Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
bende ona kızıyorum. çalışan insanlarız sonuçta helede gebelik hali ne nerde çıkardım bazen ben bile kendime hayret ediyorum o yüzden anlayış
İnanki ocağı 3 gündür silmiyordum , elimi kaldıracak halim yoktu, bugün sildim. Olabiliyor yani insanlık hali

Yaa ne güzel hiç beklenmedik bir şekilde sürpriz olmuş sana Benim de işte dün adet olmam gerekiyordu bu sabah yaptım baya T kopkoyu çıktı onun öncesinde biraz su içmiştim etki eder mi bilemiyorum kız kardeşinede sanada hayırlı uğurlu olsun 🤗
sen tekrar testin varsa akşam üzeri niyetli isen tekrar dene değilsen sıvı alma öyle dene çok merak ettim.
sağol inşallah herkesin kucakları dolar.

Evet kuzum bana yetmedi, yeterince büyümemişler, doz arttırdı işte.. bakalım inş büyürler. Ama şuna sevindim pazartesi kontrolümde sağda 2 solda 4 yumişim vardı, Cuma yani bugün sağda 2 solda 5 yumişim var... :dua: Çok şükür.
Benim de o civardaydı canım. Önemli olan sayısı değil kalitesi 🤗 inşallah kaliteli 5. Güne giden güzel embriyoların olur

Benim de o civardaydı canım. Önemli olan sayısı değil kalitesi 🤗 inşallah kaliteli 5. Güne giden güzel embriyoların olur
İnşallah canım, tek duam bu embriyoların oluşması ve tutması :dua: :KK36:
LaRisaCca LaRisaCca cığım, canım çok kahve çekiyor 2 haftadır içmiyorum. İçebilir miyim bu süreçte?

kesinlikle ki ben ağırlaştım kasıklarım felan baya ağrı olmaya başladı.
Çok normal. Hiçbirşey yapmasan bile hormonal olarak yorgunsun.
İşte tepki göstermeyince önünü alamıyorsun
İnşallah canım, tek duam bu embriyoların oluşması ve tutması :dua: :KK36:
LaRisaCca LaRisaCca cığım, canım çok kahve çekiyor 2 haftadır içmiyorum. İçebilir miyim bu süreçte?
Benim doktorum hiçbirşey yasaklamadı özelliklr kahveyi sordum herşeyi yiyip içebilirsin dedi. Bence canın çok istiyorsa 1 tane iç canım 🥰 Afiyet olsun

Benim doktorum hiçbirşey yasaklamadı özelliklr kahveyi sordum herşeyi yiyip içebilirsin dedi. Bence canın çok istiyorsa 1 tane iç canım 🥰 Afiyet olsun
Teşekkür ederim kuzum, keşke hep beraber içebilsek :KK36:
Peki bu dönemde neler yedin içtin kuzum?

Aynen öyle Rabbim nasip etsin bu ay inşallah tüm isteyenlere. Her ay bu ay olsun bu ay olsun demekten mecalim kalmadı ama Rabbim aratmasın daha fazla :dua:
İnşallah canım benim yumurtamda geç büyüdü bu ay eyvah dedim bu ay boşa geçecek ama çokta beklemedi yine çok şükür

aynen canım. hele ki duydum 1 akrabadan 35 haftalıkken dktor kontrolinde bebek kalp atışı zayıflamış anne gebelik zehirlemesi başlangıcına geçmiş ani sezeryanla 23 nisan doğum yapmış. bebek hala hastande bu şişmekte beni korkutmaya başladı. ev iş arası hareketsizlik çok kötü

Ramazan ilk günüde aynısını yaptılar ben hariç herkes biliyordu o an kayınpederime kadar hepsine kız gidince saydım davet edecekseniz kendi evinizde ağırlayın ne nişan ne söz aldınız kızı die. siz kızlarınızı gödnerir misiniz az adap dedim eşimle de 2 gün trip attım..
Akşamda geldi saydığım halde bu sefer kimsenin haberi yokken iftara 20 dk kala geldiler. kayınvalidem eşimi arıyor masayı sizde kurduk ama geldiler napalım eşimde yine trip var desene deyip kapatmış tlfu :KK70:masa da da eşim dedi misafirleriniz hep evinizde die. artık anladılar mı b,lmem
Ay aynı benimkiler gibiymis sizinkiler de her misafirleri bizde gorumcelerim gelir bizde hepsini bizde ağırlıyoruz sinir oluyorum bazen hadi gorumcelerim neyse neyde kendi misafirleri gelince al yukarı çıkart bari napim bende eşimin hatrına susuyorum evinde yemek yapan alan yok diye kalkıp yemek yapmaz kv biliyorum bişey diyemiyorum o yüzden bu konuda bana dua edin ya çekip gidelim buadan biran önce tayinimiz ciksinda. Seninkiler hele sen hamilesin bari onu düşünsün yani bu ne Allah hidayet versin hepsine

Son düzenleme:
Önce güzellikle söyle baktın olmuyor korkutursun 😂

Sen en iyisi söyleme kuzucum 😂
Ahhh karış şimdi konuşmamız ;
Burnum akıyor usuttum mu acaba ?
- Yok hamileliğin ilk belirtisi olabilir 😁😁😁
Bı git Allah aşkına ne desem hamileliğe yoruyorsun 😁😁😁
Adama bişi diyemiyorum yaa 😁

Teşekkür ederim kuzum, keşke hep beraber içebilsek :KK36:
Peki bu dönemde neler yedin içtin kuzum?
Canım protein ağırlıklı beslenmeye çalıştım folik asit takviyemi ihmal etmedim hergün muhakkak yürüyüş yaptım ohss olmamak için. Bol su tükettim. Abur cubur ve hazır içeceklerden uzak durdum. Başka da birşey yapmadım. Rutin hayatıma devam ettim bemi mutlu eden şeyleri yaptım 🤗
aynen canım. hele ki duydum 1 akrabadan 35 haftalıkken dktor kontrolinde bebek kalp atışı zayıflamış anne gebelik zehirlemesi başlangıcına geçmiş ani sezeryanla 23 nisan doğum yapmış. bebek hala hastande bu şişmekte beni korkutmaya başladı. ev iş arası hareketsizlik çok kötü
Canım Allah korusun öyle şeyler getirme aklına. İş yeri eve yürüme mesafesinde ise yürüsen ya keşke
Ahhh karış şimdi konuşmamız ;
Burnum akıyor usuttum mu acaba ?
- Yok hamileliğin ilk belirtisi olabilir 😁😁😁
Bı git Allah aşkına ne desem hamileliğe yoruyorsun 😁😁😁
Adama bişi diyemiyorum yaa 😁
😂😂😂 Komedisiniz vallahi

X