Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yok aşkım hiç görüşmedik 🤔

Selam canım, @damlacik88 in oğlunda da anne karnında iken kist görüldü fakat bir sonraki kontrolde geçmişti dr geçici demişti üzülme çok kişi yaşıyor bunu hatta yanılmıyorsam @muallimezz de de olmştu galiba

Ohh Afiyet olsun canım 💛
Ben de artan pirinç pilavından kadın budu köfte ve yayla çorbası yaptım baya lezzetli oluyormuş ilk deneyişim

Canımm biz de özledik nerdesin Allaşkına 🤗 ben tedaviye başladığını düşünmüştüm,demek erteledin. Üzülme çünkü ilacın etkisi ertesi ayda da sürüyor ovü ile inşallah bu ay gebe kalırsın 🤗

Ohh süper yapmışsın hadi inşallah bu ay gebe kalırsın 🤗

Amann 😁 suni sancı almış biri olarak söylüyorum, doğunca herşey o an bitiyor, bir daha olsa bir daha yaparım diyorsun
Kuzum geldik kontrolden. Yalancı sancı değilmiş bebek tekrar dönmüş kafa yukarda 😂😂 minnoş durmuyor yerinde 🙈

Sağol canım inşallah. Evet hergün olunca zorlanıyor insan bu da can yani 😂görev gibi oluyor her gün.. hem spermler dediğin gibi kaliteli olsun👍😘
Bize doktor igneden sonra 36. Saatte iliski olsun dedi sabahin 7 sine denk geldi zar zor kalktik ta yaptik😂😂 sonra 2-3gun sonra yine sabahin 7 sine denk geldi esimle o kadar isteksiziz ki uyandik ama hic halimiz yok sonra geri uyumusuz
Yapamadik😂 ama ben o ay hamile kaldim:) yani olacagi varsa oluyor

kızlar selam yeni arkadaşlar gelmiş hoşgelmişler neler yapıyorsunuz nasılsınız ..ben zoe günler geçirdim ama geçti gibi şükür olumsuz şeylerden bahsetmek istemiyorum gelelim güzel kısma bugün doktora gittim ve tüpe başladık iğnelere Allah utandırmasın🙏😊🌺
allah birdaha uğratmasın zor günleri inşallah🙏🏼 Tedavinde su gibi akıp geçsin hemen güzel sonucu alasın 🤗❤️❤️

Evett bari böyle bebem olsun 😂😂😂
😘😘🤗🤗
Oy bebelerin de olacak 🤗 en kısa zamanda
Ben de dinleniom fistik uyudu annem yemek yapio esim evde canli ders😂
Ohhh yan gel yat ben de yemek yaptım şimdi
Kuzum geldik kontrolden. Yalancı sancı değilmiş bebek tekrar dönmüş kafa yukarda 😂😂 minnoş durmuyor yerinde 🙈
Amannn bak sen şu minnoşa anneyi telaşlandırdı 😁 aman iyi olun da ,çok sevindim canım🤗
Kuzucum biraz zor günler geçirdim siteye hiç giremedim nasılsınız neler yapıyoesunuz bakalım
Canım benim rabbim zorunu kolay etsin inşallah 🤗 biz de işte büyüyoruz, senle birlikte Ballikko Ballikko u da tedaviye başladı ve Nm88326 Nm88326 🤗 mayısta teo da başlıyor. H halleycik histeroskopi oldu. melinda- melinda- nın oğluşu olacak Ayseee1987 Ayseee1987 iranda 15 gün sonra tüp için doktora gidecek. Mayısta patlama var 😁 Skrkz17 Skrkz17 ikiz hamile hamd olsun darısı size coconatt coconatt histeroskopi olacak S Spagetti bolonez aşılama aşamasında yengec4 yengec4 iğnenin 8. Gününde klomende öyle işte
kızlar selam yeni arkadaşlar gelmiş hoşgelmişler neler yapıyorsunuz nasılsınız ..ben zoe günler geçirdim ama geçti gibi şükür olumsuz şeylerden bahsetmek istemiyorum gelelim güzel kısma bugün doktora gittim ve tüpe başladık iğnelere Allah utandırmasın🙏😊🌺
Canımmm çok sevindim 🤗 rabbim insallah doğru insanlarla karşılaştırsın doğru kapılara çıkarsın hepimizi sürecin tek seferde olsun sağlıkla kucağına al inşallah 🤗
Kuzucum seni merak ettirdiğim için özür dilerim 😞kendimi iyi hissetmeden gelmek istemedim ama şimdi iyiyim 🌺🌺 sen nasılsın bakalım minnoşların nasıl 🥰
Rica ederim canım heyecanını paylaşmak için sabırsızlanıyorduk 🤗

Selamlar kızlar
2 gündür bir sürüüü işim vardı yazamadım ama gelip gidip baktım
eve tıkıldığımızın iil günü nasıl gidiyor???
Kızlarrr akşam mönüleriniz nedir?
Benim dünden meyhane pilavı ve barbunya yemeğim vardı. Bugün de mercimekli patlıcan (mualla) yaptım. Yanına cacık yapacam birazdan 😍 tatlımız yok yaparım heralde birşeyler
En sevdiğim soru bu 😍 bugün yemek yaptım hayret 😍😍 annişimi yemeğe çağırdım onun şerefine 🤣 fırında köfteli patlıcan, fırında peynirli makarna, domates çorbası, karışık kızartma ve deee salata, tatlı da şekerpare, bunların üstüne artık 1 hafta yemek yapmam 😅😅

Ayseee1987 Ayseee1987 ayşoş senin adına çok sevindim özledik ama buraya da gel merakla bekliyoruz güzel güzel haberleriniii
Nureella Nureella hayırlı olsuuun inşallah güzel haberler duyalım
atladığım arkadaşlarım hepinizin tedavisi hayırlı olsun önümüzde şahane günler var inşallah hepiniz için heyecanlanıyorum, buralar bebek dolacak 😍😍😍

X