Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzum geldik kontrolden. Yalancı sancı değilmiş bebek tekrar dönmüş kafa yukarda minnoş durmuyor yerinde

Sağol canım inşallah. Evet hergün olunca zorlanıyor insan bu da can yani görev gibi oluyor her gün.. hem spermler dediğin gibi kaliteli olsun
Bize doktor igneden sonra 36. Saatte iliski olsun dedi sabahin 7 sine denk geldi zar zor kalktik ta yaptik sonra 2-3gun sonra yine sabahin 7 sine denk geldi esimle o kadar isteksiziz ki uyandik ama hic halimiz yok sonra geri uyumusuz
Yapamadik ama ben o ay hamile kaldim:) yani olacagi varsa oluyor

allah birdaha uğratmasın zor günleri inşallah Tedavinde su gibi akıp geçsin hemen güzel sonucu alasın

Evett bari böyle bebem olsun
Oy bebelerin de olacak en kısa zamanda
Ben de dinleniom fistik uyudu annem yemek yapio esim evde canli ders
Ohhh yan gel yat ben de yemek yaptım şimdi
Kuzum geldik kontrolden. Yalancı sancı değilmiş bebek tekrar dönmüş kafa yukarda minnoş durmuyor yerinde
Amannn bak sen şu minnoşa anneyi telaşlandırdı aman iyi olun da ,çok sevindim canım
Kuzucum biraz zor günler geçirdim siteye hiç giremedim nasılsınız neler yapıyoesunuz bakalım
Canım benim rabbim zorunu kolay etsin inşallah biz de işte büyüyoruz, senle birlikte Ballikko u da tedaviye başladı ve Nm88326 mayısta teo da başlıyor. H halleycik histeroskopi oldu. melinda- nın oğluşu olacak Ayseee1987 iranda 15 gün sonra tüp için doktora gidecek. Mayısta patlama var Skrkz17 ikiz hamile hamd olsun darısı size coconatt histeroskopi olacak S Spagetti bolonez aşılama aşamasında yengec4 iğnenin 8. Gününde klomende öyle işte
Canımmm çok sevindim rabbim insallah doğru insanlarla karşılaştırsın doğru kapılara çıkarsın hepimizi sürecin tek seferde olsun sağlıkla kucağına al inşallah
Kuzucum seni merak ettirdiğim için özür dilerim kendimi iyi hissetmeden gelmek istemedim ama şimdi iyiyim sen nasılsın bakalım minnoşların nasıl
Rica ederim canım heyecanını paylaşmak için sabırsızlanıyorduk

Selamlar kızlar
2 gündür bir sürüüü işim vardı yazamadım ama gelip gidip baktım
eve tıkıldığımızın iil günü nasıl gidiyor???
En sevdiğim soru bu bugün yemek yaptım hayret annişimi yemeğe çağırdım onun şerefine fırında köfteli patlıcan, fırında peynirli makarna, domates çorbası, karışık kızartma ve deee salata, tatlı da şekerpare, bunların üstüne artık 1 hafta yemek yapmam

Ayseee1987 ayşoş senin adına çok sevindim özledik ama buraya da gel merakla bekliyoruz güzel güzel haberleriniii
Nureella hayırlı olsuuun inşallah güzel haberler duyalım
atladığım arkadaşlarım hepinizin tedavisi hayırlı olsun önümüzde şahane günler var inşallah hepiniz için heyecanlanıyorum, buralar bebek dolacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…