Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
canım şöyle bişi bizimki aile aptmanı yan yana daireler ve ben bu yaz doğalgaz yaptırdım döşettim kendi daireme onlar hala soba ve pandemiden dolayı 1 bucuk yıldır köydeler hep die kaynım bekar tek kalıyor soba kurdurtmadı eve.
kayınpederimde kanser ısın tedavisi görüyor die hafta içi aşağıdalar hava soğuk olunca gündüz benim dairedeler hava iyi ise evlerindeler yemek felan benim dairede pişiyor bende çalışıyorum yemek konusunda iyi oluyor banada ama yatma anında kendi dairelerine geçiyorlar.
benim sinir oluşum ortada söz nişan yokken kızın aniden gelmesi.
kayınpederimin ona tolerans vermesi.
normal süreçte kayınvalidem le hiç sorunum olmaz anlayışlıdırda anahtar versem ona uzanırken zile basar önce öyle eve girer mesela oda kaynıma eşine laf diemediğinden arada kalıyor.
yoksa salı günü görümcem gelmiş ben işte iken haberim yoktu evimi süpürmüş ütüleri eşime sormuş onalrı yapmış yemekler yapmış bana iş yaptırmadı ki kendiside 2 aylık bebeği var memnun oldum mesela.

yok canım normal araçla 30 dk servisle 45 dk yürürsem akşama gelirim işe heralde tek yürüyüş mesafem evden servis durağına kadar olan max. 8 dk.

Aminn canim insallah valla bende unutmustm da annemin mesajiyla hatrladim kocam beyde cikms karantina gunu hediye aramis bakmis heryer kapali pasta alms tam bulmusuz birbirini ya aksam icinse henuz hiiic bir fikrim yok suan hala sil cilala parlat modundayim olmazsa gece yaparim bi kutlama

Buraya atmayacaz heralde
yok canım normal araçla 30 dk servisle 45 dk yürürsem akşama gelirim işe heralde tek yürüyüş mesafem evden servis durağına kadar olan max. 8 dk.
Abo uzakmış yürüme bacım vazgeçtim
Tencere kapak
Mutlu yıllar olsun canım

Geçenlerde marketten bitki yetiştirme kiti olarak almıştım bunu. Eki Görüntüle 2838114 Böyle büyüdüğünü görmek çok hoşuma gidiyo gidip gelip bakıyorum
Bebek gibi değil mi
Tabiki de çok güzelsinnn her yaşta hatta şimdi birde annelik güzelliği geldi
Ay kuzum benim o senin güzelliğin
Kizlar napiyonuz
Sıkıntıdan bayılmak üzereyim canım sen napıyosun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…