaaaa yuppppiiiiiii youuuu çok güzel bir haber bu çok sevndm cnm inşallah hemencecik gelir bebişin sana bu sfer rabbim utandırmasın ❣️💋

C Capanin Gururu Teyom edaecoo edaecoo kızlar nasılsınız herşey yolundamı yasaklae sizde geçerlimi çalışıyormusunuz
Bn çalışıyorum kuzuş normalde izin yoktu bana ama bugün müdürüm insafa geldi ve bana hamile oldugum için Bi var Bi yok gel dedi haftaya 2 gün işe gidicm tek 🤗🤗 sn nasılsın kötü günlerin geçmesine çok çok sevndm bbgm

kızlar selam yeni arkadaşlar gelmiş hoşgelmişler neler yapıyorsunuz nasılsınız ..ben zoe günler geçirdim ama geçti gibi şükür olumsuz şeylerden bahsetmek istemiyorum gelelim güzel kısma bugün doktora gittim ve tüpe başladık iğnelere Allah utandırmasın🙏😊🌺
Canım çok sevindim 😍 inşallah tedavin çok güzel ilerlicek ve kavuşacaksın mucizene🙏😍 inan benimde hiç ümidim yoktu bende hep paracı doktorlarla karşılaştım hep kötü şeyler duydum hiç ümidim yoktu inan tüpe başlarken.. Sonra burada kızlar sağolsun çok moral verdiler transfer oldum inan hiç idrar testi bile yapmamıştım o kadar kendimi olumsuza hazırlamıştım ama bugüne şükürler olsun 🙏 sana tek tavsiyem geçmişte yaşadığın kötü günleri unut güzel düşün güzel olsun inşallah herşey çok ama çok güzel olacak 🙏 ben inanıyorum bu tedavide mucizene kavuşacaksın 🙏😍

Hayirli olsun insallah hayirli haberlerini alalik bu ay😍

Yaaaaaa yuppppiiiiiii youuuu çok güzel bir haber bu çok sevndm cnm inşallah hemencecik gelir bebişin sana bu sfer rabbim utandırmasın ❣️💋
Ya şükür canım çok sevinçliyim çünkü az daha gidemiyordum izin alamadım sistem kapalıydı saatlerce arıyoruz arıyoruz kimseye ulaşamadık eşim bıraktı yok olmuor sabah birdaha şansımızı denedik ve zar zor izin aldık inşallah canım güzel şeyler olsun Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin hepimize 🌺🌺

Oy bebelerin de olacak 🤗 en kısa zamanda

Ohhh yan gel yat ben de yemek yaptım şimdi

Amannn bak sen şu minnoşa anneyi telaşlandırdı 😁 aman iyi olun da ,çok sevindim canım🤗

Canım benim rabbim zorunu kolay etsin inşallah 🤗 biz de işte büyüyoruz, senle birlikte @ZarifKugu u da tedaviye başladı ve @Nm88326 🤗 mayısta teo da başlıyor. H halleycik histeroskopi oldu. @melinda- nın oğluşu olacak @Ayseee1987 iranda 15 gün sonra tüp için doktora gidecek. Mayısta patlama var 😁 Skrkz17 Skrkz17 ikiz hamile hamd olsun darısı size @coconatt histeroskopi olacak @Halfteacher aşılama aşamasında @yengec4 iğnenin 8. Gününde klomende öyle işte

Canımmm çok sevindim 🤗 rabbim insallah doğru insanlarla karşılaştırsın doğru kapılara çıkarsın hepimizi sürecin tek seferde olsun sağlıkla kucağına al inşallah 🤗

Rica ederim canım heyecanını paylaşmak için sabırsızlanıyorduk 🤗
İnşallahh 🤗😍😍

Kızlarrr akşam mönüleriniz nedir?
Benim dünden meyhane pilavı ve barbunya yemeğim vardı. Bugün de mercimekli patlıcan (mualla) yaptım. Yanına cacık yapacam birazdan 😍 tatlımız yok yaparım heralde birşeyler
Benimde barbunya birde yoğurtlu makarna var. Salata ve yılan hikayesine dönen tatlı yaptım yalancı tavuk göğsü😂😂😂

Selamlar kızlar

En sevdiğim soru bu 😍 bugün yemek yaptım hayret 😍😍 annişimi yemeğe çağırdım onun şerefine 🤣 fırında köfteli patlıcan, fırında peynirli makarna, domates çorbası, karışık kızartma ve deee salata, tatlı da şekerpare, bunların üstüne artık 1 hafta yemek yapmam 😅😅

@Ayseee1987 ayşoş senin adına çok sevindim özledik ama buraya da gel merakla bekliyoruz güzel güzel haberleriniii
atladığım arkadaşlarım hepinizin tedavisi hayırlı olsun önümüzde şahane günler var inşallah hepiniz için heyecanlanıyorum, buralar bebek dolacak 😍😍😍
Ayy evet yaa 😍😍😍 bebiş haberleri patlasın gitsinnn
Aşko ellerine sağlık senden beklemediğimiz performanslar bunlar 😂
Benimde barbunya birde yoğurtlu makarna var. Salata ve yılan hikayesine dönen tatlı yaptım yalancı tavuk göğsü😂😂😂
O nasıl bir tatlı ya muhakkak foto at olur mu 🤗

Kızlarrr akşam mönüleriniz nedir?
Benim dünden meyhane pilavı ve barbunya yemeğim vardı. Bugün de mercimekli patlıcan (mualla) yaptım. Yanına cacık yapacam birazdan 😍 tatlımız yok yaparım heralde birşeyler
Afyt olsun bbgmmm sen de hep bnm sevdiğim yemkler oluyo çağırsana beni 😂😂🙈🤗 bnde fırında kuşbaşı etli türlü pilav çorba salata ve içli köfte var beybi

Ayy evet yaa 😍😍😍 bebiş haberleri patlasın gitsinnn
Aşko ellerine sağlık senden beklemediğimiz performanslar bunlar 😂

O nasıl bir tatlı ya muhakkak foto at olur mu 🤗
Kız oldumu hiç bilmiyorumki. Tavada ıslak kek deniyim demiştim. Markete gittim geldim baktımm yumurta yok almayı unutmuşum😂 sonra sütlü irmiğe çevirdim dedim üstüne dondurucudan vişne çıkarır sos yaparım. Sonra nolduysa ondan da vazgecip tavuk göğsü yaparken buldum kendimi. Onunda şekerini atmayı unutmuşum kaynamaya başlıyodu şekeri attım 😂😂😂😂

Selamlar kızlar

Maşallah döktürmüşsün bbgm afyt şeker olsun 🤗🤗

Kız oldumu hiç bilmiyorumki. Tavada ıslak kek deniyim demiştim. Markete gittim geldim baktımm yumurta yok almayı unutmuşum😂 sonra sütlü irmiğe çevirdim dedim üstüne dondurucudan vişne çıkarır sos yaparım. Sonra nolduysa ondan da vazgecip tavuk göğsü yaparken buldum kendimi. Onunda şekerini atmayı unutmuşum kaynamaya başlıyodu şekeri attım 😂😂😂😂
Peki senin bu kdr kararsız olman 😂😂😂 ama yinede tatlı yapmışsın önemli olan sonu 🙈🙈😂

X