Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kısmet hayatım inşallah bu ayki denemende gebe kalırsın

Ahahah bence de bence de yap

Kuzucum hoşgeldin hadi bu defa inşallah olsun gün aşırı değerlendir kuzucum bu defa da böyle yapinşallah

Kısmet hayatım inşallah bu ayki denemende gebe kalırsın

Ahahah bence de bence de yap

Kuzucum hoşgeldin hadi bu defa inşallah olsun gün aşırı değerlendir kuzucum bu defa da böyle yap
İnşallah canım yöntem gün aşırı olacak,

Gün aşırı yani sabaha karşı mı olacak 5 6 civarı. Bende hiç öyle denemedim ama gece 3 4 gibi denedigimiz oldu sonrada baygın gibi yatıyorum zaten
Yok normal gece 11-12 belki bazen daha bile erken oluyor canım ama sabah daha aktif oluyormuş aslında sabah denemek lazım belki öyle denerim haftasonuna denk geliyor iyi olur.. Gece olunca hiç kalkmadan yatmaya çaba gösteriyorum ama sabah olursa kalmam gerekecek bilemedim duruma göre bakıcam

Canim insallah hamile kalirsin bu ay. Bence kendi fikrim gün asiri daha iyi. Hergun olunca hem sperm kalitesi azaliyor hemde insanin cani hic istemiyor bıkıyor
Sağol canım inşallah. Evet hergün olunca zorlanıyor insan bu da can yani görev gibi oluyor her gün.. hem spermler dediğin gibi kaliteli olsun

Bende onun icin gece yatıyorum diye gece oluyor bide sabah uyanık olamıyorum o saatte. Benimki gece 12 den sonra oluyor normalde

Ramazan ilk günüde aynısını yaptılar ben hariç herkes biliyordu o an kayınpederime kadar hepsine kız gidince saydım davet edecekseniz kendi evinizde ağırlayın ne nişan ne söz aldınız kızı die. siz kızlarınızı gödnerir misiniz az adap dedim eşimle de 2 gün trip attım..
Akşamda geldi saydığım halde bu sefer kimsenin haberi yokken iftara 20 dk kala geldiler. kayınvalidem eşimi arıyor masayı sizde kurduk ama geldiler napalım eşimde yine trip var desene deyip kapatmış tlfu masa da da eşim dedi misafirleriniz hep evinizde die. artık anladılar mı b,lmem

Omur-un Hatunu böyle öğrendi canım yazar birazdan
Taaaa konu başına kadar gittim
Tatlikavun ben regl günü gelmeden ovilasyon testinde pik gördüm ki bende pco vardı baya uğraşlar oldu ansızın hiç umudumuzun olmadığı hatta yumurtlama anında pik görmeden 1 gün öncesi sadece değerlendirmemiz olmuştu.
ovilasyonda pik görünce yarınsı gün hemen hem kan testi hem de kit lerde onaylattım bebişimin oluşunu.
inşallah sende benim gibisindir.
haa ek bilgi kız kardeşimde regl günden önce ovilasyonda öğrendi

Tunaydin gencler karantinanin ilk gunu evde temizlik yaparak evlilik yildonumu kutluyorum ne guzel diiiiimi
Amannn evlilik yıl dönümün mü kız? Nice mutlu senelere inşallah güle güle kirlet evini. Ne yemek yapcan akşama
Valla helal olsun kimse bana zırt diye gelemez. Evim müsait olmayabilir herşey olabilir yani.
Düşük yaptıktan sonra neyleyim öyle tedaviyi. Ben bidaha sorayım bu işi olmazsa
İşte ben aynı haftada tekrarlayan düşükler yapınca araştırılmaya yönlendirildim ya.. dr hep iç hacim büyük bebek rahatlıkla yetişir, böyle doğum yapan hastalarım oldu demişti. Ama ben yapamadım..

Yaa ne güzel hiç beklenmedik bir şekilde sürpriz olmuş sana Benim de işte dün adet olmam gerekiyordu bu sabah yaptım baya T kopkoyu çıktı onun öncesinde biraz su içmiştim etki eder mi bilemiyorum kız kardeşinede sanada hayırlı uğurlu olsun

Kızlar selammm :)
Sabah ultrasona girdim, malesef yumişlerim istendiği kadar büyümemiş. dozajı arttırdı 200 yerine 300 vurulacağım. Pzt tekrar kontrol. Sizler kaçlık dozaj kullandınız peki?
Selam canımıniçi
Kuzum ben merional ve fostimon vuruyordum toplam 300 ünite. 1 hafta yetmedi bana da toplam 10 gün vurdum

bende ona kızıyorum. çalışan insanlarız sonuçta helede gebelik hali ne nerde çıkardım bazen ben bile kendime hayret ediyorum o yüzden anlayış

Selam canımıniçi
Kuzum ben merional ve fostimon vuruyordum toplam 300 ünite. 1 hafta yetmedi bana da toplam 10 gün vurdum
Evet kuzum bana yetmedi, yeterince büyümemişler, doz arttırdı işte.. bakalım inş büyürler. Ama şuna sevindim pazartesi kontrolümde sağda 2 solda 4 yumişim vardı, Cuma yani bugün sağda 2 solda 5 yumişim var... Çok şükür.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…