Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar selam, bu tüp bebek işleminde 5. güne giden ve transfer edilmeyen embriyolar donduruluyor ya, onlar tüpe ek masraf mı? evet ise, dondurma, saklama ve çözdürme işlemi yaklaşık ne kadara mal oluyor?
Evet canım dondurma için 2350₺ ödeme yaptık ve her yıl 350₺ kira ödeyeceğiz ta ki biz artık embriyoları istemiyoruz diyene ve dilekçe verene kadar. Çözdürme de ücretli ama hiç yapmadığımız için ücreti bilmiyorum. edaecoo çözdürmüştü o söyler yarın.

Edos.nie gelmicem dedii larii
Hastamİ cok okuyamadim

Teşekkür ederim kuzum benim

Kızlar selam, bu tüp bebek işleminde 5. güne giden ve transfer edilmeyen embriyolar donduruluyor ya, onlar tüpe ek masraf mı? evet ise, dondurma, saklama ve çözdürme işlemi yaklaşık ne kadara mal oluyor?
2500 tl fln dondurma cozulmeye para yok senelik bakim ucreti var 600 tl gibi bir ucret tahmini

Tam emin olamadım memorial düşünüyordum da rapor orda da geçerli o yüzden rapor alcam inşallah.
Raporlu ozelde daha iyi olur canim insallah neler gerekiyor evlilik cuzdani kimlik fln gerekir diye biliyorum insallah tez vakitte bebisine kavusursun cnm

Hangi memorial canim
Yuzde 10 rapor indirimi var degilmi
Kayseri memorial diye düşünmüştük. Şimdi durdukça kafamız karıştı bu sefer de Erciyes fakültesinde mi yapsak dedik bakalım detaylı araştırcam
Raporlu ozelde daha iyi olur canim insallah neler gerekiyor evlilik cuzdani kimlik fln gerekir diye biliyorum insallah tez vakitte bebisine kavusursun cnm
İnşallah canım Allah razı olsun bakayım olmadı yarın tekrar arayıp sorcam evrak istiyor musunuz diye

Aynen sor canim detayli ben raporlu yaptirmadgm için pek de bilmiyrm cok sey istenmemsti bnden,)

İlaclarin icin cok iyi olur raporun
Yinedee bunu arsstirin

Insallah en kisa zamanda guzel haberlerini alalim canim Rabbim kolaylastirsin
Amin amin canım cümlemizinkini seninle M Mevsim hep bahar arasında 1 gün var yanlış hatırlamıyorsam onun haberini aldık ardından senin haberini aldıkRabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…